درباره ما

یکی از چالش‌‌های مهم ورود به بازارهای مالی از جمله فارکس یا بازار ارزهای دیجیتال انتخاب یک کارگزار یا صرافی خوب و قابل اعتماد است. معامله‌گری در بازارهای مالی به اندازه کافی ریسک‌های مربوط به خود را دارد و هیچ‌کس علاقه ندارد علاوه بر ریسک‌های ذاتی این بازار، استرس شیطنت‌های بروکر یا صرافی را نیز تحمل نماید.

وبسایت ایران بروکر با هدف بررسی و تحقیق در مورد کارگزاران فارکس، صرافی‌های ارز دیجیتال، کارگزاران بورس ایران، پراپ فرم‌ها، شرکت‌های سرمایه‌گذاری، صندوق‌های مالی و…، به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در سراسر ایران کمک می‌کند تا در دام کلاهبرداران گرفتار نشوند و بتوانند بستر مناسبی برای فعالیت خود در بازارهای مالی بیابند. 

هیچ پیشنهاد انحصاری بابت توصیه‌ها، رتبه‌بندی‌ها یا هر محتوای دیگری که در سایت موجود است پذیرفته نمی‌شود، و هزینه‌ای هم بابت آن دریافت نمی‌گردد. 

کلیه محتوای سایت بصورت بی‌طرفانه و تنها بر اساس بررسی‌های کارشناسی و با هدف ارائه اطلاعات انجام شده است. همچنین ایران بروکر مستقیما هیچ نقشی در رتبه‌بندی پلتفرم‌های معرفی شده ندارد و کلیه امتیازات توسط کاربران ثبت می‌شود.

علاوه بر این، تیم‌های محتوایی، توسعه و تحقیقات ما در هیچ برنامه‌ریزی تبلیغاتی شرکت نمی‌کنند.

هدف اصلی وبسایت ما ارائه بررسی، تفسیر و تحلیل بی‌طرفانه و شفاف است تا کاربران راحتتر بتوانند پلتفرم مورد نظر خود را پیدا کنند.

در حالی که iranbroker.net دارای داده‌های تأیید شده و بروز است، اما این اطلاعات می‌تواند در طول زمان تغییر کنند! با این حال ما تلاش می‌کنیم با بروز نگهداشتن اطلاعات، دقیقترین منبع برای کاربران خود باشیم.

ایران بروکر قصد دارد به صورت حرفه‌ای و بی‌طرفانه و با هدف کمک به جامعه تریدری ایران، مزایا و معایب پلتفرم‌های فعال در بازارهای مالی را  بررسی کند و به ارتقای کیفیت آن‌ها و در نهایت سودآوری تریدرهای ایرانی یاری رساند.

ما آماده هر پیشنهاد یا انتقاد هستیم، و دست کسانی را که قصد دارند به این وبسایت و بهبود و پیشرفت آن کمک کنند، به گرمی می‌فشاریم!