گزارش سالیانه تترلند منتشر شد؛ ارائه آخرین وضعیت از معاملات تتر در ایران

در گزارش سال ۱۴۰۱ تترلند، آمار و اطلاعات دقیقی از بخش‌های مختلف سکوی تبادل رمزارز در ایران ارائه شده است. این گزارش به موضوعاتی مانند رشد ظرفیت تبادل رمزارزی، امنیت تراکنش‌ها، سهم بازار صرافی‌های ایرانی و فعالیت‌های خرید و فروش تتر در تترلند پرداخته است. با توجه به حجم معاملات براساس تتر در ایران، می‌توان از آن یک تصور نسبتاً دقیق از وضعیت اقتصاد رمزارزی کشور به دست آورد.

تترلند به طور خلاصه در سال 1401 توانست به آمار رشد 87.6 درصدی تعداد کاربران دست یابد، 9 سرویس جدید را معرفی و راه اندازی کند و در مجموع با بازدید 28.8 میلیونی در سال گذشته، بیشترین حجم معاملات آنلاین تتر در ایران را به ثبت برساند.

میانگین سنی کاربران تترلند، 32 سال است که از این میان 79% را آقایان و 21% را بانوان تشکیل می‌دهند. انگیزه این کاربران برای معامله تتر، به ترتیب ترید رمزارزها با 41.5%، جایگزین برای سرمایه گذاری با 33% و نقل و انتقال مالی با 25.5% تشکیل شده است.

بینگ ایکس
امتیاز کارشناس:
7.5/10
tetherland annual report1

میانگین حجم معاملات هر کاربر در سال 1401، مقدار 2145 تتر بوده است. همچنین تعداد معاملات در مقایسه با سال 1400 رشدی 11.3% داشته است.

در قسمت برداشت‌ها نیز تترلند عملکرد 95% در تسویه‌های آنی و به‌موقع را به ثبت رسانده است. همچنین 77% کاربران تترهای نقد شده را را مستقیما برداشت کرده‌اند و در صرافی نگهداری نکرده‌اند.

در بخش پشتیبانی، تترلند با ارائه گزارشی مبنی بر رضایت 97 درصد کاربران و همچنین 95.8 درصد پاسخگویی به سوالات در کمتر از 1 دقیقه، به تامین نیازهای مشتریان خود پرداخته است. این نشان می‌دهد که تترلند تمرکز قوی بر ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت و به موقع دارد تا تجربه مثبتی را برای کاربران خود فراهم کند.

tetherland annual report2

شما می‌توانید گزارش کامل تترلند را از اینجا مطالعه نمایید.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥