شیبا همچنان به افزایش قیمت ادامه می‌دهد

قیمت شیبا اخیرا رشد بالایی به ثبت رساند و میزان گفتگو در مورد این میم‌کوین در رسانه‌های اجتماعی نیز جهش شدیدی داشته است.

رشد 65 درصدی حجم اجتماعی در هفته گذشته

شیبا اخیرا در روند صعودی پر قدرتی قرار گرفته، زیرا شیباریوم احتمالا اواخر این ماه راه‌اندازی می‌شود. این رالی از ابتدای این ماه آغاز شد و در عرض چند روز قیمت شیبا به مرز ۰.۰۰۰۰۱۰۵ دلار رسید.

با این حال، این توکن پس از اوج به‌طور موقت قیمتش نزولی شد و به زیر سطح ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار سقوط کرد. اگرچه این پایان رالی نبود و شیبا به‌سرعت جایگاه خود را بازیافت و دوباره شروع به افزایش کرد. در حال حاضر شیبا با ۳ درصد افزایش قیمت به سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۸۵ دلار رسیده است.

جهش قیمت پس از یک افت نسبتا شدید، نشانه مثبتی است زیرا نشان می‌دهد بازار هنوز قصد تسلیم شدن را ندارد.

در افزایش اخیر، شیبا توانست سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار را پس بگیرد. در هفته گذشته قیمت شیبا ۱۶ درصد افزایش یافته است و این میم‌کوین بهترین عملکرد را بین ارزهای دیجیتال برتر بازار دارد. در حال حاضر شیبا، چهاردهمین ارز باارزش بازار ارزهای دیجیتال است.

در حال حاضر تنها یک شکاف کوچک بین ارزش بازار این میم‌کوین و لایت‌کوین و پولکادات وجود دارد. این نشان می‌دهد اگر شیبا بتواند شتاب صعودی خود را حفظ کند به زودی از این دو رمزارز پیشی می‌گیرد و به جایگاه دوازدهم می‌رسد.

براساس داده‌های شرکت تحلیلی Santiment، حجم گفتگوی اجتماعی این ارز دیجیتال با وقوع این رالی افزایش بسیار چشمگیری داشت.

منظور از حجم گفتگو، تعداد کل پست‌ها و پیام‌های متنی که در رسانه‌های اجتماعی در مورد شیبا منتشر می‌شود.

این معیار به‌طور موثر میزان بحثی که در مورد هر توکن در رسانه‌های اجتماعی می‌شود را نشان می‌دهد. این معیار در هفته گذشته ۶۵ درصد افزایش یافته است.

این افزایش علاقه می‌تواند برای این میم‌کوین موثر باشد. اگر حجم اجتماعی بیش از حد افزایش یابد، می‌تواند منجر به بالا رفتن قیمت ارز دیجیتال شود.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥