دانلود اندیکاتور مولتی تایم فریم | MultiTimeFrame

دانلود اندیکاتور مولتی تایم فریم | MultiTimeFrame

معامله‌گران مختلف در بازار فارکس می‌توانند نظرات متفاوتی در مورد نحوه معامله یک جفت داشته باشند. بنابراین، روندها و احساسات بازار ممکن است در تمامی بازه‌های زمانی متفاوت باشند. این واقعیت که تایم فریم های مختلف نمای کلی بازار و روندهای متفاوتی دارند به این معنی است که معامله گران هوشمند باید چارت معاملاتی را در هر بازه زمانی نظارت کنند. اندیکاتور مولتی تایم فریم MultiTimeFrame طراحی شده است تا کندل‌های تایم فریم های مختلف را در یک چارت به معامله‌گران نشان دهد.

معرفی اندیکاتور مولتی تایم فریم

اندیکاتور MultiTimeFrame یک اندیکاتور کمکی است که می‌تواند به صورت پیش‌فرض ۳۰ کندل پایانی چارت معاملاتی را در تایم‌فریم‌های ۴ ساعته، روزانه و هفتگی در پنجره‌ای در زیر چارت به معامله‌گران نشان دهد.

معرفی اندیکاتور نمایش چارت بصورت مولتی تایم فریم | MultiTimeFrame

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور توسط کندل‌هایی که در پنجره‌ی خود نشان می‌دهد می‌تواند چارت را در تایم‌فریم‌های مختلف در یک تایم‌فریم نشان دهد.

تنظیمات اندیکاتور MultiTimeFrame

تنظیمات اندیکاتور مولتی تایم فریم | MultiTimeFrame

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید مقادیر زیر را تغییر دهید:

  1. TF1: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تایم فریم کندل‌های نشان داده شده در اولین قسمت از سمت چپ را در پنجره‌ی اندیکاتور تعیین کنید.
  2. TF2: در این قسمت از تنظیمات می‌توانید تایم فریم کندل‌های نشان داده شده در دومین قسمت از پنجره‌ی اندیکاتور را تغییر دهید.
  3. TF3: توسط این گزینه در تنظیمات می‌توانید تایم فریم کندل‌های نشان داده شده در سومین قسمت از سمت چپ را در پنجره‌ی اندیکاتور تعیین کنید.
  4. Bars Per TF: این قسمت در تنظیمات نیز مربوط به تعداد کندل‌های نشان داده شده توسط اندیکاتور در هر تایم‌فریم است.

تنظیمات رنگ اندیکاتور مولتی تایم فریم

تنظیمات رنگ اندیکاتور مولتی تایم فریم | MultiTimeFrame

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید توسط گزینه‌های ۰ و ۱ و۳ و۴ رنگ بدنه و سایه‌ی کندل را در پنجره‌ی اندیکاتور تغییر دهید.

توجه داشته باشید مقادیر ۲ و ۵ بصورت پیش‌فرض مشکی هستند. اگر می‌خواهید اندیکاتور به درستی بر روی چارت شما اجرا شود باید این ۲ بخش را هم‌رنگ چارت معاملاتی خود کنید.

داناود اندیکاتور MultiTimeFrame

معامله‌گران می‌توانند برای دانلود اندیکاتور مولتی تایم فریم MultiTimeFrame در قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود MultiTimeFrame” کلیک کنند.
همچنین می‌توانید برای مشاهده آموزش نصب و اجرای این اندیکاتور بر روی پلتفرم متاتریدر و مشاهده و دانلود دیگر اندیکاتورهای بررسی در وبسایت به صفحه‌ی مربوط به اندیکاتورها در وبسایت ایران بروکر مراجعه کنید.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.