Neel logo png
2.4 ( 36 )

صرافی فینوبیت | Finobit

بررسی وضعیت و اعتبار صرافی نیل مارکت سابق، فینو بیت جدید

با افزایش محبوبیت معاملات ارزهای دیجیتال در ایران و ضعف اکثر صرافی‌های داخلی و عدم خدمات دهی بسیاری از صرافی‌های هارجی به شهروندان ایرانی، تعداد صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی در مدت کوتاهی رشد چشمگیری را تجربه کرد. صرافی ارز دیجیتال نیل یکی از این صرافی‌ها است. این صرافی نام و برند خود را از نیل مارکت به فینوبیت تغییر داده است.
تاریخ تأسیس :سال 1397
حداقل خرید :
کارمزد معاملات :
نوع صرافی :فروشگاهی
تعداد ارزدیجیتال :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی صرافی فینوبیت

بدون شک یکی از پیامدهای رشد معاملات ارزهای دیجیتال در ایران، نیاز به بستری برای تبدیل ریال به ارزهای دیجیتال برای ورود به بازار کریپتوکارنسی و معاملات آن است. امروزه شاهد افزایش تعداد صرافی‌های ایرانی جهت ارائه خدمات مربوط به خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستیم. صرافی ارز دیجیتال نیل یکی از این صرافی‌ها است که در این مقاله قصد بررسی این پلتفرم برای شما عزیزان را داریم لطفا با ما همراه باشید.

neel

آیا صرافی نیل معتبر است؟

آپدیت ۳۰ بهمن ۱۴۰۲: به دلیل گزارشاتی که کاربران مبنی بر عدم برداشت وجه از صرافی فینوبیت (نیل سابق) داشته‌اند، کارشناسان ایران بروکر در ساعات مختلف تلاش کردند تا با پشتیبانی این صرافی ارتباط برقرار کنند، اما متأسفانه هیچ راه ارتباطی وجود ندارد، پشتیبانی آنلاین نیز پاسخ‌گو نبود و هیچ نتیجه‌ای نگرفتیم.

صرافی نیل
صرافی فینو بیت

آپدیت بهمن ۱۴۰۲:
گزارشات زیادی مبنی بر عدم واریز پول مشتریان توسط این صرافی به حسابشان به دست ایران بروکر رسیده است. طی تماسی که در گذشته با این صرافی داشتیم، تیم مدیریت و تیم فنی این صرافی اعلام کرده‌اند که در حال پیگیری مشکلات ایجاد شده هستند و به زودی این صرافی به روند سابق بازخواهد گشت، اما با گذشت چندین ماه، همچنان این مشکلات پا بر جا هستند. حق پاسخگویی برای صرافی در هر زمان محفوظ است.

هم اکنون شاهد خدمات دهی تعداد بسیار زیادی صرافی‌ و واسطه‌های مختلف به کاربران هستیم، اما سوال مهم این است که آیا همه این صرافی‌ها معتبر هستند و می‌توانند دارایی کاربران در هنگام نوسانات شدید را حفظ کنند؟

طبق اطلاعات موجود در سایت صرافی نیل، این صرافی از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون در حال فعالیت است. لازم به ذکر است مالکیت این پلتفرم در سال 99 به شرکت سرمایه‌گذاری نوآوران آینده خلاق راد واگذار شد و پس از این انتقال مالکیت، نسخه جدیدی از این سامانه با قابلیت‌ها و مزایای رقابتی در اختیار کاربران قرار گرفت.

about neel

بر اساس داده‌های سایت Similarweb سایت این صرافی به طور میانگین ماهیانه 38 هزار بازدید کننده دارد.

NEEL IN SIMILARWEB

کارمزدهای صرافی نیل

کارمزد معامله موضوعی است که برای همه معامله‌گران اعم از حرفه ای و تازه کار از اهمیت بالایی برخوردار است. بی تردید صرافی‌هایی که کارمزد بیشتری در معاملات خود دریافت می‌کنند به مرور زمان کاربران خود را از دست می‌دهند.

صرافی ارز دیجیتال نیل بر اساس حجم معاملات کاربر کارمزدهای متفاوتی دریافت می‌کند که در این قسمت به بررسی آن می‌پردازیم.

کارمزد معاملات در سامانه نیل به‌صورت درصد از مبلغ کل معامله است و از هر دوطرف دریافت می‌شود. همچنین کارمزد به‌صورت درصد از حجم دارایی درخواستی محاسبه می‌شود.

  • حجم معاملات کمتر از 20 میلیون: 0.35 درصد
  • بین 20 تا 100 میلیون تومان: 0.3 درصد
  • بین 100 تا 150 میلیون تومان: 0.25 درصد
  • بین 150 تا 300 میلیون تومان: 0.2 درصد
  • بین 300 میلیون یا 1 میلیارد تومان: 0.15 درصد
  • بالای 1 میلیارد تومان: 0.1 درصد

این میزان کارمزد نسبت به کارمزد دریافتی باقی صرافی‌های ایرانی میزان مناسبی است.

بررسی توقف فعالیت صرافی نیل مارکت و عدم پاسخگویی پشتیبان

در تاریخ 1 اسفند 1401 کاربران گزارشاتی مبنی بر توقف فعالیت صرافی نیل مارکت و همچنین تغییر نام این پلتفرم به فینو بیت مشکلاتی در خرید و فروش از این پلتفرم و همچنین برداشت از آن را برای کارشناسان ایران بروکر ارسال کردند. 

ایران بروکر بلافاصه موارد گفته شده را پیگیری کرده و مشخص شد نام این صرافی از نیل به فینوبیت تغییر یافته است و تیم اجرایی صرافی در حال پیگیری مشکلات هستند و به زودی مشکلات فنی اعلام شده مرتفع خواهند شد.

ثبت نام و احراز هویت در صرافی نیل

یکی از مواردی که برای برخی کاربران علی الخصوص کاربران ایرانی اهمیت بالایی دارد، مساله اجباری بودن یا نبودن احراز هویت برای فعالیت در صرافی است. به دلیل جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و کلاهبرداری بیشتر صرافی‌های ایرانی ارائه خدمات به کاربران خود را منوط به تکمیل فرایندهای احراز هویت می‌دانند.

صرافی ارز دیجیتال نیل هم از این قانون پیروی می‌کند و احراز هویت برای کاربران خود را اجباری کرده است و خرید و فروش و معامله در این صرافی مشروط به تکمیل فرایندهای احراز هویتی است.

پشتیبانی صرافی نیل

پشتیبانی یک صرافی می‌تواند نقش مهمی در حل مشکلات شما در حین معامله ایفا کند. نبود یک پشتیبانی مناسب در صرافی ممکن است به زیان شما منجر شود. این موضوع اهمیت پشتیبانی یک صرافی را نشان می‌دهد.

صرافی نیل از طریق چت آنلاین پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران خود است.

support neel

علاوه بر چت آنلاین می‌توانید از طریق ای دی تلگرام پشتیبانی این صرافی که در قسمت بالا قرار داده شده است با پشتیبانی فینوبیت در ارتباط باشید.

اپلیکیشن صرافی نیل

یکی از مواردی که در افزایش کیفیت و سرعت معاملات کاربران نقش مهمی دارد، اپلیکیشن اختصاصی صرافی است. در حال حاضر بیشتر صرافی‌های بزرگ دنیا دارای اپلیکیشن اختصاصی هستند.

البته صرافی ارز دیجیتال نیل اپلیکیشن اختصاصی ندارد و این می‌تواند یک نکته منفی برای یک صرافی محسوب شود.

توصیه‌ی ما به کاربران استفاده از صرافی‌های معتبر است. در این جهت معامله‌گران می‌توانند با مراجعه به صفحه بررسی صرافی های ارز دیجیتال پس از بررسی صرافی‌ها اقدام به ثبت‌نام در یک صرافی معتبر نمایند.

امکانات و خدمات صرافی نیل

صرافی ایرانی ارز دیجیتال نیل یک صرافی دارای بازار معاملاتی (P2P) است و به‌صورت واسطه میان خریداران و فروشندگان عمل می‌کند تا معاملات انجام شود.

nee market

این صرافی طیف خدمات محدودی دارد و کاربران در این صرافی فقط قادر به خرید و فروش ارزهای لیست شده در بازار معاملاتی هستند. این صرافی از بیش از 40 رمز ارز مختلف پشتیبانی می‌کند که تعداد قابل قبولی محسوب می‌شود.

تیم توسعه دهنده و مکان دفتر مرکزی (فینوبیت)

از طریق این لینک میتوانید به صفحه لینکدین این صرافی دسترسی پیدا کنید.

بر اساس اطلاعات موجود در سایت صرافی، دفتر مرکزی این پلتفرم در یران، آذربایجان شرقی، تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، پلاک 5 قرار دارد.

office neel

جمع بندی

در این مقاله صرافی ارز دیجیتال نیل (فینوبیت) برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت، امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد.

باید به این نکته توجه کنید که فعالیت در صرافی‌هایی که حجم معاملات کمی دارند ممکن است خطرناک باشد و این صرافی‌ها نتوانند در مواقع نوسانات شدید بازار خواسته‌ها و سفارشات خرید و فروش شما را برآورده کنند. لذا در انتخاب صرافی برای معاملات خود دقت کافی را داشته باشید.

تیم ایران بروکر همواره سعی کرده تا بررسی‌های خود را با دقت هرچه بیشتر و صداقت کامل انجام دهد، تا هموطنان عزیز بتوانند صرافی خود را با اطمینان بیشتر و دغدغه کمتری انتخاب کنند.

همچنین میتوانید از طریق صفحه صرافی‌های ارز دیجیتال، به دیگر صرافی‌های بررسی شده توسط ایران بروکر دسترسی داشته باشید.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (165نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
علی ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
5 /5

کلاهبرداری فینوبیت

دوستان کلاهبرداری فینوبیت سرچ بزنید تلگرام عضو بشید

محمدباقرسلیمانی ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
1 /5

دزدخانه

یه عده دزددورهم جمع شدندبرای خالی کردن جیب مردم سگ به روح مرده وزنده تان

سجاد ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
1 /5

کلاهبردا

دوستان عزیز برای پیگیری مشکلات صرافی فینوبیت به کانا تلگرامی (فینوبیت کلاهبردا) عضو بشین تا پیگیر تین کلاهبرداران کثیف باشیم

ali ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
1 /5

خالی فروشی

صرافی فینوبیت کلاهبرداری کرده و پول هیچ کسو نمیده و همش وعده سرخرمن میده. اونایی که توی این صرافی ارز خریدن و ضرر کردن بدونن اینا خالی فروشی کردن. اون عددایی که کیف پول فینوبیت برا تعداد ارز نشون میده همش الکیه برید سایت های معتبر ببینید کیف پول فینوبیت خالیه. حتی اونایی هم که کیف پول فینوبیت توی سودن یا ارز دارن برن تحقیق کنن هیچ ارزی توی این صرافی و کیف پولاش نیست و همش فقط یک عدد هست. پولاتونو ریختید به حساب اینا و اینا بهتون توی کیف پول ی عدد نمایش دادن و رفتن با پولاتون ی بیزینس جدید زدن. کریپتال را سرچ کنید.

محمدرضا آرمان ۱۴ فروردین ۱۴۰۳
1 /5

صرافی خوبی نیست

صرافی بدی است

H kh ۱۲ فروردین ۱۴۰۳
5 /5

مال باختگان فینوبیت

اگر نمی تونید کانال رو پیدا کنید به من پیام دهید

علی ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ H kh
5 /5

نمیاد بالا

علی ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
پاسخ علی
5 /5

سرچ کن کلاهبرداری فینوبیت

H kh ۱۲ فروردین ۱۴۰۳
5 /5

مالباختگان فینوبیت

چرا دوستان به کانال تلگرام مالباختگان فینوبیت عضو نمیشد. هرچه سریعتر عضو شید

علی ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ H kh
5 /5

خب پیدا نمیشه کانال

بهرام ۱۲ فروردین ۱۴۰۳
1 /5

عدم واریز وجه

عدم واریز و تسویه الان 5 ماه هست که واریز نمیکنن و حساب من رو مسدود کردن

علی ۱۲ فروردین ۱۴۰۳
5 /5

همکاری

تیم ایران بروکر لطفا در جهت همکاری به مال باختگان اسم شرکت این صرافی و آدرس و نام مدیرعامل این صرافی را جهت ثبت شکایت علیه صرافی اعلام فرمایید.
با تشکر از مساعدت شما

رازقی ۰۹ فروردین ۱۴۰۳
5 /5

گروه تلگرام

دوستان کانال تلگرام رو هر چی سرچ کردم بالا نمیاد
راهکار بدین لطفا.
من یکساله برداشت زدم جوابگو نیستن امروز و فردا میکنن فقط

یاشار ۱۰ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ رازقی
5 /5

سلام داداش من خودم گروه ایجاد کردم مالباختگان فینوبیت سریع عضو شید

بهرام ۱۲ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ یاشار
1 /5

سلام اسم کانال چی هست

یاشار ۰۸ فروردین ۱۴۰۳
5 /5

تشکیل گروه احقاق حقوق

با سلام و وقت بخیر
بنده گروهی جهت اتحاد و احقاق حقوق در تلگرام ایجاد کرده ام با سرچ فینو بیت میتونید عضو شید. دوستان من خودم بچه تبریزم.هر چه سریعتر عضو شید و به کسانیکه مالباخته این صرافی هستند اطلاع دهید

بهرام ۱۲ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ یاشار
1 /5

سلام من هم مال باختم آدرس رو بفرست

nader ۰۶ فروردین ۱۴۰۳
5 /5

جوابگوهی ادمین

دوستان ادمین فینوبیت یک فرم برام فرستاده که روش نوشته درخواست مبلغ کل که مشخصه ‌ به این ش کارت واریز شده و درخواست غیرفعال سازی حساب دارم میگه همراه باکارت ملی و این برگه جلو صورتت بگیر صورتتم باشه عکس بگیر بفرس کسی تاحالا این کار کرده لطفا جواب بدین؟؟؟گروه فینوبیت کجاس فقط کانال خالی میاد گروه نیس راهنمایم کنید

یاشار ۰۸ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ nader
5 /5

بله من فرستادم همون لحظه اکانت منو بستن و دیگه جواب گو نیستن

بهرام ۱۲ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ یاشار
1 /5

اکانت من رو هم بستن

اکبر ۰۳ فروردین ۱۴۰۳
5 /5

اکبر

دوستان به قوانین سایت احترام بزارید. همین که این سایت این کلاهبرداری رو رسانه ای کرده ازش ممنون هستیم.
گروه در تلگرام شکل گرفته
کار سختی نیست پیدا کردن گروه ای که راه انداختیم. ما با توجه به قوانین سایت ایران بروکر نمیتونیم لینک بزاریم یا آدرس گروه رو بگیم.
شما یکم فکر کنید متوجه میشید برای پیدا کردن گروه مورد نظر، در تلگرام سرچ بزنید فینوبیت
این کار ساده اگه ازتون برنیاد. دیگه ما شرمنده شما هستیم

رازقی ۰۹ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ اکبر
5 /5

سلام
هر چی سرچ کردم گروه رو نمیاره هم فارسی و هم انگلیسی سرچ کردم!!!

آرمان ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

ایران بروکر

ایران بروکر اگه دستت باهاشون تو یه کاسه ست بگو خودمون رو مسخره نکنیم کامنت ننویسیم وگرنه باید کامنت های من رو بذاری حالا معلوم میشه

کارشناس ایران بروکر ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ آرمان

با سلام. کاربر گرامی لطفا قوانین سایت را در مورد ثبت کامنت مطالعه نمایید. درج هرگونه لینک و آیدی شبکه های اجتماعی در کامنت ها ممنوع است. در صورت تکرار، دسترسی شما به بخش نظرات مسدود خواهد شد. با تشکر

آرمان ۰۱ فروردین ۱۴۰۳

باشه قبول شما خودتون لینک بذارید ملت جمع شن به پولشون برسن اگه قصدتون کمک هستش

کارشناس ایران بروکر ۰۳ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ آرمان

کاربر گرامی وظیفه ما اطلاع رسانی است نه ارجاع کاربران به کانال های تلگرامی ناشناس! کاربران میتوانند برای پیگیری مشکلات خود و شکایت از صرافی، به مراجع محترم قضایی مراجعه کرده یا در دفاتر خدمات قضایی ثبت شکایت کنند.

علی ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
پاسخ آرمان
5 /5

سرچ کن کلاهبرداری فینوبیت

آرمان ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

مملکت دزدپرور

تو این مملکت کلاهبردار باشی کاریت ندارن مدل کشورمون اینه من خودم زخم خورده این مسیرم ولی مشکل اینجاس باز اعتماد بیجا میکنیم از وقتی اینجا پولمو خوردن دیگه هیچ جا به هیچ شبکه ای اعتماد ندارم اینم تیر آخر بود

آرمان ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

کلاهبرداری فینوبیت

سلام یه گروه تلگرامی زدیم هرکی خواست بیاد جوین شه انشالله به پولمون میرسیم‌

احمد ۰۲ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ آرمان
3 /5

سلام اسم فارسی گروه چی هست

اکبر ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

فینوبیت

تلگرام سرچ بزنید فینوبیت

امیرضا ۲۶ اسفند ۱۴۰۲
1 /5

راهنمایی

سلام من سرباز بود بعد دوسال اومدم میبینم نیل جمع کرده رفته ، کلا صد تا دوج کوین و یه سری شت کوین داشتم که اونا خودش به فنا رفته ولی این صد تا دوج یک میلیون پولشه باید کجا شکایت کنم ، کانالی گروهی چیزی دارین منو عضوش بشم ؟ پشتیبان سایت این شماره تماس منه چون همه چی رو پاک میکنید لطفا به این شماره اطلاعات لازم رو بفرستین ****** ممنون.

تنهاخلیفه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲
1 /5

آخه چرا

من تاهمین چندروز پیش حداقل میتونستم وارد سایت بشم ودارایی ارز کیف پولمو ببینم
ولی بعدتماس آنلاین باپشتیبانی وتکمیل فرم دیگه الآن حتی وارد سایت هم نمیتونم بشم دلیلش چیه کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا

تنهاخلیفه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲
1 /5

واریزوبرداشت

رفقای عزیزیه سوال
آیا تا زمانی که ارزهای موجود تو کیف پولمو نفروختم این صرافی میتونه بهش دسترسی داشته باشه
یا بعد ازفروش وحین برداشت پولمو بلوکه میکنه ممنون

بهزاد ۲۴ اسفند ۱۴۰۲
2 /5

عدم معامله در صرافی فینوبیت

من در صرافی فینوبیت شیبا دارم.میشه انتقال داد به صرافی نوبیتکس؟

بدری السادات فاطمی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
1 /5

عدم واریزپول

سلام
هفت هشت ماهه 14میلیون از حسابم برداشت زدم... هنوز واریز نشده، نمیخواید پولم را پس بدی؟!!!!!

بدری السادات فاطمی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
1 /5

عدم تایید برداشت حساب

سلام
من چندماهه 14میلیون از حساب برداشت زدم هنوز به حسابم نیمده، شاید هفت هشت ماه پیش، نمیخواید پولم را بدید دیگه؟!!!!

احمد ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
3 /5

صرافی فینوبیت

ایا کسی مشکلش در این صرافی در قسمت خرید و فروش و برداشت حل شده

محمد ۰۶ اسفند ۱۴۰۲
4 /5

تسویه

صرافی شروع به تسویه کرده برید پیگیری کنید زودتر

علی ۲۷ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ محمد
1 /5

من آخر بهمن درخواست تسویه ریالی زدم اما الان آخر اسفند هست اما خبری نشده

ali ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

صرافی یا کلاهبرداری؟؟؟؟

امیر ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

هر کسی میخواد به پولش برسه بره شکایت کنه تیم فینوبیت به هیچ حسابی اجازه برداشت نمیده و جمع کردن و رفتن. حتی صفحه اینستاگرام فینوبیت و تلگرام را غیر فعال کردن و سایتشون چندین ماهه همینطوری رها شده. قبلا برای اینکه زمان بخرن برای فرار اینجا جواب میدادن که دارن مشکل را حل میکنن ولی دیگه حتی اینجا هم جوابگو نیستن . تیم فینوبیت و نیل کلاهبرداری کردن و تمام شد رفت. والسلام.

علی شجاعی ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

سلام متاسفانه صرافی فینوبیت پاسخگویی ندارد تلفن جواب نمیده و من از سال ۴۰۱ تا حالا میخوام موجودیم رو برداشت بزنم تراکنشی انجام نمیشه و تصمیم گرفتم از طریق پلیس فتا شکایت کنم و حقمون ازشون بگیرم

سیدعلی ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

کجا گروه یا کانال زدین و اسمش چیه؟
ممنون میشم بزارین، این دزد ها از اول پاییز میگن امروز فردا آخر ماه ماه بعد اما سال تموم شد و نتیجه ای نداشت
آخرین قدم هم شکایت علیهشون هست از طریق پلیس فتا و به اتهام پولشویی و و گرفتن جریمه و دیر کرد
باید حسابی گوششون رو بکشیم و ادبشون کنیم
ارادتمند

اصغر ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

پیدا شد کانال. ولی کاش گروه میزدی

اصغر ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

کانال پیدا نشد

اصغر ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

آقا من سرچ زدم پیدا نشد
کلا اینا هرکی بخواد شکایت کنه پولشو میدن از شکایت صرف نظر کنه

اصغر ۲۷ مرداد ۱۴۰۲

یعنی من بارها کامنت گذاشتم. شما واسه تست اگه یه مبلغ کم وارد صرافی کنید بعد برداشت بزنید.

اصغر ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

رفیق من مشکلم پنجاه تومنه. اگه پنج میلیارد بود که آدرس تک تکشونو در میاوردم

ناشناس ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

یه گروه درست میکنیم ایتا

اصغر ۲۵ مرداد ۱۴۰۲
پاسخ ناشناس

ادمین سایت اجازه نمیده.

سینا ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

بد نیست صرافیه خوبیه فقط قبلا مرکز تماس تلفنی داشتن الان پشتیبانی رو کلا آنلاین کردن اگه دوباره پشتیبانی تلفنی اضافه کنن خوب میشه

اصغر ۲۱ مرداد ۱۴۰۲
پاسخ سینا

شما از همون تیم کلاهبرداری فینوبیت هستید.

امیر علی ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

بعضی از ارزها مثل مینی فوتبال گزینه واریز و برداشت ندارن فقط معامله میشه کرد؛ ایران بروکر عزیز اگه با تیم صرافی در ارتباطی این مورد رو پیگیر باش رفع کنن خیلی عالی میشه بتونم مینی فوتبال واریز کنم بفروشم

علی ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

کاش یه بخش سود و زیان به سایت اضافه کنن مث پورتفوی نوبیتکس

جواد ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

توی پشتیبانی با شیرزادی صحبت کنید مشکلتون سریعتر حل میشه فک کنم سرپرست پشتیبانی یا همچین چیزیه
برا من یه ماهه برداشت آنی فعال کرده بجز دو سه تا ارز دیگه کلا مشکل انتقال ندارم

اصغر ۲۱ مرداد ۱۴۰۲
پاسخ جواد

هیچ برداشتی انجام نمیشه.

فاعزه ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

من مشکل شیبا داشتم پشتیبانی کمکم کرد تبدیل به ریال کنم برداشت بزنم
اونایی که مشکل شیبا دارن توصیه میکنم از پشتیبانی کمک بگیرن ریالی برداشت بزنن سریعتر حل میشه براشون

استاد محمدی ۲۰ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ فاعزه

سلام من ارز شیبا را فروختم ده ماه است برداشت زدم بهم واریز نشده این صرافی بیش از یکسال است که کلاه بردار می‌کند و فقط پول میگیرد و اگر برداشت زدی بهت پرداخت نمی کند از ما گفتن که کسی به دام اینها گرفتار نشود