ارز دیجیتال

حل مشکل ورود به کوکوین، احراز هویت ایرانیان و مشکل کد دو عاملی (گوگل اتنتیکیتور)

ارز دیجیتال

مطالعه در 9 دقیقه

حل مشکل و خطای ساعت در گوگل اتنتیکیتور

گوگل اتنتیکیتور برای ایجاد کدها نیاز به دسترسی صحیح به دستگاه اندرید شما دارد. اگر کدهای تأیید برای شما توسط Goolge Authenticator ایجاد نمی‌شود، ممکن است به دلیل مشکل زمان در دستگاه اندرید شما باشد. برای حل مشکل زمان در دستگاه اندرید کافی است از ویژگی Time sync در برنامه اتنتیکیتور استفاده کنید. با انجام این کار و همگام‌سازی زمان دستگاه خود می‌توانید مطمئن شوید که علت وجود مشکل مرتبط با زمان است یا خیر. با انجام این کار گوگل اتنتیکیتور دستگاه شما را با سرورهای گوگل همگام‌سازی می‌کند.

برای حل مشکل ساعت در گوگل اتنتیکیتور می‌توانید زمان دستگاه اندرید خود را همگام‌سازی کنید:

 1.  برنامه Google Authenticator خود را باز کنید.
 2.  روی More و سپس Settings ضربه بزنید.
 3.  روی گزینه Time correction for codes کلیک کنید.
 4.  گزینه Sync now را انتخاب کنید.
Google Authenticator Time sync

می‌توانید در صفحه بعد مشاهده کنید که زمان دستگاه شما همگام‌سازی شده است. اگر مشکل دستگاه شما مرتبط با ساعت در دستگاه اندرید باشد، با انجام این تنظیمات باید بتوانید کدهای تأیید خود را برای ورود به سیستم استفاده کنید. اگر برنامه به شما می‌گوید که زمان شما از قبل همگام‌سازی شده است، احتمالاً باید وارد صفحه مشکلات رایج در گوگل اتنتیکیتور شوید.

حل مشکل ورود به کوکوین

اگر در صرافی‌های رمز ارز و بخصوص کوکوین فعالیت می‌کنید، احتمالا با کد دو عاملی صرافی کوکوین و Google Authentication آشنایی دارید. با فعال کردن قابلیت Google Authentication در صرافی خود، هر زمان که بخواهید برداشتی از حساب خود داشته باشید یا ورود مجدد داشته باشید، لازم است ابتدا وارد اپلیکیشن مخصوص شوید و کد دو عاملی Google Authentication را دریافت، و در صرافی وارد کنید.

کد دو عاملی صرافی کوکوین به جهت بالا بردن امنیت حساب شما بسیار موثر است و قابلیت مفیدی می‌باشد که اکثر صرافی‌های بزرگ از آن استفاده می‌کنند.

اما گاهی همین ویژگی، خود باعث برو مشکلاتی نیز خواهد شد.

Google Authentication

مشکلات کد دو عاملی Google Authentication در صرافی کوکوین

کد دو عاملی صرافی کوکوین به این صورت است که، زمانی که شما قصد ثبت نام در Google Authentication را داشته باشید، صرافی یک بارکد اختصاصی به شما خواهد داد که با وارد کرد آن در اپلیکیشن گوگل، ثبت نام شما نهایی شده و از آن پس می‌توانید کد دو عاملی خود را به راحتی دریافت کنید. این بارکد اختصاصی فقط یکبار به شما نمایش داده خواهد شد و از آن به بعد دیگر به آن دسترسی ندارید.

حالا اگر موبایل خود را تعویض کنید، گم کرده باشید و یا از شما سرقت شده باشد نیاز به ثبت نام مجدد در گوگل دارید. در این شرایط لازم است که همان بارکد صرافی را که در ابتدا به شما داده بود، دوباره ثبت کنید. اگر بارکد را ذخیره نکرده باشید و کپی از آن نداشته باشید، امکان ثبت نام مجدد و دریافت کد دوعاملی برای ورود به صرافی و یا برداشت از حسابتان را نخواهید داشت.

در واقع زمانی که صرافی بارکد را در اختیار شما قرار می‌دهد حتما باید از آن اسکرین شات گرفته و در جایی خارج از موبایل خود، یک کپی از آن را نگه دارید. حتی می‌توانید بصورت دستی بارکد را بر روی کاغذ نوشته، و آن را در جای امنی نگهداری کنید.

کد دو عاملی صرافی کوکوین Google Authentication

راه حل مشکل کد دو عاملی صرافی کوکوین

حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که اگر به هر دلیلی به بارکد خود دسترسی نداشته باشیم و قصد ثبت نام مجدد در Google Authentication را داشته باشیم، باید چه کار کنیم؟ جواب به این سوال برای صرافی‌های داخلی و خارجی متفاوت است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

در صرافی‌های داخلی اگر با مشکل کد دو عاملی مواجه شدید می‌توانی به راحتی آن را حل کنید. با پشتیبانی صرافی خود تماس بگیرید و پس از احراز هویت، تنظیمات امنیتی حساب شما بازیابی می‌شود. البته همین کار هم ممکن است زمانبر باشد و موجب ضرر و زیان شما در بازار مالی گردد.

متاسفانه در صرافی‌های خارجی کار کمی دشوارتر است. اگر به کد دو عاملی صرافی کوکوین و یا هر صرافی دیگری دسترسی نداشته باشید، تنها راه، تماس با پشتیبانی و بازیابی تنظیمات امنیتی است. برای انجام بازیابی لازم است ابتدا هویت شما تایید شود. اینجاست که با مشکل مواجه می‌شویم!

کد دو عاملی صرافی کوکوین

در صرافی‌های خارجی به دلیل محدودیت‌های موجود برای کاربران ایرانی، امکان انجام فرآیند احراز هویت وجود ندارد. حتی در برخی از صرافی‌ها به محض اینکه متوجه شوند ایرانی هستیم، ممکن است حسابمان مسدود شود!

اما خوشبختانه صرافی کوکوین سختگیری دیگر صرافی‌ها را ندارد. برای بازیابی کد دو عاملی صرافی کوکوین و تنظیمات Google Authentication ، دو راه وجود دارد.

اولین و بهترین راه، تماس با پشتیبانی صرافی از بخش تیکت‌های وبسایت است. با استفاده از گوگول ترنسلیت متنی مبنی بر اینکه گوشی شما به سرقت رفته و دسترسی به کد دو عاملی صرافی کوکوین ندارید را، برای پشتیبانی از طریق تیکت ارسال کنید.

کد دو عاملی صرافی کوکوین

از نوار کشویی گزینه اول یعنی Google 2fa issue را انتخاب کنید. فرمی مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که لازم است آن را پر کنید.

کد دو عاملی صرافی کوکوین
 • ایمیل خود را وارد کنید.
 • ایمیلی که با آن حساب خود را ساختید وارد کنید.
 • تاریخ حدودی ساخت حسابتان را به میلادی وارد کنید.
 • ارزهایی که در حسابتان دارید و مقدار موجودی خود را وارد کنید.
 • آخرین تراکنش‌هایی که انجام دادید را بنویسید. لازم نیست دقیق باشد و فقط به آنها اشاره کنید.
 • تیک مربوط به آپلود مدارک را بزنید.
 • موضوع تیکت را انتخاب کنید. میتوانید بنویسید “Request cancel 2-FA “
 • در این کادر به طور شفاف و کامل توضیح دهید که به چه دلیل درخواست بازیابی تنظیمات امنیتی کد دو عاملی را دارید. به عنوان مثال می‌توانید بگویید گوشی شما سرقت شده و به بارکد اولیه دسترسی ندارید. می‌توانید از گوگل ترنسلیت استفاده کنید.
 • با فعال کردن تیک آخر مسئولیت بازیابی اطلاعات امنیتی را به عهده خواهید گرفت.

درصورت درخواست انجام احراز هویت، اگر مدارک غیر ایرانی دارید که تنها کافی است احراز هویت را انجام دهید و تمام. اما اگر در داخل ایران هستید، نسبت به ایرانی بودن خود به آنها اطلاع دهید و اگر گفتند احراز هویت ایرانیان ممنوع بوده، بگویید که از این مورد اطلاعی نداشتید. در بیشتر مواقع مشکل شما بعد از بررسی‌های لازم حل خواهد شد. توجه داشته باشید که اگر مبلغ زیادی در حسابتان موجود باشد، ممکن است حساب شما به دلایل امنیتی مسدود شود.

راه دوم، تماس با پشتیبانی صرافی کوکوین در تلگرام است. کوکوین پشتیبانی مستقیم تلگرام ندارد، اما کانال تلگرامی دارد که پشتیبان‌های صرافی در آن فعال هستند. تنها کافی است مشکل خود را در گروه تلگرامی مطرح کنید و درخواست تماس پشتیبان را بکنید. بعد از مدتی به شما پیام خواهند داد و می‌توانید فرآیند بازیابی را از آنجا ادامه دهید. پیشنهاد می‌کنیم به دلیل سواستفاده‌های احتمالی، از این روش استفاده نکنید.

لطفا توجه داشته باشید که بازیابی تنظیمات امنیتی به راحتی امکان پذیر نیست و در برخی مواقع نه تنها صرافی اینکار را انجام نداده، بلکه حساب کاربر را نیز مسدود کرده است. راه‌های پیشنهادی به عنوان تنها راه‌کارهای موجود می‌باشد و تضمین صد در صدی برای رفع مشکل نیست.

پیشگیری از مشکل کد دو عاملی صرافی کوکوین

حالا که با مشکلات کد دو عاملی صرافی کوکوین و دردسرهای آن آشنا شدید، دو راه به شما پیشنهاد میکنیم تا با این مشکل روبرو نشوید.

شاید اولین و ساده‌ترین راه این باشد که اصلا تنظیمات کد دو عاملی صرافی کوکوین را فعال نکنیم! اما برای اینکار با محدودیت هایی روبرو هستیم. هنگام برداشت از صرافی باید الزاما یکی از گزینه‌های امنیتی شامل ارسال کد به موبایل و یا کد دو عاملی فعال باشد! از آنجایی که امکان ثبت شماره موبایل وجود ندارد پس تنها گزینه باقی مانده، فعال کردن کد دوعاملی گوگل می‌باشد. پس اگر در خارج از ایران هستید و امکان تایید شماره موبایل را دارید با توجه به مشکلاتی که ممکن است کد دو عاملی برای شما بوجود بیاورد بهتر است از فعال کردن آن صرف نظر کنید.

kocoin 2fa4

دومین راه حل این است که از همان ابتدا علاوه بر موبایل، از اکستنشن مرورگر گوگل کروم Google Authentication نیز استفاده نمایید تا هر زمان که خواستید، بتوانید به کد آن از طریق مرورگر نیز دست پیدا کنید.

Google Authentication

فراموش نکنید که شما تنها با نوشتن بارکد و نگهداری از آن در جایی امن، با هیچ کدام از این مشکلات روبرو نمی‌شوید. می‌توانید از بارکد اسکرین شات گرفته و آن را در جایی به غیر از موبایل خود نگهداری کنید. همچنین می‌توانید با آپلود کردن آن در گوگل درایو، در هر زمان و هر مکان به آن دسترسی داشته باشید.

در پایان به این نکته توجه کنید که به دلیل محدودیت‌هایی که ایرانیان در استفاده از صرافی‌های خارجی دارند، امکان استفاده از تمامی قابلیت‌های صرافی امکان‌پذیر نیست. کد دو عاملی صرافی کوکوین مشکلی است که اکثر کاربران ایرانی با آن روبرو می‌شوند. ترجیحا تلاش کنید احتیاج به پشتیبانی و احراز هویت پیدا نکنید تا برای حساب شما مشکلی پیش نیاید.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

مرتب سازی
جمشیدی ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

سلام وقت بخیر
من میخام تتر برداشت بزنم وقتی کد 2faرو میخاد ومیرم کد رو گوگل اتنیکاتور میگیرم ومیارم کد رو وارد میکنم پیغام تأیید انجام نشد یا منقضی شد. لطفاً 2 ساعت دیگر دوباره امتحان کنید رو میده لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

esmaeil ۰۹ تیر ۱۴۰۲

سلام - من یک مشکلی پیدا کردم ، کلید دو عاملی اصلا برام فعال نمیشه ، یعنی هر وقت که وارد میشم یه کلید جدید برای اسکن و فعال کردن کد دو عاملی میفرسته ، ولی با وارد کردنش تو برنامه Google Authentication ;nd کد 6 رقمی که بهم میده بازم فعال نمیشه - با اینحالی که بار اول همه این کارها رو انجام دادم و بدبختانه پول هم تو حساب دارم و باید برداشت کنم

milad ۰۶ بهمن ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر. من همین مشکل رو داشتم و همین موارد رو که گفتین انجام دادم. If you kept the Google secret key (16 digits), you can rebind the google 2fa with it. You can also refer to this link:https://support.kucoin.plus/hc/en-us/articles/360014897913-Google-2FA
این پاسخ رو دادند و منم گفتم که این کد رو ندارم و دوباره درخواست کردم که من ایرانی هستم و اطلاعی نداشتم که نمی تونم دسترسی داشته باشم. الانم منتظر جواب هستم. خواستم بگم که اگر شما اشکالی در این درخواست من میبینید بهم کمک کنید. ممنون میشم. ممنون

ناشناس ۱۷ مهر ۱۴۰۱

من با کارت ملی احراز هویتم درست شد فقط یه متن تایپ کنید پرینت بگیرید قالبشو رعایت کنید مثلا ب انگلیسی بنویسد گوشیمو ریست کردم به کد دوعاملی دسترسی ندارم حسابمون فعال کنید تاریخ یه کدی به حروف عدد رو صفحه هست اونو بنویسید بعد اسمتون بعد امضا تو قسمت 2verify unibel

ناشناس ۱۷ مهر ۱۴۰۱

من با کارت ملی احراز هویتم درست شد فقط یه متن تایپ کنید پرینت بگیرید قالبشو رعایت کنید مثلا ب انگلیسی بنویسد گوشیمو ریست کردم به کد دوعاملی دسترسی ندارم حسابمون فعال کنید تاریخ یه کدی به حروف عدد رو صفحه هست اونو بنویسید بعد اسمتون بعد امضا تو قسمت 2verify unibelا

ناشناس ۱۷ مهر ۱۴۰۱

من با کارت ملی احراز هویتم درست شد فقط یه متن تایپ کنید پرینت بگیرید قالبشو رعایت کنید مثلا ب انگلیسی بنویسد گوشیمو ریست کردم به کد دوعاملی دسترسی ندارم حسابمون فعال کنید تاریخ یه کدی به حروف عدد رو صفحه هست اونو بنویسید بعد اسمتون بعد امضا تو قسمت 2verify unibel

مهدی ۰۱ مهر ۱۴۰۱

تیکت کدوم قسمت هست

مهدی ۰۱ مهر ۱۴۰۱

سلام دوستان من دو روز هست که نمی تونم وارد حساب کاربری تو کوکوین بشم 2fa اقدام کردم ولی هنوز جواب نگرفتم این تیکت که توضیح دادید در کدام قسمت اپلیکیشن کوکوین باید وارد شوم و اقدام کنم منتظر راهنمایی هستم

کارشناس ایران بروکر ۰۲ مهر ۱۴۰۱
پاسخ مهدی

با سلام. لطفا از طریق لینکی که در همین وبسایت قرار دارد برای ارسال تیکت اقدام کنید. لینک مربوط به وبسایت صرافی کوکوین است نه اپلیکیشن. در صورت بروز مشکل با پشتیبانی آنلاین ما در ارتباط باشید

پیمان ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

با سلام لطفا راهنمایی کنید چطوری تیکت بگذاریم مثلا فرمت نوشتن تاریخ و مقدار موجودی حساب و ...

کارشناس ایران بروکر ۱۶ شهریور ۱۴۰۱
پاسخ پیمان

با سلام. تیکت شامل اطلاعات فردی شما است. اگر در نوشتن آن دچار مشکل هستید میتوانید از مترجم گوگل استفاده نمایید. اگر طریقه نوشتن تاریخ و دیگر موارد را نمیدانید میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین وبسایت سوالات خود را بپرسید.

ناشناس ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

اکانت منو دیلیت کردن چجوری وارد بشم خواهش میکنم کمک کنین

ناشناس ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

سلام اکانت منو دیلیت کردن از دیشب نمی تونم وارد بشم و توی حسابم تتر هست احراز هویت کردم همه کار کردم ایمیل زدم نمیشه؟ چجوری میتونم وارد بشم؟ تا حالا برای کسی پیش اومده؟

ریحانه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

سلام. تجربه خودم رو در اختیار بقیه میذارم. من بخاطر عوض کردن گوشیم دسترسی به کوکوین نداشتم و یادم نبود که از گوگل اتنتیکیتور بک آپ بگیرم. سرچ های زیادی کردم . راه های زیادی رو انجام دادم مثلا احراز هویت کردم توی سایت با پاسپورت که چند بار قبول نکرد و دلیلشو نگفت و ایراد میگرفت به عکس. بعد متوجه شدم احتمالا چون انقضای پاسپورتم تموم شده این ایراد رو میگیره. همزمان به پشتیبانی کوکوین ایمیل میزدم جواب میدادن ولی مشکل من حل نشد. هی سوالات متداول برام ارسال میکردن و یک بار اسکرین شات واریزی و اطلاعات کیف پول و TXID و... رو خواستند که من اسکرین شات تترلند رو دادم ولی ب زبان فارسی که گفتن ترجمه کنید تا بتونیم بررسی کنیم . اینکارم انجام دادم ولی جوابی نگرفتم. همه این ایمیل ها و... ب جایی نرسید.
در نهایت با کارت ملی ایرانی احراز هویت کردم که قبول شد ولی گفتن باید با پشتیبانی صحبت کنم که باز صحبت با پشتیبانی مشکلم رو حل نکرد و همون حرفای همیشگی رو میزد!
تا اینک تیکت آنلاین توی سایت کوکوین انجام دادم و اونجایی ک پرسیده بود چقدر رمز ارز دارید و اینا من تمام چیزهایی ک میدونستم رو نوشتم و توضیحات کامل دادم. ک یک روز نشده پیام اومده ک کد2fa برام برداشته شده و تونستم بحسابم دسترسی داشته باشم.
از پشتیبانی خوب سایت ایران بروکر هم تشکر میکنم که خیلی خوب راهنماییم کردن... سپاس فراوان

کارشناس ایران بروکر ۰۱ شهریور ۱۴۰۱
پاسخ ریحانه

با سلام. از اینکه تجربه خودتان را با دیگران به اشتراک گذاشتید از شما سپاسگذاریم و خوشحالیم که مشکل شما حل شد.

farzan ۳۰ تیر ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر امروز کوکوین رمز دو عاملی منو برام کنسل کرد . اما گزینه ای برای واریز و برداشت ندارم تا کی به این شکل هست ؟

کارشناس ایران بروکر ۳۰ تیر ۱۴۰۱
پاسخ farzan

با سلام. شما باید نسبت به تنظیم مجدد کد دوعاملی اقدام نمایید. بدون آن امکان برداشت از حساب را ندارید.

Farzan ۲۶ تیر ۱۴۰۱

سلام من هم با اینکه کد دو عاملی رو دارم اما وارد نمیشه. حالا مدارک ک میخواد میگه بعد از پاسپورت و عکس ک نوشته دستم هست باید ویدئو کوتاهی بگیرم ک توش specified
personal statement خوانده بشه کسی میدونه این چیه ؟
تو پاسخ ها کسی در مورد این موضوع چیزی نگفته؟
ممنون میشم راهنماییم کنید؟

ناشناس ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

سلام خواستم یه تشکر ویژه از شما کنم نمیدونید چه کمک بزرگی در حق من انجام دادید با کمک راهنمایی های شما تونستم مجدد کد وریفیکیشنم رو بگیرم.یک دنیا ممنون واقعا نمیدونم چطوری تشکر کنم

کارشناس ایران بروکر ۳۱ خرداد ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

با سلام. خوشحالیم که توانستیم کمکی کرده باشیم. هدف وبسایت ما، کمک و پشتیبانی ایرانیان در بازارهای مالی است. موفق و پیروز باشید

Reza ۱۴ تیر ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

سلام داداش میشه بگی دقیقا چطوری عمل کردی واقعا گیر کردم ممنون

موسوی ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
پاسخ Reza

من کارهای لغو کد دوعاملی رو انجام میدم هرکسی خواست

ناشناس ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

سلام میشه لطفا بهم کمک کنی من مشکل. Log in
دارم چون گوشیمو دریدن و عوض شده الان کد دو عاملی ازم میخان و من ندارم

کارشناس ایران بروکر ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

با سلام. آموزش رفع مشکل در همین مقاله توضیح داده شده است، لطفا مطالعه بفرمایید.

Zar ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

سلام
من یه مشکل برای ورود به کوکوین دارم. یوزر و pass رو میزنم و قبول میکنه. در مرحله دوم که code FA2 از گوگل authenticator رو میخواد. من وارد میکنم ولی ارور میده که the verficiation code is incorrect or has expired
مساله هم این هست که من هفته پیش ویندوز لپتاپم رو عوض کردم. ولی به هر حال تمام رمز ها و کد 32 رقمی authenticaor گوگل رو نگه داشته بودم که برای لاگین مجدد اکانت استفاده کنم.
نمیدونم چرا بعضی جاها میگن 16 رقمی؟ برا من 32 رقمی هست.
ولی حالا گوگل authenticator رو راه میندازم و این کد 32 رقمی رو وارد میکنم...وقتی کوکوین درخواست کد 2FA رو میده و من کد 6 رقمی رو از آپ autheticator برمیدارم که وارد 2FA کوکوین کنم. کوکوین قبول نمیکنه.
به خودشون هم ایمیل زدم و همین مساله رو توضیح دادم. اینو میگن: که تهش در واقع مدارک میخواد. که بخاطر ایران چنین چیرایی رو من نمیتونم بدم. یعنی در واقع کل مراحل لاگین رو چندین بار امتحان کردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید که چکار کنم؟ واقعا برای ضروری هست.

کارشناس ایران بروکر ۲۶ خرداد ۱۴۰۱
پاسخ Zar

با سلام. حساب شما بصورت موقت مسدود شده است و بخاطر همین پشتیبانی از شما مدارک شناسایی درخواست کرده است. امکان ارسال مدارک ایرانی برای بازیابی تنظیمات امنیتی حسابتان وجود دارد. در همین صفحه توضیحات کامل داده شده است. لطفا مطالعه نمائید

ALI ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

عالی

hadi ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

سلام
به صفحه log in رفته وایمیل ورمزخودراواردکنیدوسپس ازشماکددوعاملی رومیخوادکه شمابه اون دسترسی ندارین ،پس درپایین روی گزینه2FA unavailableرابزنیدوبعدواردصفحه جدیدی می شوید، گزینهsend codeرازده ورمزی که به ایمیلتان ارسال میشودراواردکرده ودرپایین این گزینه Traiding passwordراواردکرده وnext رابزنیدودرصفحه بعددرگزینه اول عکس صفحه اول پاسپورت ودرگزینه دوم عکس صفحه دوم پاسپورت ودرگزینه سوم پاسپورت راطبق نمونه سایت کوکوین دردست راست ونوشته همراه عددوحروف که توسط کوکوین دراین صفحه به شماداده میشه +تاریخ میلادی همانروز+امضادریک کاغذنوشته ودردست چپ نگه داریدوبدیدیک نفرعکس واضح ازتون بگیره وآپلودکنین ،بعدازارسال موفقیت آمیزدوسه دقیقه دیگه رمزدوعاملی شمابرداشته میشه،ممنونم

کارشناس ایران بروکر ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
پاسخ hadi

با سلام. از شما سپاسگذاریم که دانش خود را با دیگر کاربران به اشتراک گذاشتید.

حسین ۱۴ تیر ۱۴۰۱
پاسخ hadi

سلام من اصلا حواسم نبود که نوشته رو بنویسم و باهاش عکس بگیرم فقط با کارت ملی عکس گرفتم ینی دیگه حسابم درست نمیشه چون نوشته تا سه روز دیگه بهم جواب میدن و حساب رو بستن

کارشناس ایران بروکر ۱۴ تیر ۱۴۰۱
پاسخ حسین

با سلام. ممکن است درخواست شما رد شود. پس دریافت پاسخ، شما این امکان را دارید که مجددا مدارک خود را ارسال کنید

ایلان ماسک ۰۲ خرداد ۱۴۰۱

سلام خدمت دوستان
عزیزانی ک رمز دوعاملیتی رو به هر دلیلی گم کردن یا با ورود به اکانت ویا انتقال رنزارز مشکل رمز گوگل۲فا رو دسترسی ندارند...
دوباره به صفحه ی لاگین برن و طبق اموزشی که بالای صفحه است بعد زدن ایمیل و پسوورد قسمت عدم دسترسی به گوگل اتلیتکتور رو بزنن وطبق چیزی که از شما خواسته ابتدا از روی کارت ملی یا پاسپورت یا گواهینامه عکس بذارن و گزینه ی بعد از پشت صفحه ..اگر پاسپورت م بود از پشت پاسپورت.بعدروی صفحه تاریخ و یک کددر وسط متن بین دو تصویر که نوشته today date و امضا میخواد.اول یه کد به رنگ سبز در متن نوشته شده.اونوروی صفحه با امضا و تاریخ بنویسید بزرگ بنویسید و پتسپورت کنار صورت با کاغذی ک نوشتین عکس بگیرید واپلود کنید.بعد ۳۰ ثانیه ایمیل میاد.رمز ورودتون رو عوض کنید و بعد لاگین شدن حتما از گوگل ۲فا اسکرین بگیرین و بک اپ داشته باشین...
سعی کردم به کامل ترین نهو ممکن تجربه مو بهتون بگم.ببخشید طولانی شد.سعی کردم جزییات رو از قلم نندازم...پیروز و پرسود باشین

کارشناس ایران بروکر ۰۲ خرداد ۱۴۰۱

با سلام. از اینکه تجربه خود را برای دیگر کاربران به اشتراک گذاشتید، از شما سپاسگذاریم. موفق باشید

عرفان ۱۹ خرداد ۱۴۰۱

سلام ینی اگ از گواهینانه ایرانی عکس اپلود کنیم مسدود نمیکنن حسابو؟

محمد ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام
چجوری می تونم با پشتیبانی حرف بزنم

کارشناس ایران بروکر ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ محمد

با سلام. لینک پشتیبانی صرافی کوکوین در همین صفحه موجود است. لطفا مقاله را بطور کامل مطالعه فرمائید. برای ارتباط با پشتیبانی و مطرح کردن مشکل خود، باید تیکت ارسال کنید.

حسین ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام من هم گوشی ریست کردم و کدد 2 عاملی ندارم ولی مشکل من اینجاست من صرافی کوکین ام بروی 2 تا دستگاه فعال میباشد از یه دستگاه میتونم وارد بشم از یه دستگاه نه چطوری میتونم بروی اون یکی دستگاه هم مشکل رو برطرف بکنم و Google Authenticationخودم رو فعال بکنم

کارشناس ایران بروکر ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ حسین

با سلام. اگر هنگام تنظیم کد دوعاملی، از بارکد آن اسکرین شات گرفته‌اید، می‌توانید دوباره کد دوعاملی را در دستگاه جدید فعال کنید. اما اگر به بارکد دسترسی ندارید، باید از طریق پشتیبانی صرافی کوکوین برای بازیابی تنظیمات امنیتی خود اقدام کنید. توضیحات در همین صفحه موجود میباشد

بهزاد ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

من حساب مسدود شده و الان رمز معاملاتی رو هم فراموش کردم کد دو عاملی با نرم افزار میده ولی کد رو هم قبول نمیکنه با فراموش کردن هم نمیشه چون رمز معاملاتی رو میخواد که انقدر وارد کردم مسدود شد الان موندم چیکار کنم با پشتیبانی هم تماس گرفتم ولی متوجه نمیشن درخواستم چیه حی مقاله رو برام میفرستم

ایران بروکر ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ بهزاد

لطفا از طریق بازیابی رمز عبور اقدام کنید. کدی که به ایمیل شما ارسال می‌شود را در کادر پایین بنویسید و باقی مراحل را ادامه دهید.

زویا ۳۱ فروردین ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر
در تنظیمات Bind Phone Number وارد کردن شماره تلفن کد 98+ایران داخل لیست نیست لطفاً راهنمایی کنید،این قسمت باید تکمیل بشه که بتونم پولم رو برداشت کنم

سعید مو سیپور ۲۲ فروردین ۱۴۰۱

سلام من اکانتم تو کوکویین حذف شده که کد۵۰۰۰۰۱۲ رو مینویسه دلیلش چی میتونه باشه

کارشناس ایران بروکر ۲۲ فروردین ۱۴۰۱

سلام وقتتون بخیر. اکانتتون حذف نشده و احتمالا مسدود شده. از طریق صفحه پشتیبانی سایت صرافی کوکوین، پیگیری کنید تا دلیل مسدود شدن را بهتون بگن

حسین ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر. من گوشیم ریست شده، اما از بارکد کپی داشتم. الان هرچقدر رمز رو میزنم، میگه اشتباه است، دوساعت دیگه اقدام کنید. این مشکل رو پایین تر یه نفر دیگه گفته بود، ولی من متوجه نشدم باید چکار، از درست بودن رمز مطمئنم... لطفا مرحمت کنید یه مقدار ساده تر توضیح بدین... خیلی ممنونم

کارشناس ایران بروکر ۱۱ فروردین ۱۴۰۱
پاسخ حسین

سلام. اگر بارکد کد دوعاملی را دارید، تنها کافیه که دوباره نرم افزار "google authenticator" را نصب کنید و از طریق اون بارکد را اسکن کنید. بعد از اسکن براتون فعال میشه. توجه داشته باشید که هر کد تنها 60 ثانیه اعتبار داره و اگر دیرتر اقدام به وارد کردنش کنید صرافی قبولش نمیکنه. اگر هر کدام از رمزهای ورود به حساب را چندین بار اشتباه وارد کنید ممکن است حسابتون بصورت موقت مسدود بشه

ناشناس ۰۳ فروردین ۱۴۰۱

سلام
من میخوام کد 2fa رو غیرفعال کنم در صرافی کوکوین.
باید چکار کنم؟

SAEEDYGT ۱۹ اسفند ۱۴۰۰

همین الان از پشت و رو گواهینامه عکس گرفتم و  یه عکس سلفی هم گرفتم با متنی که گفته بود. آپلود کردم تو سایت.   نوشت جواب یک تا 3 روز دیگه براتون ایمیل میشه!  
ولی 30 ثانیه بعد پیام داد میتونین وارد شین... به همین راحتی

کارشناس ایران بروکر ۱۹ اسفند ۱۴۰۰
پاسخ SAEEDYGT

سلام.صرافی کوکوین در مورد تایید هویت برای بازیابی تنظیمات امنیتی سخت گیر نیست و اگر مراحل را به درستی انجام بدید مشکل حل میشه. ممنون از به اشتراک گذاری تجربتون.

ناشناس ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

چه متنی باید بنویسیم

کارشناس ایران بروکر ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

با سلام. با توجه به مشکل خود، متن مورد نظر آن را بنویسد. میتوانید از گوگل ترنسلیت برای نوشتن متن خود استفاده کنید

محمد ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام
لطفا میشه ب من کمک کنید
من گوشیم سوخت و رمز دو عاملی رو جایی نداشتم
اگر ممکنه بم کمک کنید ک برای مراحل پشتیبانی چ کار باید بکنم

کارشناس ایران بروکر ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ محمد

با سلام. توضیحات لازم در همین صفحه موجود است. لطفا مطالعه فرمائید. اگر در روند کار مشکل یا سوالی داشتید، به پشتیبانی آنلاین وبسایت ما پیام دهید، تا شما را راهنمایی کنند.

هومن ۲۷ مهر ۱۴۰۱

سلام میتونم با شناسنامه عکس بزارم؟

مهدی نظری ۳۰ مهر ۱۴۰۱
پاسخ هومن

در ابتدا به پشتیبان صرافی پیام بدید. با شناسنامه عکسدار هم بعضی خدمات رو ارائه میدن.

اشکان ۲۲ اسفند ۱۴۰۰
پاسخ SAEEDYGT

از چی عکس بگیرم

ناشناس ۲۴ اسفند ۱۴۰۰
پاسخ SAEEDYGT

سلام منم مشکلم همینه میتونید کمکم کنید

ناشناس ۰۲ فروردین ۱۴۰۱
پاسخ SAEEDYGT

گواهینامه خارجی داشتی؟

کوروش ۲۰ فروردین ۱۴۰۱
پاسخ SAEEDYGT

سلام اون متنه چیه از کجا باید متن رو دریافت کنم ..چون من چند با ر کارت ملی و یه برگی که تاریخ روش زدم و امضا کردم فرستادم دوباره میگه مدارک بفرست ممنون میشم راهنمایی کنید

ناشناس ۲۶ فروردین ۱۴۰۱
پاسخ SAEEDYGT

با مدارک ایران این کار رو انجام دادین؟

ناشناس ۱۸ تیر ۱۴۰۲
پاسخ SAEEDYGT

این مراحل رو تو انلاین تیکت انجام دادی یا اون یکی که زده 2fa unvlible ؟

محمد ۱۲ اسفند ۱۴۰۰

دوستان منم همین مشکل رو داشتم واقعاا یه بنده خدایی کمکم کرد مشکلم حل شد و تونستم کد رو دوباره به دست بیارم شماره ی تلگرامشو میزارم سوالی داشتین ازش بپرسین واقعاا نابغست 🙏

****

محمد ۰۵ فروردین ۱۴۰۱
پاسخ محمد

سلام شماره تلگرام اون بنده خدا رو نذاشید که

پروین ۱۴ بهمن ۱۴۰۰

سلام من برنامه ام پاک شد ولی چون قبلا بارکد را ذخیره کرده بودم تونستم دوباره بازیابی کنم ولی هرچه کد را وارد می کنم میگه بعد از دو ساعت دیگه وارد شوید بعد ۲ ساعت دیگه هم دوباره می زنم میگه اشتباهه در تنظیمات اتنتیکیتور من فقط ۲ گزینه privacy screen و google usage ID را داره نمی دونم مشکل کجاست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

کارشناس ایران بروکر ۱۶ بهمن ۱۴۰۰
پاسخ پروین

سلام. معمولا اگر رمز را اشتباه بزنید این اتفاق پیش میاد. رمز گوگل 60 ثانیه بیشتر اعتبار نداره و ممکنه زمانی که وارد میکنید تاریخش تموم شده باشه. اگر از درست بودن رمز مطمئن هستید. کش مرورگر را پاک کنید و چند ساعت بعد دوباره تکرار کنید.

Rafael ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
پاسخ پروین

برای کسانی که کد دوعاملی براشون در هنگام ورود پیغام اکسپایر میده نگران نباشن هیچ مشکلی صرافی کوکوین نداره و نیاز به ارسال مدارک نیست مشکل اساسی عدم هم خوانی ساعت موبایل با کامپیوتر یا لبتابه . ساعت دستگاه موبایل و لبتاب یا کامپیوتر رو روی حالت تنظیم اتومات بذارن احتمالا یکساعت میره جلو و سپس از قسمت تنظیمات آپ کد دوعاملی برن روی سینس تایم بزنن تا پیام تنظیم شدن ساعت بیاد . و بعد مشکل حل میشه و راحت از کدها مثل قبل استفاده کنید

مهدی ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

من همین مشکل واسم پیش اومد و بارکدبازیابی رمز دو مرحله ای برای کوکوین رو هم جایی یادداشت نکرده بودم فقط کافیه به قسمت پشتیبانی بری و عکس پاسپورت و سلفی طبق متنی که خواسته شده دستنویس بکنی و بفرستی در مرحله بعد چنتا سوال میپرسن راجب تاریخچه واریز و برداشت که داشتی مثلا چه کوینی رو واریز کردی و …. که مطمن بشن که حساب مال شماست خیلی سریع مشکل رو حل میکنن و ازت میخوان رمز ورودت رو از طریق گزینه فراموش کردن رمز در صفحه لاگین عوض کنی بعد اینکه رمز ورودت رو عوض کردی مشکل حل شده و رمز دو مرحله ای نمیخواد دیگه
نکته اول با پاس ایرانی مشکلی ندارن برای حل مشکل مربوط به تنظیمات
نکته دوم با ای پی ایران هم مشکلی ندارن که وصل باشی به حساب و اصلا فیلتر شکن نیاز نیست
نکته سوم با پاس ایران نمیتونی احراز هویت کنی در کوکوین

کارشناس ایران بروکر ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
پاسخ مهدی

سلام. بله از طریق پشتیبانی مشکل قابل حل است. از شما ممنون که تجربیات خودتون را در این زمینه با دیگر کاربران به اشتراک گذاشتید

رضا ۲۴ بهمن ۱۴۰۰
پاسخ مهدی

سلام میشه بیشتر راهنمایی کنید
منم به همین مشکل خوردم

مریم ۲۶ بهمن ۱۴۰۰
پاسخ مهدی

سلام.. من چندین بار درخواستم فرستادم با اطلاعات کامل.. هش تراکنش واریز و برداشت و.. ولی همچنان پیام میدن که اطلاعات شما ناقص است لطفا کمکم کنید؟ امکان داره بخاطر منقضی شدن پاسم باشه؟

ناشناس ۲۲ دی ۱۴۰۰

نگران نباشيد بازيابي كد دوعاملي كوكوين براي ايراني ها هم قابل حله راهنمايي خواستين درخدمتم
*****

مهدی ۲۳ اسفند ۱۴۰۰
پاسخ ناشناس

سلام با پاسپورا ایرانی قابل انجام هست؟

ناشناس ۲۴ اسفند ۱۴۰۰
پاسخ ناشناس

سلام امکانش هست کمکم کنید؟ من به مشکل خوردم

ناشناس ۲۸ اسفند ۱۴۰۰
پاسخ ناشناس

سلام من کد رو ندارم چطور انجام بدم

ایران بروکر ۰۱ فروردین ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

سلام. با پشتیبان صرافی در تلگرام در تماس باشید. پاسخگو هستند.

فرناز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

میشه لطفا منو راهنمایی کنین من به این مشکل برخوردم

فرناز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

سلام‌میشه لطفا کمکم کنید

ناشناس ۲۶ فروردین ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

فقط با پاسپورت میشه یا با گواهی نامه هم میشه؟
؟

کارشناس ایران بروکر ۲۷ فروردین ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

سلام. به ترتیب اولویت پاسپورت، کارت ملی، گواهینامه برای تائید هویت در کوکوین مورد قبول هست. پیشنهاد میکنیم از پاسپورت یا کارت ملی استفاده کنید

محمد ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام من کد ۲ عاملی رو فراموش کردم ولی آشنا دارم پاسپورت ترکیه داره حساب باید ب اسم خودش باشه

کارشناس ایران بروکر ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ محمد

سلام. مشخصات ثبت شده در صرافی، باید با مشخصات پاسپورت یکی باشد

مرتضی ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام منظورتون از کارت ملی و پاسپورت،کارت ملی و پاسپورت ایرانی هست یا غیر ایرانی ؟

کارشناس ایران بروکر ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ مرتضی

با سلام. کاربر گرامی برای حل مشکل کد دو عاملی صرافی کوکوین لازم است مدارک شناسایی صاحب حساب ارسال شود. امکان ارسال مدارک ایرانی تنها برای رفع مشکل در این صرافی وجود دارد.

محمد ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

سلام من راهنمایی میخوام میشه تماس بگیرم

کارشناس ایران بروکر ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ محمد

سلام. میتوانید همه روزه از ساعت 9 صبح الی 3 بعدازظهر، از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید

Ali ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

شمارتون نیوفتاده. لطفا به ایمیلم پیام بدین بتونم باهاتون تماس بگیرم

ناشناس ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

سلام من تو مرحله اول که میخوام فعال کنم مشکل دارم اصلا کد قبول نمی کنه باید چیکار کنم ؟

کارشناس ایران بروکر ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

با سلام. کد ساخته شده توسط اپلیکیشن گوگل تنها 60 ثانیه معتبر میباشد. در صورت وارد نکردن آن طی زمان مشخص، کد منقضی میشود و باید کد جدید را وارد کنید.

ناشناس ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

سلام میشه لطفا به من کمک کنی منم همین مشکل رو دارم