صرافی هات بیت فعالیت خود را به طور کامل متوقف کرد! کاربران 1 ماه فرصت برداشت دارند

هات بیت، صرافی متمرکز ارز دیجیتال، پس از فعالیت 5 سال و 4 ماهه با 5 میلیون کاربر، فعالیت خود را متوقف می‌کند.

هات بیت از کاربران می‌خواهد تا دارایی‌های باقی‌مانده خود را تا 21 ژوئن برداشت کنند. علیرغم بسته شدن، تیم به آینده نوآوری کریپتو خوشبین است.

این تصمیم به عوامل متعددی نسبت داده می‌شود. اولا، صرافی Hotbit با شرایط عملیاتی چالش برانگیزی مواجه شد، از جمله تعلیق موقت در آگوست 2022 و بحران‌های بعدی مانند فروپاشی FTX و مسائل بانکی که بر USDC تأثیر گذاشت. این رویدادها منجر به خروج نقدینگی و بدتر شدن جریان سرمایه شد. ثانیا، روند در حال تحول در صنعت کریپتو به سمت مقررات یا عدم تمرکز پیش رفت و صرافی‌های متمرکز مانند هات بیت را به طور فزاینده‌ای تحت فشار قرار داد و انطباق با روندهای طولانی مدت صنعت را دشوار کرد. در نهایت، مدل عملیاتی هات‌بیت که طیف گسترده‌ای از دارایی‌ها و خدمات ارزش افزوده را ارائه می‌دهد، به دلیل عدم اطمینان فضای رمزارزها، حملات سایبری و زیان‌های ناشی از آسیب‌پذیری‌های مورد بهره‌برداری، ناپایدار است.

نوبیتکس
امتیاز کارشناس:
7.5/10

در پایان نیز این صرافی از تمام کاربران خود برای وفادار ماندن به این پلتفرم قدردانی کرد.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.