کاندید بعدی صعود رویایی؛ توکنی که نهنگ‌های شیبا و په په را به خود جذب کرده است!

سرمایه‌گذاران موفق یک الگو کلی دارند که یک توکن با پتانسیل بالا برای رشد را شناسایی کرده و قبل از انفجار آن را خریداری می‌کنند. سرمایه‌گذاران این کار را برای شیبا در سال 2020 و په په اوایل امسال انجام دادند. اکنون آن‌ها همین کار را با توکن پیش‌فروش HedgeUp انجام می‌دهند.

خرید زود هنگام په په و شیبا

په په و شیبا هر دو میم‌کوین هستند. در آگوست سال 2020 شیبا به بازار عرضه شد. راه‌اندازی این میم‌کوین نسبتا بی سروصدا بود، زیرا قیمت بسیار پایین بود.

اما در حالی که بسیاری از مردم با این فرصت آشنا نبودند، برخی این فرصت را دیدند و بدون صرف هزینه زیاد به نهنگ تبدیل شدند. این تقریبا همان کاری است که سرمایه‌گذاران موفق انجام می‌دهند. آن‌ها تا آنجا که ممکن توکن شیبا را خریدند و منتظر ماندند.

طولی نکشید که قیمت آن افزایش یافت. بازار گاوی که در اواسط سال 2021 آغاز شد شاهد افزایش ارزش و تقاضا برای شیبا بود. تنها در عرض چند ماه ارزش شیبا چند ده هزار برابر شد و قیمت آن به بالای 0.00008616 دلار رسید.

از سوی دیگر په په یک توکن نسبتا جدید است. چند هفته پیش راه‌اندازی شد و مانند شیبا در سال 2021، در مقایسه با سایر ارزهای دیحیتال عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است.

ارزش په په در دو هفته گذشته بیش از 500 درصد رشد کرده است. در روز جمعه 5 مه قیمت آن به 0.00000186 دلار رسید. این باعث شد ارزش بازار این میم‌کوین از مرز 1 میلیارد دلار عبور کند و به یکی از 50 دارایی ارز دیجیتال برتر تبدیل شود. کسانی که په په هنگام عرضه اولیه خریداری کردند، از این رشد بیشترین سود را بدست آوردند.

در حال حاضر همان افرادی که شیبا و په په را در هنگام راه‌اندازی خریدند، در حال خرید HedgeUp قبل از راه‌اندازی هستند.

پیش فروش HedgeUp (HDUP)

HedgeUp (HDUP) در پیش فروش است. نهنگ‌ها پتانسیل زیادی برای سرمایه‌گذاری در این توکن می‌بینند و الان زمان عالی برای انباشت آن است. به گفته کارشناسان رمزارز HedgeUp (HDUP) یک مورد قوی برای موفقیت است زیرا برخلاف شیبا و په په کاربرد واقعی دارد.

HDUP ارز داخلی اکوسیستم HedgeUp خواهد بود. این اکوسیستم اولین بازار تجارت NFT دارایی‌های جایگزین وب3 در جهان تشکیل شده است.

این بازار به کاربران این امکان را می‌دهد تا NFTها را با پشتوانه سرمایه‌گذارای‌های جایگزین معامله کنند.

این نوع ابزار باعث شده است تا کارشناسان از این توکن حمایت کنند تا در سال 2023 بهترین عملکرد را داشته باشد. برخی تخمین می‌زنند قیمت این رمزارز 30 برابر خواهد شد و برخی دیگر می‌گویند در بازار صعودی 40 برابر یا حتی 100 برابر خواهد شد. به این ترتیب، سرمایه‌گذاران از پیش فروش HedgeUp (HDUP) برای انباست توکن استفاده می‌کنند. در حال حاضر در مرحله 3 است و فقط 0.020 دلار قیمت دارد.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥