نسیم طالب: کمبود نقدینگی بیت کوین برای سرمایه گذاران خطرناک است!

نسیم نیکلاس طالب، نویسنده تحسین شده «قوی سیاه»، نگرانی‌های خود را در مورد پایداری رالی اخیر بیت‌کوین مطرح کرده و به افت شدید نقدینگی به‌عنوان یک عامل خطرناک برای سرمایه‌گذاران اشاره کرده است.

علیرغم سودهای چشمگیر ارز دیجیتال در سال 2023، تحلیل طالب نشان می‌دهد که ممکن است بازار در زمینی متزلزل باشد زیرا سطح نقدینگی در بازارهای کریپتو به پایین ترین حد در 10 ماه گذشته رسیده است. کاهش نقدینگی به دلیل ترس‌های اخیر بانکی تشدید شده است و صرافی‌های ایالات متحده و بانک‌های مرتبط با ارز دیجیتال بیشترین ضربه را خوردند. بازارسازان در منطقه با چالش‌های بی سابقه‌ای برای فعالیت‌های خود مواجه هستند. اسپردها برای جفت دلار روند مشابهی را نشان داده‌اند و در نتیجه عدم اطمینان در ایالات متحده از نوسانات بیشتری رنج می‌برند.
طالب در گذشته منتقد سرسخت ارزهای دیجیتال بوده است، و مکررا آنچه را که به‌عنوان نقص‌های ذاتی در مفهوم رمزارز درک می‌کند برجسته کرده است. طالب در یک توییت قبلی، عنوانی را که در آن کاهش قیمت بیت کوین به دلیل عدم قطعیت گزارش شده بود، به تمسخر گرفت و استدلال کرد که این موضوع با ادعاهایی مبنی بر «ضد شکننده بودن» این ارز دیجیتال در تناقض است. نویسنده همچنین از پیام‌هایی که از افرادی دریافت کرده است که ادعا می‌کنند آنها را از سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین نجات داده است، ابراز قدردانی کرده است.

با وجود افزایش قیمت فعلی بیت کوین، هشدار طالب در مورد کاهش نقدینگی نشان می‌دهد که سرمایه گذاران باید محتاط باشند.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥