شایعات پیروزی ریپل قوت گرفت؛ جهش 30 درصدی قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته!

اخیرا، سر و صدای زیادی پیرامون نبرد حقوقی جاری بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و چگونگی تأثیر آن بر ارزش XRP به وجود آمده است. به طور خلاصه، سرمایه گذاران از نزدیک شاهد آشکار شدن این پرونده بوده‌اند و بسیاری امیدوارند که ریپل سرانجام پیروز شود. ریپل در طی 24 ساعت گذشته صعودی بالای 30 درصدی کسب کرد و هم اکنون در قیمت 0.46 دلار قرار دارد.

در 6 مارس، آنالیسا تورس، قاضی منطقه‌ای ایالات متحده، در مورد درخواست‌هایی که توسط ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال شده بود، حکمی صادر کرد، که به دنبال حذف برخی نظرات ارائه شده توسط شاهدان متخصص از قضاوت بود. در حالی که قاضی تا حدی این درخواست‌ها را تایید کرد، او به وضوح نشان نداد که کدام طرف پیشتاز است.

با این حال، حذف “کارشناس شماره 1” SEC، پاتریک دودی، که انتظار می‌رفت در مورد تصورات یک خریدار معقول XRP شهادت دهد، برخی از فعالان بازار XRP را نسبت به شانس‌های ریپل برای برنده شدن در دعوی را خوش بین‌تر کرده است. این امر منجر به افزایش ارزش XRP شده است، زیرا سرمایه گذاران موفقیت ریپل در دادگاه را نشانه مثبتی برای آینده این ارز دیجیتال می‌دانند.

به طور کلی، نبرد حقوقی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار همچنان ادامه دارد و بسیاری از سرمایه‌گذاران این روند را به دقت زیر نظر دارند و به نتیجه مطلوب برای ریپل امیدوارند.

علاوه بر فشار نظارتی، ریپل همچنین در معرض بانک سیلیکون ولی قرار گرفت که اخیرا اعلام ورشکستگی کرده است. برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل در 12 مارس به جامعه این رمزارز اطمینان داد که این شرکت در وضعیت مالی قوی قرار دارد.

علیرغم مشکلاتی که در حال حاضر بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد، دفتر کل XRP ریپل همچنان در حال رشد است. در 23 فوریه، کل حساب‌های XRP به 5 میلیون نزدیک شد. در حالی که ریپل همچنان کاربران را به دفتر کل XRP وارد می‌کند، هر گونه خبر مثبت یا منفی در مورد شکایت SEC تأثیر قابل توجهی بر قیمت XRP خواهد داشت.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.