حل مشکل ورود به کوکوین، احراز هویت ایرانیان و مشکل کد دو عاملی (گوگل اتنتیکیتور)

احراز هویت ایرانیان و مشکل کد دو عاملی (گوگل اتنتیکیتور)

حل مشکل و خطای ساعت در گوگل اتنتیکیتور

گوگل اتنتیکیتور برای ایجاد کدها نیاز به دسترسی صحیح به دستگاه اندرید شما دارد. اگر کدهای تأیید برای شما توسط Goolge Authenticator ایجاد نمی‌شود، ممکن است به دلیل مشکل زمان در دستگاه اندرید شما باشد. برای حل مشکل زمان در دستگاه اندرید کافی است از ویژگی Time sync در برنامه اتنتیکیتور استفاده کنید. با انجام این کار و همگام‌سازی زمان دستگاه خود می‌توانید مطمئن شوید که علت وجود مشکل مرتبط با زمان است یا خیر. با انجام این کار گوگل اتنتیکیتور دستگاه شما را با سرورهای گوگل همگام‌سازی می‌کند.

برای حل مشکل ساعت در گوگل اتنتیکیتور می‌توانید زمان دستگاه اندرید خود را همگام‌سازی کنید:

 1.  برنامه Google Authenticator خود را باز کنید.
 2.  روی More و سپس Settings ضربه بزنید.
 3.  روی گزینه Time correction for codes کلیک کنید.
 4.  گزینه Sync now را انتخاب کنید.
Google Authenticator Time sync

می‌توانید در صفحه بعد مشاهده کنید که زمان دستگاه شما همگام‌سازی شده است. اگر مشکل دستگاه شما مرتبط با ساعت در دستگاه اندرید باشد، با انجام این تنظیمات باید بتوانید کدهای تأیید خود را برای ورود به سیستم استفاده کنید. اگر برنامه به شما می‌گوید که زمان شما از قبل همگام‌سازی شده است، احتمالاً باید وارد صفحه مشکلات رایج در گوگل اتنتیکیتور شوید.

حل مشکل ورود به کوکوین

اگر در صرافی‌های رمز ارز و بخصوص کوکوین فعالیت می‌کنید، احتمالا با کد دو عاملی صرافی کوکوین و Google Authentication آشنایی دارید. با فعال کردن قابلیت Google Authentication در صرافی خود، هر زمان که بخواهید برداشتی از حساب خود داشته باشید یا ورود مجدد داشته باشید، لازم است ابتدا وارد اپلیکیشن مخصوص شوید و کد دو عاملی Google Authentication را دریافت، و در صرافی وارد کنید.

کد دو عاملی صرافی کوکوین به جهت بالا بردن امنیت حساب شما بسیار موثر است و قابلیت مفیدی می‌باشد که اکثر صرافی‌های بزرگ از آن استفاده می‌کنند.

اما گاهی همین ویژگی، خود باعث برو مشکلاتی نیز خواهد شد.

Google Authentication

مشکلات کد دو عاملی Google Authentication در صرافی کوکوین

کد دو عاملی صرافی کوکوین به این صورت است که، زمانی که شما قصد ثبت نام در Google Authentication را داشته باشید، صرافی یک بارکد اختصاصی به شما خواهد داد که با وارد کرد آن در اپلیکیشن گوگل، ثبت نام شما نهایی شده و از آن پس می‌توانید کد دو عاملی خود را به راحتی دریافت کنید. این بارکد اختصاصی فقط یکبار به شما نمایش داده خواهد شد و از آن به بعد دیگر به آن دسترسی ندارید.

حالا اگر موبایل خود را تعویض کنید، گم کرده باشید و یا از شما سرقت شده باشد نیاز به ثبت نام مجدد در گوگل دارید. در این شرایط لازم است که همان بارکد صرافی را که در ابتدا به شما داده بود، دوباره ثبت کنید. اگر بارکد را ذخیره نکرده باشید و کپی از آن نداشته باشید، امکان ثبت نام مجدد و دریافت کد دوعاملی برای ورود به صرافی و یا برداشت از حسابتان را نخواهید داشت.

در واقع زمانی که صرافی بارکد را در اختیار شما قرار می‌دهد حتما باید از آن اسکرین شات گرفته و در جایی خارج از موبایل خود، یک کپی از آن را نگه دارید. حتی می‌توانید بصورت دستی بارکد را بر روی کاغذ نوشته، و آن را در جای امنی نگهداری کنید.

کد دو عاملی صرافی کوکوین Google Authentication

راه حل مشکل کد دو عاملی صرافی کوکوین

حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که اگر به هر دلیلی به بارکد خود دسترسی نداشته باشیم و قصد ثبت نام مجدد در Google Authentication را داشته باشیم، باید چه کار کنیم؟ جواب به این سوال برای صرافی‌های داخلی و خارجی متفاوت است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

در صرافی‌های داخلی اگر با مشکل کد دو عاملی مواجه شدید می‌توانی به راحتی آن را حل کنید. با پشتیبانی صرافی خود تماس بگیرید و پس از احراز هویت، تنظیمات امنیتی حساب شما بازیابی می‌شود. البته همین کار هم ممکن است زمانبر باشد و موجب ضرر و زیان شما در بازار مالی گردد.

متاسفانه در صرافی‌های خارجی کار کمی دشوارتر است. اگر به کد دو عاملی صرافی کوکوین و یا هر صرافی دیگری دسترسی نداشته باشید، تنها راه، تماس با پشتیبانی و بازیابی تنظیمات امنیتی است. برای انجام بازیابی لازم است ابتدا هویت شما تایید شود. اینجاست که با مشکل مواجه می‌شویم!

کد دو عاملی صرافی کوکوین

در صرافی‌های خارجی به دلیل محدودیت‌های موجود برای کاربران ایرانی، امکان انجام فرآیند احراز هویت وجود ندارد. حتی در برخی از صرافی‌ها به محض اینکه متوجه شوند ایرانی هستیم، ممکن است حسابمان مسدود شود!

اما خوشبختانه صرافی کوکوین سختگیری دیگر صرافی‌ها را ندارد. برای بازیابی کد دو عاملی صرافی کوکوین و تنظیمات Google Authentication ، دو راه وجود دارد.

اولین و بهترین راه، تماس با پشتیبانی صرافی از بخش تیکت‌های وبسایت است. با استفاده از گوگول ترنسلیت متنی مبنی بر اینکه گوشی شما به سرقت رفته و دسترسی به کد دو عاملی صرافی کوکوین ندارید را، برای پشتیبانی از طریق تیکت ارسال کنید.

کد دو عاملی صرافی کوکوین

از نوار کشویی گزینه اول یعنی Google 2fa issue را انتخاب کنید. فرمی مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که لازم است آن را پر کنید.

کد دو عاملی صرافی کوکوین
 • ایمیل خود را وارد کنید.
 • ایمیلی که با آن حساب خود را ساختید وارد کنید.
 • تاریخ حدودی ساخت حسابتان را به میلادی وارد کنید.
 • ارزهایی که در حسابتان دارید و مقدار موجودی خود را وارد کنید.
 • آخرین تراکنش‌هایی که انجام دادید را بنویسید. لازم نیست دقیق باشد و فقط به آنها اشاره کنید.
 • تیک مربوط به آپلود مدارک را بزنید.
 • موضوع تیکت را انتخاب کنید. میتوانید بنویسید “Request cancel 2-FA “
 • در این کادر به طور شفاف و کامل توضیح دهید که به چه دلیل درخواست بازیابی تنظیمات امنیتی کد دو عاملی را دارید. به عنوان مثال می‌توانید بگویید گوشی شما سرقت شده و به بارکد اولیه دسترسی ندارید. می‌توانید از گوگل ترنسلیت استفاده کنید.
 • با فعال کردن تیک آخر مسئولیت بازیابی اطلاعات امنیتی را به عهده خواهید گرفت.

درصورت درخواست انجام احراز هویت، اگر مدارک غیر ایرانی دارید که تنها کافی است احراز هویت را انجام دهید و تمام. اما اگر در داخل ایران هستید، نسبت به ایرانی بودن خود به آنها اطلاع دهید و اگر گفتند احراز هویت ایرانیان ممنوع بوده، بگویید که از این مورد اطلاعی نداشتید. در بیشتر مواقع مشکل شما بعد از بررسی‌های لازم حل خواهد شد. توجه داشته باشید که اگر مبلغ زیادی در حسابتان موجود باشد، ممکن است حساب شما به دلایل امنیتی مسدود شود.

راه دوم، تماس با پشتیبانی صرافی کوکوین در تلگرام است. کوکوین پشتیبانی مستقیم تلگرام ندارد، اما کانال تلگرامی دارد که پشتیبان‌های صرافی در آن فعال هستند. تنها کافی است مشکل خود را در گروه تلگرامی مطرح کنید و درخواست تماس پشتیبان را بکنید. بعد از مدتی به شما پیام خواهند داد و می‌توانید فرآیند بازیابی را از آنجا ادامه دهید. پیشنهاد می‌کنیم به دلیل سواستفاده‌های احتمالی، از این روش استفاده نکنید.

لطفا توجه داشته باشید که بازیابی تنظیمات امنیتی به راحتی امکان پذیر نیست و در برخی مواقع نه تنها صرافی اینکار را انجام نداده، بلکه حساب کاربر را نیز مسدود کرده است. راه‌های پیشنهادی به عنوان تنها راه‌کارهای موجود می‌باشد و تضمین صد در صدی برای رفع مشکل نیست.

پیشگیری از مشکل کد دو عاملی صرافی کوکوین

حالا که با مشکلات کد دو عاملی صرافی کوکوین و دردسرهای آن آشنا شدید، دو راه به شما پیشنهاد میکنیم تا با این مشکل روبرو نشوید.

شاید اولین و ساده‌ترین راه این باشد که اصلا تنظیمات کد دو عاملی صرافی کوکوین را فعال نکنیم! اما برای اینکار با محدودیت هایی روبرو هستیم. هنگام برداشت از صرافی باید الزاما یکی از گزینه‌های امنیتی شامل ارسال کد به موبایل و یا کد دو عاملی فعال باشد! از آنجایی که امکان ثبت شماره موبایل وجود ندارد پس تنها گزینه باقی مانده، فعال کردن کد دوعاملی گوگل می‌باشد. پس اگر در خارج از ایران هستید و امکان تایید شماره موبایل را دارید با توجه به مشکلاتی که ممکن است کد دو عاملی برای شما بوجود بیاورد بهتر است از فعال کردن آن صرف نظر کنید.

kocoin 2fa4

دومین راه حل این است که از همان ابتدا علاوه بر موبایل، از اکستنشن مرورگر گوگل کروم Google Authentication نیز استفاده نمایید تا هر زمان که خواستید، بتوانید به کد آن از طریق مرورگر نیز دست پیدا کنید.

Google Authentication

فراموش نکنید که شما تنها با نوشتن بارکد و نگهداری از آن در جایی امن، با هیچ کدام از این مشکلات روبرو نمی‌شوید. می‌توانید از بارکد اسکرین شات گرفته و آن را در جایی به غیر از موبایل خود نگهداری کنید. همچنین می‌توانید با آپلود کردن آن در گوگل درایو، در هر زمان و هر مکان به آن دسترسی داشته باشید.

در پایان به این نکته توجه کنید که به دلیل محدودیت‌هایی که ایرانیان در استفاده از صرافی‌های خارجی دارند، امکان استفاده از تمامی قابلیت‌های صرافی امکان‌پذیر نیست. کد دو عاملی صرافی کوکوین مشکلی است که اکثر کاربران ایرانی با آن روبرو می‌شوند. ترجیحا تلاش کنید احتیاج به پشتیبانی و احراز هویت پیدا نکنید تا برای حساب شما مشکلی پیش نیاید.

فهرست مطالب
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

ممکن است دوست داشته باشید

منتخب سردبیر

دیدگاه خود را بنویسید

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

85 دیدگاه
جدید‌ترین
قدیمی‌ترین پرطرفدارترین
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
milad

سلام وقت بخیر. من همین مشکل رو داشتم و همین موارد رو که گفتین انجام دادم. If you kept the Google secret key (16 digits), you can rebind the google 2fa with it. You can also refer to this link:https://support.kucoin.plus/hc/en-us/articles/360014897913-Google-2FA
این پاسخ رو دادند و منم گفتم که این کد رو ندارم و دوباره درخواست کردم که من ایرانی هستم و اطلاعی نداشتم که نمی تونم دسترسی داشته باشم. الانم منتظر جواب هستم. خواستم بگم که اگر شما اشکالی در این درخواست من میبینید بهم کمک کنید. ممنون میشم. ممنون

ناشناس

من با کارت ملی احراز هویتم درست شد فقط یه متن تایپ کنید پرینت بگیرید قالبشو رعایت کنید مثلا ب انگلیسی بنویسد گوشیمو ریست کردم به کد دوعاملی دسترسی ندارم حسابمون فعال کنید تاریخ یه کدی به حروف عدد رو صفحه هست اونو بنویسید بعد اسمتون بعد امضا تو قسمت 2verify unibel

ناشناس

من با کارت ملی احراز هویتم درست شد فقط یه متن تایپ کنید پرینت بگیرید قالبشو رعایت کنید مثلا ب انگلیسی بنویسد گوشیمو ریست کردم به کد دوعاملی دسترسی ندارم حسابمون فعال کنید تاریخ یه کدی به حروف عدد رو صفحه هست اونو بنویسید بعد اسمتون بعد امضا تو قسمت 2verify unibelا

ناشناس

من با کارت ملی احراز هویتم درست شد فقط یه متن تایپ کنید پرینت بگیرید قالبشو رعایت کنید مثلا ب انگلیسی بنویسد گوشیمو ریست کردم به کد دوعاملی دسترسی ندارم حسابمون فعال کنید تاریخ یه کدی به حروف عدد رو صفحه هست اونو بنویسید بعد اسمتون بعد امضا تو قسمت 2verify unibel

مهدی

تیکت کدوم قسمت هست

مهدی

سلام دوستان من دو روز هست که نمی تونم وارد حساب کاربری تو کوکوین بشم 2fa اقدام کردم ولی هنوز جواب نگرفتم این تیکت که توضیح دادید در کدام قسمت اپلیکیشن کوکوین باید وارد شوم و اقدام کنم منتظر راهنمایی هستم

پیمان

با سلام لطفا راهنمایی کنید چطوری تیکت بگذاریم مثلا فرمت نوشتن تاریخ و مقدار موجودی حساب و …

ناشناس

اکانت منو دیلیت کردن چجوری وارد بشم خواهش میکنم کمک کنین

ناشناس

سلام اکانت منو دیلیت کردن از دیشب نمی تونم وارد بشم و توی حسابم تتر هست احراز هویت کردم همه کار کردم ایمیل زدم نمیشه؟ چجوری میتونم وارد بشم؟ تا حالا برای کسی پیش اومده؟

ریحانه
امتیاز کاربر :
     

سلام. تجربه خودم رو در اختیار بقیه میذارم. من بخاطر عوض کردن گوشیم دسترسی به کوکوین نداشتم و یادم نبود که از گوگل اتنتیکیتور بک آپ بگیرم. سرچ های زیادی کردم . راه های زیادی رو انجام دادم مثلا احراز هویت کردم توی سایت با پاسپورت که چند بار قبول نکرد و دلیلشو نگفت و ایراد میگرفت به عکس. بعد متوجه شدم احتمالا چون انقضای پاسپورتم تموم شده این ایراد رو میگیره. همزمان به پشتیبانی کوکوین ایمیل میزدم جواب میدادن ولی مشکل من حل نشد. هی سوالات متداول برام ارسال میکردن و یک بار اسکرین شات واریزی و اطلاعات کیف پول و TXID و… رو خواستند که من اسکرین شات تترلند رو دادم ولی ب زبان فارسی که گفتن ترجمه کنید تا بتونیم بررسی کنیم . اینکارم انجام دادم ولی جوابی نگرفتم. همه این ایمیل ها و… ب جایی نرسید.
در نهایت با کارت ملی ایرانی احراز هویت کردم که قبول شد ولی گفتن باید با پشتیبانی صحبت کنم که باز صحبت با پشتیبانی مشکلم رو حل نکرد و همون حرفای همیشگی رو میزد!
تا اینک تیکت آنلاین توی سایت کوکوین انجام دادم و اونجایی ک پرسیده بود چقدر رمز ارز دارید و اینا من تمام چیزهایی ک میدونستم رو نوشتم و توضیحات کامل دادم. ک یک روز نشده پیام اومده ک کد2fa برام برداشته شده و تونستم بحسابم دسترسی داشته باشم.
از پشتیبانی خوب سایت ایران بروکر هم تشکر میکنم که خیلی خوب راهنماییم کردن… سپاس فراوان

farzan

سلام وقت بخیر امروز کوکوین رمز دو عاملی منو برام کنسل کرد . اما گزینه ای برای واریز و برداشت ندارم تا کی به این شکل هست ؟

Farzan
امتیاز کاربر :
     

سلام من هم با اینکه کد دو عاملی رو دارم اما وارد نمیشه. حالا مدارک ک میخواد میگه بعد از پاسپورت و عکس ک نوشته دستم هست باید ویدئو کوتاهی بگیرم ک توش specified
personal statement خوانده بشه کسی میدونه این چیه ؟
تو پاسخ ها کسی در مورد این موضوع چیزی نگفته؟
ممنون میشم راهنماییم کنید؟

ناشناس

سلام خواستم یه تشکر ویژه از شما کنم نمیدونید چه کمک بزرگی در حق من انجام دادید با کمک راهنمایی های شما تونستم مجدد کد وریفیکیشنم رو بگیرم.یک دنیا ممنون واقعا نمیدونم چطوری تشکر کنم

Reza

سلام داداش میشه بگی دقیقا چطوری عمل کردی واقعا گیر کردم ممنون

موسوی

من کارهای لغو کد دوعاملی رو انجام میدم هرکسی خواست

ناشناس

سلام میشه لطفا بهم کمک کنی من مشکل. Log in
دارم چون گوشیمو دریدن و عوض شده الان کد دو عاملی ازم میخان و من ندارم

Zar

سلام
من یه مشکل برای ورود به کوکوین دارم. یوزر و pass رو میزنم و قبول میکنه. در مرحله دوم که code FA2 از گوگل authenticator رو میخواد. من وارد میکنم ولی ارور میده که the verficiation code is incorrect or has expired
مساله هم این هست که من هفته پیش ویندوز لپتاپم رو عوض کردم. ولی به هر حال تمام رمز ها و کد 32 رقمی authenticaor گوگل رو نگه داشته بودم که برای لاگین مجدد اکانت استفاده کنم.
نمیدونم چرا بعضی جاها میگن 16 رقمی؟ برا من 32 رقمی هست.
ولی حالا گوگل authenticator رو راه میندازم و این کد 32 رقمی رو وارد میکنم…وقتی کوکوین درخواست کد 2FA رو میده و من کد 6 رقمی رو از آپ autheticator برمیدارم که وارد 2FA کوکوین کنم. کوکوین قبول نمیکنه.
به خودشون هم ایمیل زدم و همین مساله رو توضیح دادم. اینو میگن: که تهش در واقع مدارک میخواد. که بخاطر ایران چنین چیرایی رو من نمیتونم بدم. یعنی در واقع کل مراحل لاگین رو چندین بار امتحان کردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید که چکار کنم؟ واقعا برای ضروری هست.

ALI

عالی

hadi

سلام
به صفحه log in رفته وایمیل ورمزخودراواردکنیدوسپس ازشماکددوعاملی رومیخوادکه شمابه اون دسترسی ندارین ،پس درپایین روی گزینه2FA unavailableرابزنیدوبعدواردصفحه جدیدی می شوید، گزینهsend codeرازده ورمزی که به ایمیلتان ارسال میشودراواردکرده ودرپایین این گزینه Traiding passwordراواردکرده وnext رابزنیدودرصفحه بعددرگزینه اول عکس صفحه اول پاسپورت ودرگزینه دوم عکس صفحه دوم پاسپورت ودرگزینه سوم پاسپورت راطبق نمونه سایت کوکوین دردست راست ونوشته همراه عددوحروف که توسط کوکوین دراین صفحه به شماداده میشه +تاریخ میلادی همانروز+امضادریک کاغذنوشته ودردست چپ نگه داریدوبدیدیک نفرعکس واضح ازتون بگیره وآپلودکنین ،بعدازارسال موفقیت آمیزدوسه دقیقه دیگه رمزدوعاملی شمابرداشته میشه،ممنونم

حسین

سلام من اصلا حواسم نبود که نوشته رو بنویسم و باهاش عکس بگیرم فقط با کارت ملی عکس گرفتم ینی دیگه حسابم درست نمیشه چون نوشته تا سه روز دیگه بهم جواب میدن و حساب رو بستن

ایلان ماسک

سلام خدمت دوستان
عزیزانی ک رمز دوعاملیتی رو به هر دلیلی گم کردن یا با ورود به اکانت ویا انتقال رنزارز مشکل رمز گوگل۲فا رو دسترسی ندارند…
دوباره به صفحه ی لاگین برن و طبق اموزشی که بالای صفحه است بعد زدن ایمیل و پسوورد قسمت عدم دسترسی به گوگل اتلیتکتور رو بزنن وطبق چیزی که از شما خواسته ابتدا از روی کارت ملی یا پاسپورت یا گواهینامه عکس بذارن و گزینه ی بعد از پشت صفحه ..اگر پاسپورت م بود از پشت پاسپورت.بعدروی صفحه تاریخ و یک کددر وسط متن بین دو تصویر که نوشته today date و امضا میخواد.اول یه کد به رنگ سبز در متن نوشته شده.اونوروی صفحه با امضا و تاریخ بنویسید بزرگ بنویسید و پتسپورت کنار صورت با کاغذی ک نوشتین عکس بگیرید واپلود کنید.بعد ۳۰ ثانیه ایمیل میاد.رمز ورودتون رو عوض کنید و بعد لاگین شدن حتما از گوگل ۲فا اسکرین بگیرین و بک اپ داشته باشین…
سعی کردم به کامل ترین نهو ممکن تجربه مو بهتون بگم.ببخشید طولانی شد.سعی کردم جزییات رو از قلم نندازم…پیروز و پرسود باشین

عرفان

سلام ینی اگ از گواهینانه ایرانی عکس اپلود کنیم مسدود نمیکنن حسابو؟

محمد

سلام
چجوری می تونم با پشتیبانی حرف بزنم

حسین

سلام من هم گوشی ریست کردم و کدد 2 عاملی ندارم ولی مشکل من اینجاست من صرافی کوکین ام بروی 2 تا دستگاه فعال میباشد از یه دستگاه میتونم وارد بشم از یه دستگاه نه چطوری میتونم بروی اون یکی دستگاه هم مشکل رو برطرف بکنم و Google Authenticationخودم رو فعال بکنم

بهزاد

من حساب مسدود شده و الان رمز معاملاتی رو هم فراموش کردم کد دو عاملی با نرم افزار میده ولی کد رو هم قبول نمیکنه با فراموش کردن هم نمیشه چون رمز معاملاتی رو میخواد که انقدر وارد کردم مسدود شد الان موندم چیکار کنم با پشتیبانی هم تماس گرفتم ولی متوجه نمیشن درخواستم چیه حی مقاله رو برام میفرستم

ایران بروکر

لطفا از طریق بازیابی رمز عبور اقدام کنید. کدی که به ایمیل شما ارسال می‌شود را در کادر پایین بنویسید و باقی مراحل را ادامه دهید.

زویا

سلام وقت بخیر
در تنظیمات Bind Phone Number وارد کردن شماره تلفن کد 98+ایران داخل لیست نیست لطفاً راهنمایی کنید،این قسمت باید تکمیل بشه که بتونم پولم رو برداشت کنم

سعید مو سیپور

سلام من اکانتم تو کوکویین حذف شده که کد۵۰۰۰۰۱۲ رو مینویسه دلیلش چی میتونه باشه

حسین

سلام وقت بخیر. من گوشیم ریست شده، اما از بارکد کپی داشتم. الان هرچقدر رمز رو میزنم، میگه اشتباه است، دوساعت دیگه اقدام کنید. این مشکل رو پایین تر یه نفر دیگه گفته بود، ولی من متوجه نشدم باید چکار، از درست بودن رمز مطمئنم… لطفا مرحمت کنید یه مقدار ساده تر توضیح بدین… خیلی ممنونم

ناشناس

سلام
من میخوام کد 2fa رو غیرفعال کنم در صرافی کوکوین.
باید چکار کنم؟

SAEEDYGT

همین الان از پشت و رو گواهینامه عکس گرفتم و  یه عکس سلفی هم گرفتم با متنی که گفته بود. آپلود کردم تو سایت.   نوشت جواب یک تا 3 روز دیگه براتون ایمیل میشه!  
ولی 30 ثانیه بعد پیام داد میتونین وارد شین… به همین راحتی

ناشناس

چه متنی باید بنویسیم

محمد

سلام
لطفا میشه ب من کمک کنید
من گوشیم سوخت و رمز دو عاملی رو جایی نداشتم
اگر ممکنه بم کمک کنید ک برای مراحل پشتیبانی چ کار باید بکنم

هومن

سلام میتونم با شناسنامه عکس بزارم؟

محتوا ایران بروکر

در ابتدا به پشتیبان صرافی پیام بدید. با شناسنامه عکسدار هم بعضی خدمات رو ارائه میدن.

اشکان

از چی عکس بگیرم

ناشناس

سلام منم مشکلم همینه میتونید کمکم کنید

ناشناس

گواهینامه خارجی داشتی؟

کوروش

سلام اون متنه چیه از کجا باید متن رو دریافت کنم ..چون من چند با ر کارت ملی و یه برگی که تاریخ روش زدم و امضا کردم فرستادم دوباره میگه مدارک بفرست ممنون میشم راهنمایی کنید

ناشناس

با مدارک ایران این کار رو انجام دادین؟

محمد

دوستان منم همین مشکل رو داشتم واقعاا یه بنده خدایی کمکم کرد مشکلم حل شد و تونستم کد رو دوباره به دست بیارم شماره ی تلگرامشو میزارم سوالی داشتین ازش بپرسین واقعاا نابغست 🙏

****

محمد

سلام شماره تلگرام اون بنده خدا رو نذاشید که

پروین

سلام من برنامه ام پاک شد ولی چون قبلا بارکد را ذخیره کرده بودم تونستم دوباره بازیابی کنم ولی هرچه کد را وارد می کنم میگه بعد از دو ساعت دیگه وارد شوید بعد ۲ ساعت دیگه هم دوباره می زنم میگه اشتباهه در تنظیمات اتنتیکیتور من فقط ۲ گزینه privacy screen و google usage ID را داره نمی دونم مشکل کجاست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Rafael

برای کسانی که کد دوعاملی براشون در هنگام ورود پیغام اکسپایر میده نگران نباشن هیچ مشکلی صرافی کوکوین نداره و نیاز به ارسال مدارک نیست مشکل اساسی عدم هم خوانی ساعت موبایل با کامپیوتر یا لبتابه . ساعت دستگاه موبایل و لبتاب یا کامپیوتر رو روی حالت تنظیم اتومات بذارن احتمالا یکساعت میره جلو و سپس از قسمت تنظیمات آپ کد دوعاملی برن روی سینس تایم بزنن تا پیام تنظیم شدن ساعت بیاد . و بعد مشکل حل میشه و راحت از کدها مثل قبل استفاده کنید

مهدی

من همین مشکل واسم پیش اومد و بارکدبازیابی رمز دو مرحله ای برای کوکوین رو هم جایی یادداشت نکرده بودم فقط کافیه به قسمت پشتیبانی بری و عکس پاسپورت و سلفی طبق متنی که خواسته شده دستنویس بکنی و بفرستی در مرحله بعد چنتا سوال میپرسن راجب تاریخچه واریز و برداشت که داشتی مثلا چه کوینی رو واریز کردی و …. که مطمن بشن که حساب مال شماست خیلی سریع مشکل رو حل میکنن و ازت میخوان رمز ورودت رو از طریق گزینه فراموش کردن رمز در صفحه لاگین عوض کنی بعد اینکه رمز ورودت رو عوض کردی مشکل حل شده و رمز دو مرحله ای نمیخواد دیگه
نکته اول با پاس ایرانی مشکلی ندارن برای حل مشکل مربوط به تنظیمات
نکته دوم با ای پی ایران هم مشکلی ندارن که وصل باشی به حساب و اصلا فیلتر شکن نیاز نیست
نکته سوم با پاس ایران نمیتونی احراز هویت کنی در کوکوین

رضا

سلام میشه بیشتر راهنمایی کنید
منم به همین مشکل خوردم

مریم

سلام.. من چندین بار درخواستم فرستادم با اطلاعات کامل.. هش تراکنش واریز و برداشت و.. ولی همچنان پیام میدن که اطلاعات شما ناقص است لطفا کمکم کنید؟ امکان داره بخاطر منقضی شدن پاسم باشه؟

ناشناس

نگران نباشيد بازيابي كد دوعاملي كوكوين براي ايراني ها هم قابل حله راهنمايي خواستين درخدمتم
*****

مهدی

سلام با پاسپورا ایرانی قابل انجام هست؟

ناشناس

سلام امکانش هست کمکم کنید؟ من به مشکل خوردم

ناشناس

سلام من کد رو ندارم چطور انجام بدم

ایران بروکر

سلام. با پشتیبان صرافی در تلگرام در تماس باشید. پاسخگو هستند.

فرناز

میشه لطفا منو راهنمایی کنین من به این مشکل برخوردم

فرناز

سلام‌میشه لطفا کمکم کنید

ناشناس

فقط با پاسپورت میشه یا با گواهی نامه هم میشه؟
؟

محمد

سلام من کد ۲ عاملی رو فراموش کردم ولی آشنا دارم پاسپورت ترکیه داره حساب باید ب اسم خودش باشه

مرتضی

سلام منظورتون از کارت ملی و پاسپورت،کارت ملی و پاسپورت ایرانی هست یا غیر ایرانی ؟

محمد

سلام من راهنمایی میخوام میشه تماس بگیرم

Ali

شمارتون نیوفتاده. لطفا به ایمیلم پیام بدین بتونم باهاتون تماس بگیرم

ناشناس

سلام من تو مرحله اول که میخوام فعال کنم مشکل دارم اصلا کد قبول نمی کنه باید چیکار کنم ؟

ناشناس

سلام میشه لطفا به من کمک کنی منم همین مشکل رو دارم

بروکرهای منتخب
یو اس جی
آمارکتس
آلپاری
ارانته
اچ وای سی ام
صرافی‌های منتخب
کوکوین
بینگ ایکس
کوینکس
نوبیتکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.