کلاهبرداری با وعده 150 درصد سود در یک ماه! در سایت Activfxtrade

نام پروژه

اکتیو اف ایکس ترید | Activfxtrade

سطح هشدار

هشدار کلاهبرداری

وضعیت

در حال جذب کاربر

نوع فعالیت

فارکس, جذب سرمایه

بستر فعالیت

در بستر وب

حوزه فعالیت

ایران

سایت (ها)

Activfxtrade.com

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

متاسفانه بسیاری از ایرانیان که به کسب درآمد دلاری علاقه‌مند هستند، قصد ندارند آموزش بازارهای مالی را فرا بگیرند و می‌خواهند با روش‌های آسانتر، یک شبه راه صد ساله را طی کنند!

اکتیو اف ایکس ترید

وبسایت activfxtrade.com یک پلتفرم تجاری است که 5 طرح سرمایه‌گذاری را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این سرمایه‌گذاری‌ها با ارزهای دیجیتال انجام می‌شود و در ازای سرمایه‌گذاری شما، درصدی سود به شما پرداخت خواهد شد. این سود از حداقل 20 درصد شروع شده و تا 150 درصد در ماه می‌رسد. وسوسه انگیز است!

سایت activfxtrade یک پلتفرم اسکم و کلاهبردار است که سرمایه‌گذاری در آن باعث از دست دادن دارایی شما خواهد شد!

معرفی سایت activfxtrade

سایت سرمایه گذاری activfxtrade نام خود را از یک بروکر دارای مجوز فارکس به نام activtrade کپی کرده و همین باعث گمراهی و فریب کاربران می‌شود.

این سایت 5 طرح سرمایه گذاری دارد که در هر کدام وعده پرداخت سود ماهانه زیادی داده شده است. در تصویر زیر می‌توانید جزئیات این طرح‌ها را مشاهده کنید.

activfxtrade

به عنوان مثال در طرح املاک و مستغلات، شما با پرداخت حداقل 5000 دلار، 100 درصد سود در ماه دریافت می‌کنید! پرداخت سود روزانه محاسبه شده و هر 48 ساعت به پنل کاربری شما واریز می‌شود. روش کار اینگونه وبسایت‌ها به این صورت است که پرداخت سود به پنل کاربری به طور منظم واریز می‌شود اما هنگام برداشت پولی به حسابتان واریز نمی‌شود.

در برخی مواقع برای جلب توجه کاربر و تحریک آن برای سرمایه‌گذاری بیشتر، مقداری از سود به حساب مشتری نیز واریز می‌شود، اما این مقدار هیچوقت به اندازه پولی که سرمایه‌گذاری کردید نمی‌رسد!

کلیه پرداخت‌ها در این سایت با رمزارز انجام می‌شود و به همین دلیل شما امکان پیگیری تخلفات را ندارید.

مجوزهای شرکت activfxtrade

مجوزهای این شرکت توسط کارشناس ایران بروکر بررسی شد. شرکت اکتیو اف ایکس ترید کاملا جعلی است و در هیچ نهادی به ثبت نرسیده است. کلیه مجوزهایی که این شرکت در سایت خود قرار داده کاملا جعلی است و حتی برخی با فتوشاپ درست شده است!

این شرکت مدعی است که در انگلستان به ثبت رسیده و دارای مجوز فعالیت در این کشور است! در عکس زیر می‌توانید تصویر مجوز این شرکت را مشاهده نمایید. قسمت‌هایی که با کادر قرمز مشخص شده است، با فتوشاپ جعل شده است!

اکتیو اف ایکس ترید

ما این مجوز را در سازمان مالی کشور انگلستان استعلام کردیم. نه تنها هیچ مجوزی با این مشخصات وجود ندارد، بلکه یک اطلاعیه هشدار علیه این شرکت در این سازمان وجود دارد که در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید.

activtfxtrade 3

در این اطلاعیه به صراحت ذکر شده که این شرکت هیچگونه مجوزی ندارد و ادعاهای آن در این زمینه جعلی است. ایران بروکر همیشه از کاربران خود خواسته تا برای فعالیت در بازارهای مالی، نهایت دقت را داشته باشند تا در دام کلاهبردارن نیوفتند.

فهرست مطالب

نظر شما درباره‌ی صرافی اکتیو اف ایکس ترید | Activfxtrade چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.