دانلود اندیکاتور adx مولتی تایم فریم | all-adx-indicator

دانلود اندیکاتور adx مولتی تایم فریم | all-adx-indicator

اندیکاتور adx یکی از اندیکاتورهای کاربردی برای شناخت قوت یا ضعف روند در چارت است. اندیکاتور adx مولتی تایم فریم all-adx-indicator یک اندیکاتور بسیار کاربردی است که می‌تواند اندیکاتور adx را برای تایم فریم‌های ۱۵ دقیقه تا ماهانه در یک چارت معاملاتی به معامله‌گران نشان دهد.

معرفی اندیکاتور adx مولتی تایم فریم

اندیکاتور all-adx-indicator یک اندیکاتور کاربردی است که قوت و ضعف روند چارت را توسط اندیکاتور adx برای مولتی تایم فریم در پنجره‌ای در زیر چارت به معامله‌گران نشان دهد که می‌تواند معامله‌گران را از دردسر تغییر تایم فریم چارت‌های معاملاتی خلاص کند.

معرفی اندیکاتور adx مولتی تایم فریم

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور بر روی چارت است که در آن به ترتیب خط زرد ADX، خط سبز DI+ و خط قرمز DI- است. در پنجره اندیکاتور اولین ADX نشان داده شده از سمت راست مربوط به ADX تایم فریم چارت معاملاتی است و پس از آن به ترتیب ADX چارت معاملاتی ۱۵ دقیقه‌ای تا ماهانه آن جفت ارز به شما نشان داده خواهد شد.

سیگنال دهی اندیکاتور all-adx-indicator

اندیکاتور adx مولتی تایم فریم یک اندیکاتور سیگنال دهی نیست بلکه فقط می‌تواند قوت یا ضعف روند را در چارت به معامله‌گران نشان دهد.

یکی از نشانه‌های قوت روند چارت در اندیکاتور ADX این است که شاخص ADX (خط زرد رنگ) این اندیکاتور در بالای لول ۲۵ باشد. روند خنثی در چارت زمانی اتفاق میفتد که شاخص ADX بین لول ۲۰ و ۲۵ باشد و در زمانی که این شاخص کمتر از لول ۲۰ باشد نشان‌دهنده یک روند ضعیف در چارت است.

در این اندیکاتور زمانی که خط DI+ (خط سبز رنگ) بالاتر از خط DI- (خط قرمز رنگ) باشد اندیکاتور نشان‌ می‌دهد روند چارت صعودی است و زمانی که در اندیکاتور، خط DI- (خط قرمز رنگ) بالاتر از خط DI+ (خط سبز رنگ) باشد نشان‌دهنده یک روند نزولی در چارت معاملاتی است.

سیگنال دهی اندیکاتور adx مولتی تایم فریم all-adx-indicator

در تصویر بالا که مربوط به تایم فریم ۱ ساعته جفت ارز USDCAD است این اندیکاتور روند نزولی چارت ۱ ساعته را تایید کرده است اما باتوجه به اینکه شاخص ADX (خط زرد رنگ) در تایم فریم ۴ ساعته بین ۲ لول ۲۰ و ۲۵ قرار داشته و این شاخص در تایم فریم ۱ ساعته نیز به سمت پایین آمده است، می‌توان گفت این روند در چارت یک روند میان‌مدت است.

تنظیمات اندیکاتور adx مولتی تایم فریم

تنظیمات اندیکاتور adx مولتی تایم فریم

در قسمت تنظیمات اندیکاتور all-adx-indicator نیز می‌توانید مقادیر زیر را تغییر دهید:

  1. ADX Period: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید مقدار دوره اندیکاتور ADX را تعیین کنید.
  2. Show Higher Time Frames: این گزینه مربوط به نشان دادن ADX برای تایم فریم‌های بالاتر بر روی چارت است.
  3. Bars per TimeFrame: توسط این قسمت در تنظیمات می‌توانید مقادیر کندل‌های بررسی شده برای رسم اندیکاتور ADX را برای هر تایم فریم را تغییر دهید.
  4. Shift Right: این قسمت در تنظیمات اندیکاتور مربوط به تنظیمات جابه‌جایی اندیکاتور به چپ و راست در چارت است.
  5. Txt Color: توسط این بخش در تنظیمات می‌توانید رنگ نوشته‌های تایم فریم را در اندیکاتور تغییر دهید.
  6. Separated Color: این بخش از تنظیمات مربوط به تغییرات رنگ خطوط جداکننده بین هر تایم فریم از اندیکاتور ADX است.
تنظیمات لول اندیکاتور adx مولتی تایم فریم

در قسمت Levels تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید خطوط لول‌های ۲۰ یا ۲۵ را در اندیکاتور تنظیم کنید.

تنظیمات رنگ اندیکاتور adx مولتی تایم فریم

تنظیمات رنگ اندیکاتور adx مولتی تایم فریم

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید به ترتیب رنگ، ضخامت و نوع خطوط DI ،ADX+ و DI- را در اندیکاتور تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور all-adx-indicator

شما می‌توانید برای دانلود اندیکاتور adx مولتی تایم فریم در قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود all-adx-indicator” کلیک کنید. همچنین برای اجرای اندیکاتور all-adx-indicator بر روی متاتریدر و مشاهده و دانلود سایر اندیکاتورها وارد صفحه‌ی مربوط به اندیکاتورها در وبسایت ایران بروکر شوید.

دیدگاه خود را بنویسید