معرفی اندیکاتور نمایش حجم معاملات کندل در تریدینگ ویو | Crazy Candle

معرفی اندیکاتور نمایش حجم معاملات کندل در تریدینگ ویو | Crazy Candle

یکی از مولفه‌هایی که بسیاری از تریدرها از آن در تحلیل تکنیکال خود استفاده می‌کنند، حجم معاملات در چارت است. اندیکاتور نمایش حجم معاملات کندل در تریدینگ ویو، یک اندیکاتور بسیار کاربردی در چارت معاملاتی است که تفاوت حجم معاملات را بر حسب کندل در چارت تریدینگ ویو به شما نشان می‌دهد.

معرفی اندیکاتور نمایش حجم معاملات کندل در تریدینگ ویو

اندیکاتور نمایش حجم معاملات کندل یک اندیکاتور کمکی در چارت تریدینگ ویو است که به معامله‌گران امکان مشاهده حجم معاملات هر کندل نسبت به کندل قبلی را می‌دهد.

معرفی اندیکاتور نمایش حجم معاملات کندل در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور Crazy Candle

تصویر بالا نمایی از اجرای این اندیکاتور را در چارت تردینگ ویو نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور باتوجه به رنگی که در کندل‌ها ایجاد می‌کند، تفاوت حجم معاملات را در هر کندل نسبت به کندل قبلی خود نشان می‌دهد. هرچه تفاوت حجم معاملات در کندل جدید بیشتر باشد، رنگ کندل پر رنگ‌تر خواهد بود. همچنین رنگ قرمز نشان‌دهنده حجم معاملات کمتر نسبت به کندل قبلی و رنگ سبز نشان‌دهنده حجم معاملات بیشتر نسبت به کندل قبل خواهد بود.

تنظیمات اندیکاتور نمایش حجم معاملات کندل در تریدینگ ویو

تنظیمات اندیکاتور نمایش حجم معاملات کندل در تریدینگ ویو
منوی تنظیمات اندیکاتور Crazy Candle

در قسمت Inputs تنظیمات اندیکاتور می‌توانید با تغییر مقادیر بخش‌های Period و Propration to average، دقت محاسبات در این اندیکاتور را تعیین کنید.

اجرای اندیکاتور Crazy Candle در تریدینگ ویو

شما می‌توانید برای اجرای اندیکاتور نمایش حجم معاملات کندل در تریدینگ ویو، با جست‌وجوی عبارت “Crazy Candle” در بخش Indicator، این اندیکاتور را یافته و به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید با ورود به این صفحه و انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” اندیکاتور Crazy Candle را به فهرست Favorite indicators افزوده و سپس این اندیکاتور را از قسمت Favorite indicators منوی indicators در چارت تریدینگ ویو خود اجرا کنید.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.