کلاهبرداری tradegenius.live
 • نام پروژه

  tradegenius .live

 • وضعیت هشدار

  در جریان

 • سطح هشدار

  هشدار کلاهبرداری

 • نوع فعالیت

  فارکس, ارز دیجیتال

 • بستر فعالیت

  در بستر وب

 • حوزه فعالیت

  ایران, اروپا, امریکا, خاورمیانه

 • سایت

  https://tradegenius.live/

 • شبکه های اجتماعی

  -

 • برآورد سرمایه در گردش

  -

 • منابع

  -

بررسی کلاهبرداری tradegenius.live؛ چرا ترید جینیس کلاهبرداری است؟

هشدار کلاهبرداری

مطالعه در 5 دقیقه

افشای ریسک:

امروزه پلتفرم‌های معاملاتی زیادی در سراسر جهان به‌وجود آمده‌اند که ادعا می‌کنند بهترین خدمات را به مشتریان و کاربران خود ارائه می‌دهند. برخی از این پلتفرم‌ها دارای اعتبار و برخی دیگر مانند کلاهبرداری tradegenius.live فاقد اعتبار هستند. آن‌ها اغلب با تبلیغاتی مانند ارائه بیشترین سود نسبت به رقبا و ارائه حساب‌های مختلف برای معاملات، سعی در جذب کاربر دارند. طبق بررسی‌هایی که ما در ایران بروکر انجام دادیم، پلتفرم tradegenius.live، بیشتر مولفه‌ها برای کلاهبرداری را دارد. برای این‌که در دام کلاهبرداری‌های این‌چنینی گرفتار نشوید، با ما همراه باشید تا به‌صورت دقیق و گام‌به‌گام، کلاهبرداری tradegenius.live را بررسی و معرفی کنیم.

معرفی کلاهبرداری tradegenius.live

ترید جینیس خود را این‌گونه معرفی می‌کند: شرکتی است که توسط تیمی از معامله‌گران حرفه‌ای و متخصص در یکی از بزرگ‌ترین بازارهای مالی امروز یعنی فارکس، ارزهای دیجیتال و باینری، تشکیل شده است. این شرکت تمرکز خود را روی ارائه سود ثابت و روزانه قرار داده است که در همین مرحله اول و معرفی شرکت به یک نکته منفی می‌رسیم؛ به یاد داشته باشید که در بازار مالی هیچ‌گاه و هیچ‌گونه سود ثابتی وجود ندارد. حتی بزرگ‌ترین شرکت‌های معاملاتی و سرمایه‌گذاری نیز چنین ادعایی را هیچ‌وقت مطرح نمی‌کنند.

در ادامه معرفی خود، ترید جینیس سه نوع حساب معاملاتی به کاربران ارائه می‌دهد که میزان سرمایه در آن‌ها ۵۰۰، ۲,۰۰۰ و ۱۰,۰۰۰ دلار است. tradegenius . live وعده سود ۱۰۰ درصدی را به کاربران داده است که در زمان نگارش این مقاله، دسترسی به هیچ‌کدام از این حساب‌ها امکان پذیر نیست.

tradegenius.live

ما قصد داشتیم در یکی از حساب‌های پریمیوم یا گلد این پروتکل شرکت کنیم که با صفحه بلاک مواجه می‌شدیم و زمانی که در مورد این مشکلات از پشتیبانی سوال پرسیدیم این‌گونه پاسخ دادند که در ابتدا ما باید معاملات خود را در این پلتفرم آغاز کنیم تا بتوانیم یکی از حساب‌های آن‌ها را دریافت کنیم و برای شروع معامله مبلغ ۵۰۰ دلار را پیشنهاد دادند.

کلاهبرداری ترید جینیس

در ادامه با ما همراه باشید تا به‌صورت فنی و تخصصی‌تر کلاهبرداری tradegenius.live را بررسی کنیم.

مجوزهای فعالیت و راه‌های ارتباطی

طبق مکالمه‌ای که با پشتیبان این پلتفرم داشتیم و همچنین طبق اطلاعاتی که در سایت اصلی کلاهبرداری tradegenius.live درج شده است، آن‌ها مجوز خود را در سال ۲۰۱۲ به‌عنوان یک شرکت مالی از قوانین کسب‌وکار ایالات متحده دریافت کرده‌اند.

scam alert tradegenius.live

زمانی که از آن‌ها پرسیدیم چگونه به کاربران ایرانی و کشورهای تحت تحریم خدمات ارائه می‌دهند، پاسخ‌ها زیر را دریافت کردیم:

تحریم ها علیه پلتفرم شرکت ما کار نمی‌کنند!

ما مفتخریم به مشتریان خود که از کشورهای تحت تحریم هستند، تجربه معامله با مجوز و امنیت را ارائه دهیم. لازم نیست نگران تحریم‌ها باشید، در طول زمان، برداشت سود شما از طریق رمزارزها صورت می‌گیرد که تجربه متفاوتی خواهد بود.

در سوال بعدی از پشتیبانی پرسیدیم، زمانی که شما مجوز فعالیت در آمریکا را دریافت کرده‌اید، قاعدتا نباید به کاربران ایرانی خدمات ارائه دهید مانند بایننس و کوین بیس که کاربر ایرانی را مسدود کرده‌اند! به‌گونه‌ای از زیر بار پاسخ صحیح دادن، شانه خالی کردند!

صرافی‌های ایرانی دیگری مانند تترلند، بیت پین و غیره نیز وجود دارند که می‌توانید ارزهای دیجیتال را از آن‌ها خریداری کنید. بایننس پول زیادی از مشتریان خود دزدیده و حتی حساب‌های مشتریان را مسدود کرده‌اند. ما Binance را به مشتریان خود توصیه نمی‌کنیم!

tradegenius.live

همچنین در سایت کلاهبرداری tradegenius.live آدرس شبکه‌های اجتماعی ترد و واتساپ موجود است که هرکدام از آن‌ها، مانند پشتیبانی وبسایت به مشتریان خود پاسخ‌گو هستند.

تجزیه و تحلیل کلاهبرداری tradegenius.live

بررسی‌های سایت scam-detector نشان می‌دهد که کلاهبرداری tradegenius.live دارای امتیاز غیرمعتبر در حدود ۳۹ است؛ به اصطلاح این امتیاز، نمره متوسط رو به پایینی تلقی می‌شود و ممکن است به‌عنوان یک سایت کلاهبرداری شناخته شود. این امتیاز باعث پرچم‌گذاری سایت به‌عنوان یک منبع پرخطر شده است.

برای ارزیابی دقیق‌تر به چند دلیل امتیاز ۳۹ را مورد بررسی قرار داده‌ایم. نکته ابتدایی این است که نام دامنه به تازگی ایجاد شده است، اما این تنها یکی از دلایل است. الگوریتم scam-detector با استناد به ۵۰ عامل مختلف مرتبط با معاملات به این امتیاز ۳۹ رسیده است. این عوامل شامل اطلاعات WHOIS، بازخوردهای منفی از رسانه‌های اجتماعی، رتبه Tranco، و فناوری‌های استفاده‌شده در ساخت وب‌سایت هستند. اما این فهرست به این موارد محدود نمی‌شود.

در مرحله بعدی ما به سراغ سایت Similarweb رفتیم و دامنه ترید جینیس را بررسی کردیم که هیچ‌گونه اطلاعاتی در این سایت ثبت نشده بود. همین مسئله باعث می‌شود بیشتر از گذشته یقین پیدا کنیم که tradegenius . live یک کلاهبردرای است.

کلاهبرداری tradegenius


برای این‌که اطمینان بیشتری در مورد اعتبار tradegenius.live پیدا کنیم به سراغ تجزیه و تحلیل whois نیز رفتیم. طبق اطلاعات این سایت، کلاهبرداری tradegenius.live تنها چند ماه است که فعالیت خود را شروع کرده و دارای تاریخچه بلندمدتی نیست. سایتی که تنها پس از چند ماه شروع به فعالیت، در همان ابتدای کار با اتهام کلاهبرداری روبرو شده است. بنابراین در مواجه با آن باید مراقب بود.

کلاهبرداری پلتفرم tradegenius

با توجه به گفته‌ها و بررسی‌های بالا، سایت ترید جینیس دارای اعتبار کمی است و کاربران در مواجه با این پلتفرم باینری آپشن، واکنش‌های مناسبی نشان نداده‌اند. همچنین امتیازی که scam-detector به ترید جینیس ارائه داده است، کمتر از حد معقول است؛ ضمنا اسکم دتکتور، آژیر هشدار کلاهبرداری را برای ترید جینیس فعال کرده است.

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

نظرات و بررسی های کاربران

مقالات منتخب سردبیر

مشاهده همه