دانلود اندیکاتور ورود و خروج | Super-arrow

دانلود اندیکاتور ورود و خروج | Super-arrow

استفاده از اندیکاتورهای سیگنال دهی برای ورود و خروج از معاملات می‌تواند ریسک زیادی برای معامله‌گران داشته باشد. اما از طرفی این اندیکاتورها می‌توانند از طریق ترکیب شدن با سایر اندیکاتورها یا استراتژی‌های معاملاتی، بهترین سیگنال‌های ورود و خروج را بر روی چارت نشان دهند. یکی از کاربردی‌ترین و بهترین اندیکاتورهای سیگنال‌دهی، اندیکاتور ورود و خروج Super-arrow است که می‌تواند توسط فلش‌های غیر اصلاحی خود، بهترین سیگنال‌های ورود و خروج را به معامله‌گران نشان دهد.

معرفی اندیکاتور ورود و خروج

اندیکاتور Super-arrow یک اندیکاتور سیگنال دهی است که می‌تواند بر مبنای فلش‌هایی که بر روی چارت به معامله‌گران نشان می‌دهد، سیگنال‌های معاملاتی خود را برای معامله‌گران ارسال کند. اندیکاتور Super Arrow از ترکیب چندین اندیکاتور برای ایجاد سیگنال‌های معاملاتی با دقت بالا استفاده می‌کند. این اندیکاتورها ترکیبی از اندیکاتورهای مووینگ اوریج، آر اس آی، باندهای بولینگر و چند اندیکاتور دیگر هستند.

معرفی اندیکاتور ورود و خروج

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور توسط فلش‌های سبز و قرمز رنگ سیگنال‌های معاملاتی خود را برای معامله‌گران ارسال می‌کند.

سیگنال دهی اندیکاتور Super-arrow

اندیکاتور ورود و خروج بر اساس رنگ فلش‌هایی که بر روی چارت نشان می‌دهد سیگنال معاملاتی خود را به معامله‌گران نشان می‌دهد. طبق بررسی‌های کارشناس ایران بروکر، این اندیکاتور غیر اصلاحی است یعنی زمانی که این اندیکاتور سیگنال معاملاتی خود را بر روی چارت صادر کرد، دیگر آن را اصلاح نمی‌کند.

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور ورود و خروج

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور ورود و خروج

زمانی که اندیکاتور Super-arrow فلش سبز رنگ را بر روی چارت نشان داد، معامله‌گران می‌توانند وارد معامله خرید شوند. همچنین معامله‌گران می‌توانند معامله خود را تا زمانی که اندیکاتور فلش قرمز رنگ را نشان داد، باز نگه دارند.

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور ورود و خروج

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور ورود و خروج

اما در زمانی که اندیکاتور Super-arrow فلش قرمز رنگ را بر روی چارت نشان داد، معامله‌گران می‌توانند وارد معامله فروش شوند و تا زمانی که اندیکاتور فلش سبز رنگ را بر روی چارت نشان دهد، در معامله خود بمانند.

تنظیمات اندیکاتور ورود و خروج Super-arrow

تنظیمات اندیکاتور ورود و خروج Super-arrow

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید مقادیر زیر را تغییر دهید:

  1. Fast Moving Average: در این قسمت از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید مقادیر دوره‌ی میانگین متحرک سریع محاسبه شده در اندیکاتور را تغییر دهید.
  2. Slow Moving Average: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید دوره‌ی مووینگ اوریج کند محاسبه شده در اندیکاتور را تعیین کنید.
  3. RSI period: این قسمت مربوط به تنظیمات دوره اندیکاتور آر اس آی محاسبه شده در سیگنال‌دهی اندیکاتور است.
  4. Magic Filter period: توسط این بخش می‌توانید مقادیر دوره فیلتر جادویی اندیکاتور را برای سیگنال‌دهی تغییر دهید.
  5. Bollinger Bands period: در این بخش از تنظیمات می‌توانید مقادیر دوره باندهای بولینگر محاسبه شده در اندیکاتور را تغییر دهید.
  6. Bollinger Bands shift: این پارامتر مربوط به تغییر باندهای بولینگر در سیگنال‌دهی اندیکاتور است.
  7. Bollinger bands deviation: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به انحراف اندیکاتور باندهای بولینگر محاسبه شده در اندیکاتور Super-arrow را تغییر دهید.
  8. Bulls Power period: توسط این قسمت می‌توانید دوره قدرت خریداران را در اندیکاتور تغییر دهید.
  9. Bears power period: در این بخش می‌توانید دوره قدرت فروشندگان را در اندیکاتور تعیین کنید.
  10. Alerts: این قسمت از تنظیمات اندیکاتور مربوط به نمایش یا عدم نمایش هشدارهای اندیکاتور است.

تنظیمات رنگ اندیکاتور ورود و خروج Super-arrow

تنظیمات رنگ اندیکاتور ورود و خروج Super-arrow

در قسمت تنظیمات رنگ اندیکاتور Super-arrow نیز می‌توانید رنگ و اندازه فلش‌های سیگنال‌دهی اندیکاتور را تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور Super-arrow

شما می‌توانید برای دانلود اندیکاتور ورود و خروج Super-arrow در قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود Super-arrow” کلیک کنید و همچنین می‌توانید برای نصب و اجرای این اندیکاتور بر روی پلتفرم متاتریدر و مشاهده و دانلود دیگر اندیکاتورها به صفحه‌ی مربوط به اندیکاتورها در وبسایت ایران بروکر مراجعه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید