فعالیت سنگین نهنگ‌های ریپل با افزایش احتمال پیروزی در دادگاه پیش‌رو!

دعوی حقوقی ریپل با SEC، به رهبری گری گنسلر، بیش از دو سال ادامه داشت. طی این مدت شایعاتی مبنی‌بر صدور حکم، منتشر شد که هیچ‌کدام تایید نشد.  اگرچه غیر واقعی به‌نظر می رسد، اما ارزش بازار ریپل هم راستا با بیت‌کوین پیش می‌رود.

ریپل هفته را با شایعاتی آغاز کرد، در زمانی‌که بیشتر رمزارزهای اصلی در حال مقاومت با شرایط سقوط بودند قیمت ریپل افزایش چشم‌گیری را به نام خود ثبت کرد. صرف‌نظر از صحت شایعات، این موضوع خبر ورود بازارسازان XRP را به بازار نشان می‌دهد.

تراکنش‌های بیشتر، اطمینان بیشتر

به گفته Santiment، از 18 مارس تعداد تراکنش‌های بازارسازان در شبکه ریپل به اوج خود رسیده است. تاکنون، 167 تراکنش در دامنه 100000 دلاری انجام شده است. همچنین شواهدی بر ثبت موقعیت‌های 1 میلیون دلاری وجود دارد.

DVQS0rxf1vZ7GaPmAEHEGWU3mH9IhXNzleNMpiY0afTh266ej0yaoTdhq2ELf6ts qH0QR RMVwPuHKqj6aX7XSjfzQbu7YzzXAZlk TME9fJ1GZa2n6UKjkSkTU7tHMvGNDLUVoJUIzh3sy2 yXnag

این شرایط هجوم سرمایه‎گذاران را نشان می‌دهد و می‌تواند استدلالی بر آغاز روند صعودی باشد. با این حال، مونیکا لانگ، رئیس آزمایشگاه ریپل، شایعات امضا توافق‌نامه طی در چند هفته آینده را رد کرده است.

در مصاحبه اخیر با CNBC، مدیرعامل گفت که هر دو طرف پیشنهادات نهایی خود را ارائه کرده‌اند. 

در پاسخ به سوال در مورد قیمت اخیر ریپل و ارتباط آن با امضا تفاهم‌نامه، لانگ خاطرنشان کرد که تمامی موارد مربوط به جدول زمانی به قاضی بستگی دارد.

با این حال، مدیر عامل سابق و معاون ارشد شرکت ذکر کرد که در مورد نتیجه نگرانی ندارد و در مصاحبه ای در صفحه رسمی یوتیوب CNBC منتشر شد، لانگ گفت:

ما به تفاهم نامه مثبت در سال جاری امیدوار هستیم

علاوه‌بر ورود بازارسازها، شواهد دیگری مبنی‌بر آغاز روند صعودی ریپل به‌چشم می‌خورد. یکی از این شواهد قابل توجه حجم XRP در صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) است. این معیار تعداد کل معاملات کریپتو بدون خریدار متمرکز را نشان می‌دهد.

آیا پرتفوی شما سودده است؟ به شماره‌انداز سود ریپل دقت کنید

تا 24 مارس، حجم DEX ریپل به 3.98 میلیون رسید. اگرچه کاهشی را شاهد بودیم، اما افزایش ارزش توجه به توکن را نشان می‌دهد. به‌دنبال روند DEX، تعداد روزانه خطوط اعتماد XRP Ledger (XEPL) ایجاد شد. رسیدن ارزش به 2305- نشان می‌دهد که چندین توکن XRP هنگام عبور از موجودی صفر در دفتر کل صادر شده‌اند.

0ntwFXqPdUgYPl Mg6n8y0dSNN9WlxQ6w OpbiwkBjRr 77MLMRIumntxCdT95Q8j 9N1GmS792hXV 7glN7WG19USc0AgG2BLZtdOzm

در این بین، ریپل از طرف سرمایه‌گذاران خارجی حمایت می‌شود. به‌عنوان مثال، رایان سلکیس، بنیان‌گذار مساری، که در ابتدا به شدت از ریپل انتقاد می‌کرد، در 21 مارس حمایت خود از ریپل اعلام کرد. 

رایان سلکیس در توییتی به این موضوع اشاره می کند.

من به رئیس گنسلر یا رئیس گرونبرگ اعتماد ندارم، زیرا می‌دانم که ما در کشوری زندگی می‌کنیم که قوانینی با تفکیک قوا دارد و نه یک پادشاهی. آنها این مورد را فراموش کرده‌اند، بنابراین ما آنها را در دادگاه خواهیم دید.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.