لیندا یاکارینو طرفدار شیبا و دوج کوین، به‌عنوان مدیرعامل جدید توییتر انتخاب شد!

ایلان ماسک روز جمعه انتصاب لیندا یاکارینو را به‌عنوان مدیرعامل جدید توییتر تایید کرد. این موضوع نشان‌دهنده تغییر بزرگ دیگری در راس رهبری توییتر پس از کناره‌گیری ماسک از سمت مدیرعاملی این شرکت است. ماسک بیان کرد:

مدیرعامل جدید در درجه اول بر امور تجاری شرکت تمرکز خواهد کرد. این اتفاق نه تنها برای توییتر و تسلا یک پیشرفت قابل ستایش است، بلکه بر جامعه ارزهای دیجیتال نیز تاثیرگذار خواهد بود.

این واقعیت که ماسک به نظارت بر بخش فناوری توییتر ادامه می‌دهد، می‌تواند به معنای امکان ادغام پرداخت‌های کریپتوکارنسی در این پلتفرم باشد. پیش از این، این میلیاردر علاوه بر علاقه شناخته شده خود به دوج کوین، نکاتی درباره پرداخت‌های مبتنی بر رمزارز در توییتر را مطرح کرد. ماسک این خبر را روز جمعه، تقریباً یک روز پس از افشای اینکه مدیرعامل جدیدی را برای توییتر استخدام کرده است، اعلام کرد. او همچنین گفته بود:

لیندا در حدود شش هفته دیگر در پست جدید، کار خود را آغاز خواهد کرد.

لیندا یاکارینو، دوج کوین و شیبا اینو را در توییتر دنبال می‌کند!

جالب اینجاست که او مانند ایلان ماسک علاقمند به میم‌کوین‌هایی مانند دوج کوین و شیبا اینو است.

لیندا یاکارینو در مجموع 1,161 اکانت توییتری را دنبال می‌کند. در میان آنها، او دوج کوین، خالق آن بیلی مارکوس و دیگر افراد با نفوذ مرتبط با دوج را دنبال می‌کند. او همچنین اکانت شیبا اینو را دنبال می‌کند، اما هیچ حساب مرتبط دیگری یا فالوور ارزهای دیجیتال را دنبال نمی‌کند.

لیندا یاکارینو و ایلان ماسک- طرفدار دوج کوین و شیبا اینو

لیندا یاکارینو رئیس کارگروه مجمع جهانی اقتصاد و همچنین عضو کمیته راهبری مدیران صنعت رسانه، سرگرمی و فرهنگ WEF است. او همچنین رئیس جهانی YMU، یک گروه مدیریت استعداد بریتانیایی است که دسترسی توییتر را به شخصیت‌ها و افراد مشهور فراهم می‌کند.

لیندا در کنفرانس MMA Global POSSIBLE با ایلان ماسک مصاحبه کرد و در مورد موضوعاتی مانند آزادی بیان و محافظت از تبلیغ‌کنندگان در توییتر بحث کرد. لیندا یاکارینو از زمان مصاحبه در حال مذاکره با ایلان ماسک بر سر نقش مدیرعاملی توییتر بوده است.

واکنش  قیمت دوج کوین و شیبا به این اتفاق

قیمت DOGE با 0.071 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته 1 درصد افزایش یافته است. قیمت دوج کوین و شیبا در واکنش به این اخبار نوسانات زیادی را مانند اخبار مربوط به ایلان ماسک تجربه نکردند.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.