7 بروکر فارکس جدید در لیست کارگزاری‌های غیر مجاز!

نام پروژه

سطح هشدار

هشدار کلاهبرداری

وضعیت

در حال جذب کاربر

نوع فعالیت

فارکس

بستر فعالیت

در بستر وب

حوزه فعالیت

سایت (ها)

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

نهاد نظارتی فارکس FCA علیه تعدادی از بروکرهای متقلب هشدار صادر کرد. جدیدترین اطلاعیه این نهاد نظارتی در تاریخ  19 دسامبر علیه کارگزاران غیرقانونی زیر صادر شده است. FCA (اداره رفتار مالی بریتانیا) یکی از بهترین نهادهای نظارتی مالی در جهان، دلایلی برای بی اعتمادی به این کارگزاران پیدا کرده و هشدارهایی را در مورد آنها صادر کرده است، چیزی که قطعا می تواند به شهرت حتی بهترین بروکرهای فارکس هم آسیب برساند.

forex news 20 12 2022 44

بروکرهایی که علیه آنها هشدار صادر شده عبارتند از:

  • Pelagiabank
  • SaxoFXCompany
  • Piper Fx
  • Powerbitfxsignal
  • PROPNEX LTD
  • TOUCH CASH FX
  • METAFX PAY TRADING

طبق گفته FCA، هیچ یک از این کارگزاران مجاز به ارائه خدمات مالی نیستند. در واقع، FCA اعلام کرده است که این کارگزاران دارای مجوز نیستند و بنابراین شما هیچ گونه حمایتی را از سمت این نهاد نظارتی دریافت نخواهید کرد. 

چنین هشدارهایی با اطمینان مطلق ثابت می‌کند که یک شرکت در حال اجرای نوعی کلاهبرداری است، بنابراین از انتخاب شرکت‌های مشکوک که بازخورد منفی مقامات مالی معتبر مانند FCA را دریافت کردند، خودداری کنید. 

پیشنهاد می‌کنیم از بروکرهای فارکس دارای مجوز قانونی استفاده کنید و قبل از ثبت نام، نسبت به معتبر بودن آن تحقیق کنید.

فهرست مطالب
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.