بروکر M4Markets همکاری خود با ایرانیان را موقتا قطع کرد!

بروکر M4Markets یک کارگزار فعال در مارکت ایران بود که به تازگی مطلع شدیم همکاری خود با ایرانیان را قطع کرده است! طی پیگیری‌های انجام شده و تماس ام فور مارکتس با وبسایت “ایران بروکر”، کارگزاری اعلام کرد که این قطع همکاری به صورت موقت و به جهت انجام برخی امور قانونی است که طی آن ثبت نام مشتریان جدید ایرانی متوقف شده است!

درادامه می‌توانید متن کامل پیام بروکر را مطالعه نمایید.

متن کامل اطلاعیه:

توجه داشته باشید که در حال حاضر برای چند روز به دلیل تغییرات رگولاتوری و موارد فنی آی تی، ثبت نام برای مشتریان جدید از ایران و چندین کشور دیگر فعال نیست. بعد از اضافه شدن رگوله جدید و اتمام پروژه فنی، ثبت نام مشتریان جدید مجدد فعال خواهد شد. اين مورد مربوط به افتتاح حساب مشتريان جديد از ايران و چند كشور ديگر است و مشتریان فعلی مشکلی برای کارکردن ندارند.

همانطور که بروکر اشاره کرده، فقط مشتریان جدید امکان ثبت نام نخواهند داشت و مشکلی برای مشتریان قبلی بروکر وجود نخواهد داشت. به محض ازسرگیری ثبت نام ایرانیان، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید با پشتیبانی بروکر تماس بگیرید.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.