هشدار علیه 7 بروکر فعال در بازار فارکس!

نام پروژه

سطح هشدار

هشدار کلاهبرداری

وضعیت

در حال جذب کاربر

نوع فعالیت

فارکس

بستر فعالیت

در بستر وب

حوزه فعالیت

سایت (ها)

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

هر کسی که در بازار فارکس فعالیت می‌کند باید ریسک آن را هم بپذیرد، اما این دلیلی نیست که کارگزاران مرتکب تقلب و کلاهبرداری شوند! مقامات بریتانیا به طور روزانه شکایات مختلفی از کلاهبرداری دریافت می‌کنند و FCA مرتبا لیست سیاهی از کارگزاران کلاهبردار را بر اساس شکایات سرمایه گذاران تهیه می‌کند.

در جدیدترین هشدار این نهاد نظارتی، 7 بروکر بدون مجوز و مشکوک به کلاهبردار معرفی شده است که در ادامه اسامی آنها را خواهید دید.

توجه داشته باشید که بروکرهای متقلب محدودیتی برای ثبت نام کاربران ایرانی قائل نمی‌شوند، لذا مراقب باشید در چه بروکری ثبت نام می‌کنید.

لیست بروکرهای درج شده در سازمان مالی بریتانیا به شرح زیر است:

  • Upgradedtradefx
  • Apextradefx24
  • bitsecuredfx.com
  • IDEALFXTRADING
  • SQUARE FX
  • Forexprofitsolutionsltd
  • FX MULTITRADES

در عکس زیر می‌توانید تصویر یکی از این اطلاعیه‌ها را مشاهده نمایید.

Upgradedtradefx scam

FCA اعلام کرده است که این کارگزاران دارای مجوز نیستند و فعالیت در آنها ریسک بالایی دارد. پیشنهاد می‌شود از انتخاب شرکت‌هایی که مشکوک هستند یا علیه آنها هشدار صادر شده است خودداری کنید.

برای مشاهده لیست کامل کارگزاران مناسب ایرانیان و بررسی اعتبار آنها، صفحه بررسی بروکر را مشاهده نمایید.

فهرست مطالب
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.