هدر
صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس یکی از صرافی‌های شناخته شده در ایران
0 ( 0 )

معرفی و بررسی صرافی لیپارکس | Liparex

صرافی لیپارکس در سال 1401 تاسیس و فعالیت خود را آغاز کرده است. صرافی ارز دیجیتال لیپارکس یک صرافی فروشگاهی است. در این صرافی امکان معامله از طریق بازار معاملاتی برای کاربران وجود ندارد. طبق گفته پشتیبانی این صرافی، لیپارکس از 10 ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.
تاریخ تأسیس :
کارمزد معاملات :
معامله بدون احراز :
بازار فیوچرز :
خدمات به ایران :
متاتریدر ارانته
بروکر Moneta Markets
بروکر topfx

نقد و بررسی صرافی لیپارکس

صرافی ارز دیجیتال لیپارکس یکی از صرافی‌های تازه تاسیس داخلی است. ایران بروکر با توجه به وظیفه خود در قبال کاربران، لازم می‌داند تا انواع پلتفرم‌های مالی واسطه را به سرعت و در نهایت صداقت مورد بررسی قرار دهد. در این مطلب به بررسی کامل سطح خدمات و امکانات صرافی لیپارکس خواهیم پرداخت. 

لیپارکس

آیا صرافی لیپارکس معتبر است؟

یکی از اولین مواردی که در مورد هر پلتفرم مالی باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد، اعتبار و سابقه پلتفرم مورد نظر است. همه افراد برای حفاظت از اطلاعات و سرمایه شخصی خود موظف‌اند تا صرافی مورد نظر خود را به خوبی بررسی کنند. کوچک‌ترین بی دقتی در این مورد ممکن است در آینده معامله‌گران را با مشکلاتی مواجه کند. 

طبق اطلاعات موجود در سایت این پلتفرم، صرافی لیپارکس در سال 1401 تاسیس و فعالیت خود را آغاز کرده است. لیپارکس هم اکنون (18 آذر 1402) در حال فعالیت است. لازم به ذکر است اطلاعاتی از تیم توسعه‌دهنده این پلتفرم و آدرس درفتر مرکزی آن در دسترس نیست اما طبق تحقیقات کارشناس ایران بروکر، دفتر مرکزی این صرافی در پارک علم و فناوری قم قرار دارد. 

بر اساس داده‌های دریافتی از سایت Similarweb، سایت این صرافی ماهیانه کمتر از 5 هزار بازدید کننده دارد.

ثبت نام و احراز هویت در صرافی لیپارکس

بر اساس قوانین صرافی ارز دیجیتال لیپارکس، احراز هویت برای استفاده از خدمات و معامله در این صرافی اجباری است و افرادی که قصد استفاده از این صرافی را دارند باید مدارک و اطلاعات لازم را برای این صرافی ارسال کنند. 

حداکثر زمان برداشت رمزارزیحداکثر زمان برداشت ریالیمدت زمان تکمیل شدن احراز هویتمدارک لازم جهت احراز هویت
به صورت آنیطبق سیکل پایادر کمترین زمان ممکنتصویر کارت ملی یا شناسنامه، متن دست نویس به همراه عکس شخص

کارمزدهای صرافی لیپارکس

یک پلتفرم مالی مناسب علاوه بر داشتن سطوح اعتباری و خدماتی مناسب، باید کارمزدهای کم و قابل قبولی نیز داشته باشد. کارمزد برای بیشتر کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا کارمزدهای بالا می‌تواند به مرور زمان هزینه معاملات کاربران را به صورت قابل توجهی افزایش دهد. 

صرافی لیپارکس یک پلتفرم فروشگاهی (OTC) است و دریافت کارمزد در این نوع پلتفرم‌ها رایج نیست. زیرا در این صرافی‌ها، ارتباطی میان خریداران و فروشندگان وجود ندارد و صرافی در نقش خریدار و فروشنده برای کاربران ظاهر می‌شود و سود صرافی از اختلاف قیمت میان خرید از کاربران و فروش به آنان به دست می‌آید. 

صرافی لیپارکس 0.4 درصد از کاربران خود کارمزد دریافت می‌کند.

امکانات و خدمات صرافی لیپارکس

صرافی ارز دیجیتال لیپارکس یک صرافی فروشگاهی است. در این صرافی امکان معامله از طریق بازار معاملاتی برای کاربران وجود ندارد. طبق گفته پشتیبانی این صرافی، لیپارکس از 10 ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

پشتیبانی صرافی لیپارکس

لیپارکس از طریق تماس تلفنی و چت آنلاین 24 ساعته با کاربران خود در ارتباط است تا مشکلات آنان را حل کند. طبق بررسی کارشناس ایران بروکر، پشتیبانی‌های این صرافی از ادبیات و سرعت پاسخگویی مناسبی برخوردار هستند. 

روش‌های پشتیبانیزمان فعالیتزمان پاسخگوییکیفیت
چت آنلاینشبانه روزیبین 5 تا 10 دقیقهمناسب
تماس تلفنیشبانه روزیبین 3 تا 5 دقیقهمناسب
support
support

این صرافی در بخش پشتیبانی از کاربران نمره مناسبی را دریافت می‌کند. 

سخن پایانی

در این مقاله صرافی ارز دیجیتال لیپارکس برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت تا قبل از ثبت نام در این پلتفرم، دید کاملی از سطوح اعتباری و خدماتی این صرافی داشته باشید. 

یک صرافی مناسب بایستی تمام موارد لازم اعم از اعتبار، پشتیبانی و خدمات را دارا باشد تا در آینده کاربران خود را با مشکل مواجه نکند و ریسک‌های پیش‌بینی نشده برای آنان ایجاد نکند. معامله‌گران نیز با توجه به دانش معاملاتی و همچنین نیازهای خود از یک صرافی ارز دیجیتال باید گزینه‌های موجود را به دقت بررسی کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشند. 

آیا صرافی لیپارکس معتبر است؟

صرافی ارز دیجیتال لیپارکس از سال 1401 فعالیت خود را آغاز کرده است و هم اکنون در حال فعالیت است.

آیا برای ورود به صرافی لیپارکس به وی پی ان احتیاج داریم؟

خیر، این صرافی یک صرافی ایرانی است و برای ورود به آن مثل صرافی خارجی نیازی به پنهان کردن آی پی ایران ندارید.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)