افزایش محبوبیت دوج کوین در آمریکا

میزان جستجویی خرید دوج کوین در ایالات متحده 600 درصد افزایش یافت. میزان علاقه سرمایه‌گذاران به دوج کوین در آمریکا با وجود اینکه سود اکثر توکن‌ها در چند ماه گذشته کم بود افزایش یافت.

براساس داده‌های که توسط Finbold در 2 دسامبر جمع‌آوری شده است، علاقه مردم آمریکا به کلمه کلیدی Buy Dogecoin در طی سه ماه 625 درصد افزایش یافته است. در هفته منتهی به 28 نوامبر، این کلمه کلیدی ترند 58 در میان جستجوهای گوگل بود. حال در هفته 5 سپتامبر به ترند 8 گوگل رسیده است.

دلیل افزایش محبوبیت دوج کوین بین افراد جامعه خرید توییتر توسط ایلان ماسک است. زیرا گمانه‌زنی‌های وجود دارد که ایلان ماسک قصد دارد از دوج کوین به عنوان یکی از گزینه‌های پرداخت در این شبکه اجتماعی استفاده کند.

داده‌های موجود نشان می‌دهد که دوج کوین حدود 5 میلیارد دلار سرمایه در طی پنج هفته جذب کرد.

همچنین علی‌رغم اصلاح بازار، حدود 60 درصد از دارندگان این ارز دیجیتال همچنان در حال کسب سود هستند. بسیاری از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که در سال آینده قیمت این ارز دیجیتال افزایش یاد.

چندین عامل وجود دارد که احتمالا باعث افزایش قیمت دوج کوین در آینده می‌شود. به عنوان مثال، ماسک به عنوان یکی از حامیان مشهور دوج کوین اعلام کرد که قصد دارد با ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم برای توسعه بیشتر این شبکه همکاری کند.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.