چشم انداز و پیش بینی تحولات ارز دیجیتال آوالانچ؛ آیا زمان خرید رسیده است؟

 AVAX در آخرین توییت روزانه خود، dAppهایی را که بیشترین سهم درآمدی را از شبکه در 7 روز گذشته داشته‌اند، معرفی کرده است. سه رتبه اول AVAX، GMX و STG به خود اختصاص داده‌اند. و دو ارز دیجیتال AAVE و MUX به پنج رتبه برتر راه یافتند.

با این حال، داده‌های Token Terminal داستان کاملا متفاوتی را بیان می‌کند. طبق آمار درآمد AVAX در هفته گذشته کاهش یافته است. در واقع، نمودار در 30 روز گذشته روند کاهش داشت.

Token Terminal AVAX1

کاهش محبوبیت AVAX

نه تنها درآمد AVAX کاهش یافت بلکه معیارهای اجتماعی آن نیز روند نزولی را ثبت کردند. براساس توییت روزانه AVAX، تسلط اجتماعی و اشاره‌های اجتماعی این توکن به ترتیب 2 درصد و 60 درصد کاهش یافته است.

با این حال ارزش کل قفل شده و ارزش بازار AVAX کاهش اندکی داشتند.

در حالی که معیارهای کلیدی کاهش یافت، قیمت AVAX نیز در هفت روز گذشته 5 درصد کاهش یافت. با توجه به داده‌های کوین مارکت کپ، در زمان نگارش این مقاله ارزش بازار AVAX بیش از 4 میلیارد دلار و قیمت آوالانچ حدود 14.60 دلار است.

در طی یک هفته گذشته این رمزارز کاهش جزئی داشته که می‌تواند نشان در روزهای آینده روند رو به رشد نخواهد داشت. با این حال، روند صعودی حاشیه‌ای اخیر با افزایش حجم همراه بود که مثبت است. نرخ انباشت سرمایه AVAX نیز سبز بود که منعکس کننده تقاضا آن در بازار مشتقه است.

Avalanche AVAX 2

شاخص‌های بازار نشان می‌دهند که باید امید به روزهای بهتر داشته باشیم. به عنوان مثال شاخص قدرت نسبی AVAX به شدت افزایش یافت و صعودی بود.

علاوه بر این شاخص جریان پول نیز به میزان قابل توجهی افزایش داشت و به سمت علامت خنثی حرکت کرد. یکی دیگر از معیارهای صعودی جریان پول که به سمت شمال حرکت می‌کند. با این حال، نوار میانگین متحرک نمایی به نفع خرس‌ها است زیرا میانگین متحرک نمایی 20 روزه زیر میانگین متحرک نمایی 55 روزه قرار دارد.

AVAXUSDT 3

نگاهی به بازار مشتقات Avalanche

در همین حال داده‌های Coinglass نشان می‌دهد که بهره باز آوالانچ اندکی کاهش یافته است. این خبر مثبت است زیرا کاهش بهره باز به‌طور کلی نشان دهنده یک تغییر روند است.

 بنابراین احتمالا به‌زودی AVAX سود مثبت ثبت می‌کند. اینکه AVAX در هفته‌های آینده به کدام سمت حرکت می‌کند، مشخص نیست.

Coinglass 8 1536x351 1
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.