دانلود اندیکاتور الگوهای شمعی در چارت | Candle Patterns

امروزه معامله‌گران زیادی در استراتژی‌های خود از الگوهای شمعی استفاده می‌‌کنند. اگر شما نیز یکی از این معامله‌گران هستید، اندیکاتور Candle Patterns به کمک شما می‌آید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از استفاده از این اندیکاتور در حساب ریل، مدتی آن را در حساب دمو و در حساب ریل سنتی با دارایی پایین، تست کرده و با ترکیب کردن استراتژ‌ی‌های معاملاتی با یکدیگر، مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

در این قسمت نیز می‌توانید معرفی و آموزش کامل این اندیکاتور را بصورت ویدئویی مشاهده کنید.

معرفی اندیکاتور الگوهای شمعی

اندیکاتور Candle Patterns یک اندیکاتور سیگنال‌دهی بر مبنای الگو‌های شمعی در چارت است که توانایی تشخیص انواع الگوهای کندلی و پترن‌ها و صدور سیگنال برمبنای آن را دارد. این اندیکاتور جهت پرهیز از شلوغی چارت، الگوهای شناسایی‌ شده قبلی را از روی چارت حذف می‌کند.

تصویر بالا نمایی از اندیکاتور بر روی چارت را نشان داده که در آن اندیکاتور الگوهای شمعی مختلف را شناسایی و مطابق آن‌ها سیگنال خرید یا فروش را صادر می‌کند.

تنظیمات اندیکاتور Candle Patterns

CandlePattern inputs

با ورود به بخش تنظیمات اندیکاتور الگوهای شمعی می‌توان پارامترهای زیر را تغییر داد:

  1. TimeFrame: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به تایم‌فریم سیگنال‌های حاصل از الگوهای شمعی را تنظیم کنید که مقدار current در آن به‌معنای صدور سیگنال در تایم‌فریم چارت است.
  2. lines: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید گذاشتن خط برای هر سیگنال را فعال یا غیرفعال کنید.
  3. step: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به تعداد کندل‌های مورد بررسی توسط اندیکاتور را تغییر دهید.
  4. Dell: در این بخش نیز می‌توانید تنظیمات مربوط به حذف‌ کردن نمایش الگو‌های شناسایی‌ شده قبلی توسط اندیکاتور را در چارت تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور Candle Patterns

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود Candle Patterns” یا سمت چپ تصویر بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده اندیکاتور Candle Patterns، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.

فراموش نکنید که استفاده از اندیکاتورها به تنهایی کار اشتباهی است. اندیکاتورهای فارکس به‌ خصوص اندیکاتورهای سیگنال‌دهی، ابزارهایی برای یاری رساندن به ما به جهت تاییدیه گرفتن نقاط ورود و خروج مناسب است. شما باید همواره از استراتژی شخصی خود استفاده کرده و در کنار آن از این ابزارها استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید