مبارزه ماسک و زاکربرگ با زمینه روم باستان؛ آیا دوج کوین در این جدال نقش دارد؟

پس از اینکه ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا اعلام کرد که استریم زنده مبارزه پیشنهادی او با مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، در پلتفرم رسانه اجتماعی X در دسترس خواهد بود، برخی گمانه زنی‌ها حاکی از این است که بینندگان می‌توانند برای تماشای جریان مبارزه، با استفاده از ارزهای دیجیتال، به ویژه دوج کوین، هزینه را پرداخت کنند.

دانا وایت (Dana White)، رئیس سازمان هنرهای رزمی ترکیبی آمریکا (MMA) در مسابقات قهرمانی UFC، در ۱۰ آگوست گفت که با مقامات دولت ایتالیا ملاقاتی داشته است تا در مورد میزبانی مبارزه ماسک و زاکربرگ در این مسابقات گفتگو کند.

بر اساس پیش‌بینی‌های قبلی وایت، این بزرگترین مبارزه تاریخ جهان خواهد بود و همه رکوردهای پرداخت به ازای مشاهده را خواهد شکست. او همچنین پیش‌بینی می‌کند که این مبارزه، سه برابر بیشتر از مبارزه بین فلوید می‌ودر (Floyd Mayweather) و کانر مک گرگور (Conor McGregor) که در سال ۲۰۱۷ که بیش از ۶۰۰ میلیون دلار درآمد داشت، درآمد کسب کنند.

با این حال، اخیرا ماسک گفت که بنیاد او و زاکربرگ، مبارزه را مدیریت خواهند کرد و تایید کرد که همه چیز در قاب دوربین روم باستان خواهد بود پخش زنده در پلتفرم‌های X و Meta در دسترس خواهند بود.
با در نظر گرفتن علاقه ماسک به دارایی‌های کریپتو و شایعات مربوط به پیاده‌سازی آن‌ها در X، تعجب‌آور نیست که بسیاری از افراد جامعه انتظار داشته باشند که بتوانند هزینه پخش زنده را، بوسیله رمزارزها بپردازند.

با توجه به اینکه دوج کوین مورد علاقه ماسک است، همچنین دور از ذهن نیست که این میم کوین یکی از دارایی‌های پشتیبانی شده باشد. صرف نظر از روش‌های پرداخت پذیرفته‌شده برای پخش زنده مسابقه، ماسک اخیراً گفته است که تمام درآمد حاصل از آن، صرف امور خیریه برای جانبازان جنگ خواهد شد.

مسابقه با زمینه روم باستان

در حالی که مدیرعامل تسلا در پست اخیر خود در X مشخص نکرد که آیا کولوسئوم (Colosseum) رومی مکان تصمیم‌گیری است یا خیر، ماسک گفت که با جورجیا ملونی، نخست‌وزیر ایتالیا و جنارو سانگولیانو، وزیر فرهنگ ایتالیا صحبت کرده و هر دو در مورد یک مکان حماسی به توافق رسیده‌اند. ماسک در توییتی گفت:

مبارزه توسط بنیادهای من و زاک (نه UFC) مدیریت خواهد شد. پخش زنده روی این پلتفرم و متا خواهد بود. همه چیز در قاب دوربین روم باستان خواهد بود، بنابراین هیچ چیز مدرنی وجود ندارد. من با نخست وزیر ایتالیا و وزیر فرهنگ صحبت کردم. آنها بر سر یک مکان حماسی به توافق رسیده‌اند.

با توجه به اینکه دولت ایتالیا در اوایل ماه ژوئن گفته بود که ماسک و زاکربرگ برای مبارزه در کولوسئوم رومی استقبال می‌کنند، احتمال اینکه این مکان، آمفی تئاتر باستانی افسانه‌ای در پایتخت ایتالیا، یعنی در رم باشد، زیاد است.

ماسک جدیتی برای مبارزه ندارد

ساعاتی پیش مارک زاکربرگ در پلتفرم خود یعنی در تردز، از جدی نبودن حریف خود دلخور شد و گفت:

من فکر می‌کنم همه می‌توانیم قبول کنیم که ایلان جدی نیست و زمان آن فرا رسیده است که از این موضوع بگذریم. من یک تاریخ واقعی را پیشنهاد دادم. دانا وایت نیز پیشنهاد داد که این مسابقه را به یک رقابت قانونی برای خیریه تبدیل کنیم. اما ایلان تاریخ را تأیید نمی‌کند، سپس می‌گوید که به جراحی نیاز دارد و اکنون از من می‌خواهد که یک دور تمرینی را در حیاط خلوت من انجام دهیم.
اگر ایلان در مورد یک تاریخ واقعی و یک رویداد رسمی جدی باشد، می‌داند که چگونه با من تماس بگیرد. در غیر این صورت، زمان گذشتن است. من روی رقابت با افرادی که این ورزش را جدی می‌گیرند تمرکز خواهم کرد.

در حال حاضر ماسک واکنشی به حرف‌های زاکربرگ نشان نداده است. باید دید در ادامه واکنش ایلان ماسک چگونه خواهد بود.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥