8 بروکر کلاهبردار در تاریخ 21 دسامبر معرفی شدند!

نام پروژه

سطح هشدار

هشدار کلاهبرداری

وضعیت

در حال جذب کاربر

نوع فعالیت

فارکس

بستر فعالیت

در بستر وب

حوزه فعالیت

سایت (ها)

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

هرکسی که در بازار فارکس سرمایه‌گذاری می‌کند باید ریسک آن را نیز متحمل شود، اما این دلیلی نیست که کارگزاران مرتکب تقلب و کلاهبرداری شوند. 

با گسترش علاقه‌مندی مردم به فعالیت در فارکس، موارد کلاهبرداری نیز تکرار افزایش یافته است. مقامات بریتانیا به طور روزانه شکایات مختلفی از کلاهبرداری دریافت می‌کنند و FCA لیست سیاهی از کارگزاران کلاهبرداری را بر اساس شکایات سرمایه گذاران تهیه می‌کند.

در جدیدترین اطلاعیه این نهاد نظارتی، لیستی از بروکرهای متقلب و کلاهبردار منتشر شده است. این بروکرهای کلاهبردار عبارتند از:

 1. MOONLETOKEN
  www.moonletoken.co
 2. Alpha Hedge Expert
  www.alphahedgeexpert.com
 3. NJW CAR SALES
  www.njwcarsales.co.uk
 4. AFX CAPITAL EXCEL
  www.afxcapitalexcel.com
 5. GREENFRANK GROUP LTD
  www.greenfrank.co.uk
 6. CRYPTO MART TRADE
  www.crypto-mart.trade
 7. EliteMinerOption
  www.elitemineroptions.com
 8. Flash Coin Mine
  www.flashcoinmine.com

FCA اعلام کرده است که این کارگزاران دارای مجوز نیستند و بنابراین شما هیچ گونه حمایتی را نخواهید داشت. چنین هشدارهایی با اطمینان مطلق ثابت می‌کند که یک شرکت در حال اجرای نوعی کلاهبرداری است، بنابراین از انتخاب شرکت های مشکوک که هشدارهای منفی مقامات مالی معتبر مانند FCA را دریافت کرده‌اند، خودداری کنید. 

فهرست مطالب
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.