کلاهبرداری کوین پارک ولت
 • نام پروژه

  coinparkwallet

 • وضعیت هشدار

  در جریان

 • سطح هشدار

  هشدار کلاهبرداری

 • نوع فعالیت

  ارز دیجیتال, جذب سرمایه, هرمی

 • بستر فعالیت

  در بستر وب

 • حوزه فعالیت

  ایران, خاورمیانه, حوزه خلیج فارس

 • سایت

  https://www.coinparkwallet.co/cn_index.html

 • شبکه های اجتماعی

  -

 • برآورد سرمایه در گردش

  -

 • منابع

  -

بررسی کلاهبرداری کوین پارک ولت (coinparkwallet)

هشدار کلاهبرداری

مطالعه در 5 دقیقه

افشای ریسک:

یک کلاهبردار همه فن حریف تمام نیازهای کاربران را شناسایی می‌کند و طعمه خود را طبق نیازهای آن‌ها آراسته می‌کند. دقیقا در زمانی که کاربر به یک صرافی یا یک کیف پول امن و بدون دردسر نیاز دارد، کلاهبردار وارد می‌شود و یک پلتفرم فوق حرفه‌ای را طراحی و ایجاد می‌کند؛ سپس اقدام به کلاهبرداری از کاربران می‌کند. یکی از این پلتفرم‌های کلاهبرداری، کلاهبرداری کوین پارک ولت است که با ظاهری زیبا و حرفه‌ای اما باطنی تاریک، وارد بازار شده است. در این مقاله به بررسی جامع و کامل کلاهبرداری کوین پارک ولت می‌پردازیم.

معرفی کلاهبرداری کوین پارک ولت (coinparkwallet)

کوین پارک خود را این‌گونه معرفی می‌کند، یک کیف پول مدیریت دارایی زیر نظر صرافی CoinPark است که متعهد به پیشرفت جهانی معاملات دارایی‌های بلاک چین و ایجاد جامعه و رویکردی برد-برد برای افراد جهانی شده است. به‌طوری که این پلتفرم کاملاً اتوماتیک بوده و هیچ هزینه‌های اضافی را برای کاربران ندارد. کاربران در کلاهبرداری کوین پارک ولت، قابلیت انتخاب محصولات مختلف را دارند و می‌توانند به دقت هر استراتژی را انتخاب کنند. این شرکت برای کاربران امکانات شخصی‌سازی، مانند انتخاب ربات‌های متنوع بر اساس نیازهای‌شان را فراهم می‌کند تا به‌دنبال کسب درآمد پایدار باشند. اما چقدر از این ادعاها درست است؟ با ما همراه باشید تا در ادامه باهم بررسی کنیم.

استفاده از استراتژی هرمی برای جذب کاربر

در دهه گذشته، شرکت‌های هرمی یا شرکت‌هایی که از استراتژی هرم برای جذب افراد استفاده می‌کنند به شدت افزایش یافته‌اند. جالب اینجا است که اکثر این نوع شرکت‌ها ایرانی‌اند و با ادعای فعالیت در آمریکا یا هرجای دیگری به‌جز ایران، مشغول به کلاهبرداری هستند و اقدام به جلب اعتماد می‌کنند. البته نمی‌توان بیان کرد که تمامی شرکت‌های هرمی کلاهبردار هستند؛ برخی از آن‌ها طبق قوانین بین‌المللی اقدام به طراحی چنین استراتژی می‌‌کنند و به هیچ عنوان از اعتماد کاربر سواستفاده نمی‌کنند.

کلاهبرداری coinparkwallet

تصویر بالا مربوط به طرح رفرال یا دعوت افراد در کلاهبرداری کوین پارک ولت است. به ادعای آن‌ها در این طرح با شرکت در فعالیت‌های تبلیغاتی، فرصتی برای کسب جوایز برای شما به‌وجود می‌آید؛ به‌عنوان مثال، با دعوت یک دوست به این پلتفرم، شما می‌توانید در یک دوره ۱۸۰ روزه شرکت کرده و مبلغ هزار دلار را به‌دست آورید. در این دوره، شما قادر به دریافت ۱۰ درصد از درآمد دوست دعوت‌ شده خود خواهید بود که معادل ۲۸۸-۳۲۴ دلار است.

اگر دوستان شما نیز دعوت به عضویت دیگران کنند، شما از طریق مقیاس سود، به سرعت می‌توانید به آزادی مالی برسید!

طرح درآمدزایی کلاهبرداری کوین پارک ولت

طرح درآمدزایی در کلاهبرداری کوین پارک ولت به این صورت است که به‌عنوان مثال، ۳,۰۰۰ دلار به مدت ۳۶۰ روز را سپرده‌گذاری می‌کنید تا روزانه ۲ درصد سود خالص یا به‌عبارتی ۶۰ دلار درآمد داشته باشید. به این معنا که شما در طول ماه حدود ۱,۸۰۰ دلار درآمد خواهید داشت. به یاد داشته باشید که هیچ سود تضمینی در بازار مالی وجود ندارد و هر پلتفرمی که همچین ادعایی داشته باشد، کلاهبرداری محض است. کوین پارک ولت نیز سود افراد قدیمی را از افراد جدید پرداخت می‌کند و به یک‌باره، سایت خود را غیرفعال و برای همیشه از صحنه غیب می‌شود.

کلاهبرداری coin park wallet

استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در کلاهبرداری کوین پارک ولت

به ادعای کلاهبرداری کوین پارک ولت، ربات‌های هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی، دارایی‌های دیجیتالی شما را مدیریت می‌کنند. این دارایی‌ها عبارتند از: BTC ،ETH ،USDT ،BNB ،TRX. در جدول زیر نیز، سوددهی ادعایی کلاهبرداری کوین پارک ولت در بازه زمانی ماهانه و روزانه نمایش داده شده است.

هشدار کلاهبرداری کوین پارک ولت

به یاد داشته باشید افراد کلاهبردار، همیشه نوعی بازیگر هستند که فقط زمین بازی را عوض می‌کنند. اکنون در کلاهبرداری کوین پارک ولت نیز این افراد با استفاده از ترند داغ بازار، یعنی فناوری هوش مصنوعی و وعده دادن سود مستمر، سعی در جلب اعتماد شما دارند.

چرا کوین پارک ولت کلاهبرداری است؟

کارشناسان ما در ایران بروکر به‌صورت دقیق وب‌سایت این کلاهبرداری را بررسی کردند و در هیچ قسمتی از سایت، راه‌های پشتیبانی یا دسترسی و گفتگو با صاحبان سایت وجود ندارد. همچنین در تلگرام نیز کانال‌ها و گروه‌هایی به اسم کوین پارک ولت را سرچ زدیم که هیچ کانال یا گروه معتبری پیدا نشد و گروه پیدا شده نیز فقط ده نفر اعضا داشت:

کلاهبرداری coinparkwallet

صفحه چت زیر نیز از یک گروه تلگرامی دیگر تهیه شده است که نشان از کلاهبرداری کوین پارک ولت است:

کلاهبرداری coinparkwallet

در مرحله بعدی نیز ما سعی کردیم برنامه‌های گوشی مبتنی بر اندروید و آی‌اواس را دانلود کنیم که با خطا مواجه شدیم.

در بررسی‌های تخصصی‌تر و دقیق‌تر به سراغ similarweb رفتیم و کوین پارک ولت را سرچ زدیم که با تصویر زیر روبه‌رو شدیم:

Similarweb review of coinparkwallet

این تصویر به خودی خود یک هشدار جدی است و بیان می‌کند که هیچ آماری برای سایت کلاهبرداری کوین پارک ولت ثبت نشده است.

همچنین برای اطمینان بیشتر از کلاهبرداری کوین پارک ولت به سراغ scamadviser رفتیم و کاربران در این سایت به کوین پارک ولت تقریبا امتیاز صفر داده بودند و برچسب کلاهبرداری روی آن زده شده است. همچنین scamadviser معایب زیر را برای این وب‌سایت بیان کرده است:

 • هویت مالک وب‌سایت در WHOIS نامشخص است.
 • رتبه ترانکو (ترافیک) نسبتاً پایین و یک iframe در وب‌سایت شناسایی شده است.
 • در Scamadviser به کوین پارک ولت برچسب کلاهبرداری زده شده است.
 • نظرات منفی برای این وب‌سایت شناسایی شده است.
 • سایت به کاربران یا منابع تحلیلی، اجازه تجزیه و تحلیل محتوای آن را نمی‌دهد.

به‌طور کلی کوین پارک نه تنها هیچ اعتباری ندارد، بلکه روزبه‌روز بیشتر مورد انتقاد کاربران قرار می‌گیرد و برچسب کلاهبرداری روی آن زده می‌شود.

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

نظرات و بررسی های کاربران

مقالات منتخب سردبیر

مشاهده همه