ورود غول بازي سازي Epic Games به دنیای بازی‌های کریپتو!

استیو آلیسون، مدیر اجرایی Epic Games اخیرا به Axios گفت که این شرکت در حال حاضر پنج بازی بلاک‌چین در بازار خود دارد و برنامه‌هایی برای اضافه کردن 20 بازی دیگر دارد. البته هیچکدام از این بازی‌ها توسط Epic توسعه یا منتشر نمی‌شود.

اولین بازی که به این بازار اضافه می‌شود Blankos Block Party است که توسط استودیوی Web3 Gaming راه‌اندازی شد. این بازی چند نفره رایگان است که در آن بازیکنان می‌توانند با استفاده از طیف گسترده‌ای از نقشه‌ها و سایر حالت‌های خلاق به جمع‌آوری و شخصی‌سازی اسباب‌بازی دیجیتال خود vinyl بپردازند.

الیسون تاکید کرد که بازی‌های Blankos Block Party و Core جزء بازی حماسی خیلی خوب هستند که اثبات شده‌اند.

آلیسون به Axios گفت: Epic به دنبال استفاده از پتانسیل بازی‌های صنعت کریپتو است.

سال گذشته یک چالش بزرگ برای صنعت بلاک‌چین بود. NFT  بازی‌های محبوب Axie Infinity و Crypto Blades به‌شدت کاهش یافت و قیمت توکن بومی آن‌ها 95 درصد کمتر از اوج ثبت شده در نوامبر 2021 گردید.

در ژانویه گذشته، غول بازی Ubisoft گفت قصد ورود به فضای NFT را ندارد زیرا گیمرها به آن علاقمند نیستند.

اما طبق گفته Dappradar، سرمایه‌گذاری در بازی‌های بلاک‌چین و پروژه‌های متاورس در سال 2023 شروع خوبی داشت.

Epic هنوز هم در ارتباط با بازی‌های کریپتو محتاطانه عمل می‌کند. به گفته آلیسون، منتشرکنندگان این بازی‌های مسول جنبه‌های مختلف آن از قبیل معاملات، خدمات به مشتری و بازپرداخت هستند، اگرچه Epic به ایمنی بازی‌ها توجه می‌کند.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.