دانلود اندیکاتور خطوط فراکتال ها | FractalLevels

دانلود اندیکاتور خطوط فراکتال ها | FractalLevels

اندیکاتور فراکتال یکی از اندیکاتورهای سیگنال‌دهی بر روی چارت است که توسط آقای بیل ویلیامز اختراع و ثبت شد. این اندیکاتور توسط فلش‌هایی که بر روی چارت نشان می‌داد سیگنال‌های خود را صادر می‌کرد اما نمی‌توانست بر مبنای فراکتال‌ها سطوح حمایت و مقاومت را بر روی چارت نشان دهد. اندیکاتور خطوط فراکتال های FractalLevels یک اندیکاتور کاربردی است که می‌تواند بر مبنای فراکتال ها علاوه بر صدور سیگنال، سطوح حمایت و مقاومت را در این نوع اندیکاتور نشان دهد.

معرفی اندیکاتور خطوط فراکتال ها

اندیکاتور خطوط فراکتال ها یکی از اندیکاتورهای سیگنال‌دهی بر روی چارت به حساب می‌آید که علاوه بر سیگنال دهی فراکتال ها می‌تواند سطوح حمایت و مقاومت را بر روی چارت بر مبنای فراکتال ها نشان دهد.

معرفی اندیکاتور خطوط فراکتال ها

تصویر بالا نمایی از اندیکاتور FractalLevels را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور توسط خطوط آبی و قرمز، حمایت و مقاومت را بر روی چارت نشان می‌دهد. همچنین این اندیکاتور توسط نقاط زرد رنگ بر روی چارت می‌تواند سیگنال‌های خرید و فروش را صادر کند.

سیگنال‌دهی اندیکاتور FractalLevels

سیگنال دهی اندیکاتور خطوط فراکتال ها به دو مدل است. در مدل اول شما می‌توانید زمانی که کندل‌ها بر روی چارت از کانال رسم‌شده توسط اندیکاتور بر روی چارت خارج شد، باتوجه به رنگ خطوطی که کندل‌ها از آن خارج شده‌اند، از این اندیکاتور سیگنال‌های خرید و فروش را دریافت کنید.
در مدل بعدی شما می‌توانید زمانی که اندیکاتور نقاط زرد رنگ را بر روی چارت نشان داد باتوجه به رنگ خطی که نقاط بر روی آن قرار دارند، وارد معامله خرید یا فروش شوید.

توجه داشته باشید استفاده از اندیکاتور FractalLevels به تنهایی کار اشتباهی است. به همین دلیل پیشنهاد ایران بروکر به شما این است که این اندیکاتور را در کنار استراتژی شخصی خودتان استفاده کنید یا با اندیکاتورهای دیگر ترکیب کنید تا بهترین سیگنال‌ها را از ترکیب این اندیکاتورها دریافت کنید.

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور FractalLevels

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور FractalLevels

زمانی که کندل‌ها از خط آبی کانال رسم شده توسط اندیکاتور خارج شدند، معامله‌گران می‌توانند وارد معامله خرید بر روی چارت شوند. در این مدل معامله‌گران می‌توانند زمانی که کندل‌ها مجدد وارد کانال شدند، از معامله خود خارج شوند.
در مدل دیگری از سیگنال‌دهی این اندیکاتور معامله‌گران می‌توانند زمانی که نقاط زرد رنگ بر روی خط قرمز رنگ رسم شده توسط اندیکاتور نشان داده شد، معامله‌گران می‌توانند وارد معامله خرید شوند. در این مدل نیز معامله‌گران می‌توانند حدسود را بر روی خط آبی رسم شده قرار دهند.

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور FractalLevels

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور FractalLevels

اما در زمانی که اندیکاتور از خط قرمز رنگ کانال خود خارج شد و اندیکاتور یک نقطه سفید رنگ را بر روی کندل خارج شده نشان داد، معامله‌گران می‌توانند باتوجه به استراتژی شخصی خود وارد معامله فروش بر روی چارت شوند. در این مدل نیز معامله‌گران می‌توانند زمانی که کندل‌ها مجدد وارد کانال شدند، از معامله خود خارج شوند.
در مدل دیگر برای ورود به معامله فروش، معامله‌گران می‌توانند در زمانی که اندیکاتور نقاط زرد رنگ خود را بر روی خط آبی رسم شده نشان داد، باتوجه به استراتژی شخصی خود وارد معامله فروش شوند. در این مدل نیز معامله‌گران می‌توانند حدسود را بر روی خط قرمز رنگ کانال رسم‌شده توسط اندیکاتور قرار دهند.

تنظیمات اندیکاتور خطوط فراکتال ها

 تنظیمات اندیکاتور خطوط فراکتال ها

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز معامله‌گران می‌توانند تعداد کندل‌های راست و چپ را تنظیم کنند که در این تنظیمات هرچه این مقادیر بیشتر شوند، فراکتال های کمتری بر روی چارت نمایش داده می‌شوند.

تنظیمات رنگ اندیکاتور خطوط فراکتال ها

تنظیمات رنگ اندیکاتور خطوط فراکتال ها

در قسمت تنظیمات رنگ اندیکاتور FractalLevels نیز می‌توانید به ترتیب رنگ خطوط رسم‌شده بر روی چارت، نقاط رسم شده و نقاط سفید رنگ رسم شده توسط اندیکاتور را بر روی چارت تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور FractalLevels

شما می‌توانید برای دانلود فایل اندیکاتور خطوط فراکتال ها FractalLevels در قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود FractalLevels” کلیک کنید.
همچنین می‌توانید برای مشاهده آموزش اجرای اندیکاتور FractalLevels بر روی متاتریدر و دانلود دیگر اندیکاتورهای بررسی شده در وبسایت وارد صفحه مربوط به اندیکاتورها شوید.

دیدگاه خود را بنویسید