هشدار کلاهبرداری

مراقب بروکرهای فارکس نامعتبر باشید!

هشدار کلاهبرداری

مطالعه در 2 دقیقه

تجارت در فارکس به یک شغل محبوب برای بسیاری از افراد تبدیل شده است که به درآمد دلاری علاقه دارند. همچنین بسیاری از وبسایت‌ها در حال تبلیغات برای تشویق مردم به سرمایه‌گذاری در انواع بازارهای مالی هستند. اما نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که بازارهای مالی همیشه محلی برای کسب درآمد نیست و کلاهبرداران و متقلبان در آن به شدت فعال هستند!

در این میان بسیاری از افراد بدون اطلاع از موقعیت و اعتبار بروکر، به راحتی جذب پیشنهادات جذاب آنها شده که در نهایت باعث به وجود آمدن مشکل برای آنها می‌شود.

ایران بروکر تا آنجا که ممکن است بسیاری از کارگزاران، صرافی‌ها و سایت‌های مالی فعال در ایران را به دقت زیر نظر گرفته است. همچنین بروکرها و صرافی‌هایی که ریسک فعالیت در آنها بالا است را به مردم معرفی می‌کند تا از کلاهبرداری‌های احتمالی جلوگیری کند.

بسیاری از بروکرهای فارکس کلاهبردار به روش‌های مختلفی از جمله کپی‌کردن وب‌سایت‌های بروکرهای معتبر و تظاهر به همکاری با یک کارگزار قانونی برای فریب مشتریان اقدام می‌کنند.

شما می‌توانید قبل از ثبت نام و سرمایه‌گذاری در سایت‌های مالی مختلف (بروکرهای فارکس، صرافی‌های ارز دیجیتال، وبسایت‌های سرمایه‌گذاری و…) به سایت ایران بروکر مراجعه کرده و نام شرکت مورد نظر خود را جستجو کنید تا اطلاعات کامل از آن بدست آورید.

همچنین می‌توانید با مراجعه به پشتیبانی آنلاین، از مشاوره کارشناسان ما بهره‌مند شوید. علاوه بر این، در هر زمان می‌توانید با مراجعه به صفحه ثبت تخلف نسبت به گزارش تخلفات بروکرهای فارکس و صرافی‌های ارز دیجیتال اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(0نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید