بایننس برای جلوگیری از ریزش قیمت BNB، ذخایر بیت کوین خود را می‌فروشد!

اخیرا شایعه شده است که بایننس، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال،در تلاش برای تقویت ارزش ارز دیجیتال بومی خود، یعنی بایننس کوین (BNB)، به صورت استراتژیک ذخایر بیت کوین خود را می‌فروشد. ارزش BNB با کاهش قابل توجهی روبرو شده است و بیش از ۳۰ درصد از ابتدای سال کاهش یافته است.

کاهش نگران کننده ارزش BNB باعث شده است که برای اولین بار به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای خود برسد. این کاهش نه تنها نگرانی‌هایی را در مورد سرنوشت BNB بلکه تأثیر روی توکن‌های متکی به اکوسیستم‌های BEP20 و BEP2 ایجاد کرده است.

بازار ارزهای دیجیتال نیز اصلاحاتی را تجربه کرده است، به طوری که ارزش بیت کوین به زیر ۲۶/۱ هزار دلار کاهش یافته است که باعث ایجاد حس نگرانی در جامعه کریپتو شده است.

بینگ ایکس
امتیاز کارشناس:
7.5/10

گزارش‌ها حاکی از آن است که بایننس ممکن است ذخایر بیت کوین مشتریان را برای حمایت از توکن BNB، فروخته باشد. در حالی که این اتهامات تایید نشده‌اند، اما باعث تشویش و نگرانی‌هایی در جامعه کریپتو شده است. چندین کاربر بایننس مشکلاتی را در برداشت BTC خود به دلیل تعلیق موقت برداشت گزارش کرده‌اند. این وضعیت می‌تواند به دلیل فشارهای نظارتی و مسائل قانونی که بایننس با آن دست و پنجه نرم می‌کند، باشد.

مشکلات نظارتی بایننس در حال افزایش بوده است و به اوج شکایت و اتهامات منجر شده است. این صرافی با اقدامات قانونی از سوی CFTC و SEC در ایالات متحده، به اتهام عملیات غیرقانونی و نقض قوانین اوراق بهادار مواجه شده است. این چالش‌های نظارتی همچنین منجر به از دست دادن شراکت‌های حیاتی شده و توانایی بایننس برای ارائه خدمات فیات به کریپتو را مختل کرده است.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥