ایلان ماسک چت‌بات جدیدی برای رقابت با ChatGPT توسعه می‌دهد!

در بین ابهام‌های موجود در مورد بی‌طرفی پلتفرم ChatGPT هوش مصنوعی مبتنی بر متن در OpenAI، خبرهای ارائه شده در هفته‌های اخیر مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک به ساخت ربات چت با کیفیت‌تری از OpenAI اقدام کرده است. بعلاوه طبق اطلاعات منتشر شده در 27 فوریه ایلان ماسک، ایگور باباشکین (Igor Babuschkin) یکی از اعضای تیم توسعه deepmind alphabet ai که در بهبود آموزش و یادگیری ماشینی ChatGPT نقشی اساسی داشت را به استخدام خود درآورده است.

انتقاد ماسک از ChatGPT

بنیانگذار سابق OpenAI، که از سال 2015 به دلیل ممانعت چت جی بی تی از قرار دادن نشانه‌هایی که از تولید متون توهین آمیز جلوگیری می‌کند ، از این گروه جدا شد، در سال 2022 این تکنولوژِی را نمونه‌ای از آغاز آموزش هوش مصنوعی معرفی کرد. وی در صحبتهای اخیرش بیان کرد چیزی که به آن نیاز داریم TruthGPT است موضوعی که منجر به شکل گیری پروژه‌ای همنام شده است. صحبت‌های اخیر ماسک بیان می‌کند که در حال توسعه رباتی با استفاده از تکنولوژی مورد استفاده در صنعت ارز دیجیتال است.

توییت‌های مشکوک

در همین حال، ماسک تعدادی توییت مرموز را در اشاره آشکار به این پروژه ارسال کرده است. او روز سه‌شنبه توییتی با عنوان «BasedAI» و سپس یک میم «Woke AI و Closed AI» در حال نبرد را نشان داد و سپس «Based AI» را به‌عنوان شیبا اینو که با چوب بیسبال وارد می‌شود و «هوش مصنوعی بیدار شده که هوش مصنوعی در حال چرت زدن» را می‌ترساند، منتشر کرد. ماسک همچنین به کاربری که داستان The Information را بازتوییت کرد و اظهار داشت که ChatGPT مغرضانه و “بسیار مشکل ساز” است، پاسخ داد و گفت: “کاملا”.

ابزاری در پذیرش ارز دیجیتال

با وجود تمام انتقادها، پلتفرم معاملات رمزارز بایننس از ChatGPTدفاع کرده و بیان می‌کند این ربات توانایی استفاده در زمینه پذیرش، توسعه کریپتو را دارد و این قابلیت را دارد مفاهیم پیچیده مثل pow، استخراج بیت کوین و سایر مفاهیم را به شیوه‌ای سرگرم کننده آموزش دهد.

بعلاوه این چت بات می‌تواند نمایی از چشم انداز ارزهای دیجیتال مثل قیمت‌های احتمالی بیت کوین، شیبا و دیگر کوین‌ها در سال 2023 ارائه دهد و یا در اطلاع‌ رسانی درگیری بین کمیسیون بورس ایالات متحده آمریکا و ریپل مفید باشد.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.