arzif logo png
0 ( 0 )

ورود به وبسایت اصلی

صرافی ارزیف | Arzif

آیا صرافی ارزیف معتبر است؟ | همه چیز در مورد صرافی Arzif

صرافی ارزدیجیتال ارزیف یکی از پلتفرم‌های دارای بازار معاملاتی همتا به همتا است. شکل معاملات در این صرافی ایرانی کمی با سایر صرافی‌های همتا به همتا متفاوت است. با ایران بروکر همراه باشید تا اعتبار و عملکرد صرافی ارزیف را بررسی کنیم.
تاریخ تأسیس :سال 1396
حداقل خرید :
کارمزد معاملات :0.4 درصد
نوع صرافی :فروشگاهی و بازار معاملاتی
تعداد ارزدیجیتال :بیش از 80 ارز
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی صرافی ارزیف

امروز قصد داریم یکی از صرافی‌های ایرانی که روش معاملاتی متفاوتی نسبت به باقی صرافی‌ها دارد را برای شما بررسی کنیم. در نقد و بررسی صرافی ارز دیجیتال ارزیف با ما همراه باشید.

ارزیف

آیا صرافی ارزیف معتبر است؟

اعتبارسنجی بی تردید مهم‌ترین موضوع قبل از ثبت نام در یک صرافی ارز دیجیتال و یا هر پلتفرم مالی دیگر است. هر گونه سهل انگاری در رابطه با بررسی اعتبار و سالقه پلتفرم‌های مالی واسطه می‌تواند به ضرر کاربران در آینده منجر شود. به همین دلیل عدم توجه کافی به این موضوع می‌تواند باعث ایجاد ریسک‌های پیش‌بینی نشده‌ای برای کاربران شود.

صرافی ارز دیجیتال ارزیف در پلتفرم خود هیچ اطلاعاتی درباره سال تاسیس و تیم توسعه دهنده خود نداشته است. ما هیچ راه ارتباطی با عوامل و یا پشتیبانان این صرافی نیافتیم.

با توجه به داده‌های سایت who.is دامنه این سایت در سال 2019 ثبت شده است.

با توجه به داده‌های سایت similarweb سایت این صرافی به طور متوسط ماهانه کمتر از 5 هزار بازدید کننده دارد.

arzif in similarweb 1

با این تفاسیر و داده‌های اندک موجود ایران بروکر در مورد اعتبار این پلتفرم نمی‌تواند نظری ارائه دهد.

ثبت نام و احراز هویت در صرافی ارزیف

امروزه به دلیل عدم وجود قوانین مشخص در مورد معاملات ارز دیجیتال در ایران، تکمیل کردن فرایندهای احراز هویت در اکثر صرافی‌های ایرانی اجباری است. صرافی ارز دیجیتال ارزیف هم تکمیل کردن فرایندهای احراز هویت را برای کاربران خود اجباری کرده است.

در این قسمت به بررسی سطوح کاربری مختلف در این صرافی می‌پردازیم.

سطح مسی: کاربران در این سطح تنها قادر به مشاهده برخی از امکانات اپلیکیشن است، پرداخت و برداشت، کیف پول‌ها و بخش معاملات برای مشتریان این سطح قابل دسترس نیست.

سطح برنزی: مشتریان پس از تکمیل نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره ملی و اطلاعات حساب، قادر به پرداخت ریالی تا سقف یک میلیون تومان در هفته و پرداخت و فروش کوین بدون محدودیت خواهید شد. برداشت روزانه هم تا سقف ۵۰ میلیون تومان (مجموع ریال و کوین) مجاز است.

سطح نقره‌ای: کاربران با تکمیل آدرس، تلفن ثابت، تاریخ تولد و فرستادن تصویر احراز هویت وارد سطح نقره‌ای خواهید شد. پرداخت روزانه تا ۵۰ میلیون تومان به ازای هر کارت شتاب و برداشت تا ۲۰۰ میلیون تومان (مجموع ریال و کوین) امکان پذیر می‌شود.

سطح طلایی: کاربرانی که حداقل ۳ ماه از عضویت آن‌ها گذشته باشد، ۵ ستاره بوده و در طی یک ماه گذشته حداقل ۱۰۰ میلیون تومان معامله کرده باشند، واجد شرایط احراز برای سطح طلایی شده و واریز برخی از کوین‌ها که برای بسیاری از کاربران در دسترس نیست، برای آن‌ها فعال می‌شود.

حداکثر زمان برداشت رمزارزیحداکثر زمان برداشت ریالیمدت زمان تکمیل شدن احراز هویتمدارک لازم جهت احراز هویت
نامشخصطبق سیکل پایانامشخصتصویر کارت ملی یا شناسنامه، متن دست نویس به همراه عکس شخص

کارمزدهای صرافی ارزیف

مساله کارمزد دریافتی هر صرافی جزو مواردی است که همه معامله‌گران مبتدی و حرفه ای به آن اهمیت می‌دهند. صرافی ارز دیجیتال ارزیف نسبت به حجم معاملات کاربران کارمزدهای متفاوتی دریافت می‌کند.

کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها در ۶۰ روز اخیر کم‌تر از ۱۰ میلیون تومان است ۰.۴ درصد، کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها در ۶۰ روز اخیر ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان است ۰.۳۵ درصد، کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها در ۶۰ روز اخیر ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است ۰.۳ درصد کارمزد، کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها در ۶۰ روز اخیر ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان است ۰.۲۵ درصد، کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها در ۶۰ روز اخیر ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان است، ۰.۲ درصد و کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها در ۶۰ روز اخیر بیش از ۵۰۰ میلیون تومان است، ۰.۱۵ درصد کارمزد در معاملات خود پرداخت می‌کنند.

پشتیبانی صرافی ارزیف

در حال حاضر و در شرایطی که اکثر صرافی‌های معتبر در حال رقابت برای جذب مشتری هستند، پشتیبانی پرسرعت صرافی یکی از مواردی است که برای بیشتر مشتریان دارای اهمیت بسیار زیادی است.

صرافی ارز دیجیتال ارزیف از طریق تماس تلفنی و تیکت پاسخگوی سوالات مشتریان خود است. یکی از موارد منفی این صرافی، عدم وجود پشتیبانی آنلاین در این پلتفرم است. پشتیبانی تلفنی نیز در ساعات کمی فعالیت می‌کند.

روش‌های پشتیبانیزمان فعالیتزمان پاسخگوییکیفیت
تماس تلفنیروزهای کاری از ساعت 9 الی 17عدم پاسخگویینامناسب

طبق کارشناس ارتباط کارشناس ایران بروکر، پشتیبانی تلفنی این صرافی پاسخگو نیست و عملکرد پشتیبانی این صرافی ضعیف است.

اپلیکیشن صرافی ارزیف

صرافی ارز دیجیتال ارزیف اپلیکیشن اختصاصی خود در سیستم عامل اندروید را منتشر کرده است و هم اکنون کاربران می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند.

دانلود اپلیکشن اندروید

شما می‌توانید این اپلیکیشن را از طریق سایت این صرافی و یا لینک بالا دانلود کنید.

امکانات و خدمات صرافی ارزیف

صرافی ارز دیجیتال ارزیف جزو محدود صرافی‌های ایرانی است که با روش معاملاتی همتا به همتا فعالیت می‌کند. در این روش کاربران قیمت‌های پیشنهادی خود برای خرید و فروش ارزهای مختلف را در سیستم ثبت میکنند تا باقی مشتریان بسته به نیاز خود و در صورت تمایل، به خرید و فروش ارز مورد نظر بپردازند.

در این پلتفرم امکان خرید و فروش و معامله بیش از 40 نوع ارز دیجیتال وجود دارد.

نحوه خرید و فروش در صرافی ارزیف

فروشنده یا خریدار پس از ثبت نام و احراز هویت، پیشنهاد فروش یا خرید خود را در میان ارزهای دیجیتال موجود ثبت می‌کند. افرادی که قصد معامله دارند پس از ثبت نام و احراز هویت می‌توانند از بین پیشنهادات موجود، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و درخواست‌شان را ثبت کنند. با فشردن کلید خرید فوری یا فروش فوری، معامله به‌صورت آنی ثبت و در کیف پول شما نمایش داده خواهد شد.
market arzif

کاربران می‌توانند سفارشات خود را هم در بازار دلاری و هم در بازار ریالی ثبت کنند.

همچنین صرافی دارای کیف پول اختصاصی است و کاربران می‌توانند دارایی‌های خریداری شده خود را در صرافی نگهداری کنند و نیازی به انتقال به کیف پول دیگری نیست.

تیم توسعه دهنده و مکان دفتر مرکزی

اکانت لینکدین این صرافی دارای 9 عضو است و در این صفحه هیچ اطلاعات دقیقی در مورد تیم توسعه دهنده این صرافی داده نشده است.

arzif in linkedin

طبق اطلاعات این سایت مکان دفتر مرکزی صرافی در تهران، طرشت، میدان تیموری، پژوهشکده شریف، پلاک 180، طبقه اول، باشگاه کار آفرینی تیوان قرار دارد.

office arzif

ارزیف در شبکه‌های اجتماعی

صفحه ارزیف در اینستاگرام دارای بیش از 2.5 هزار نفر دنبال کننده است. در این صفحه فعالیت منظمی وجود ندارد.

arzif in inestagram

اکانت ارزیف در توییتر هم دارای 220 نفر دنبال کننده است و در آن فعالیت خاصی وجود ندارد.

ارزیف در توییتر

آموزش تصویری ثبت نام در صرافی ارزیف

برای ثبت نام در این صرافی ابتدا در صفحه اول روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید.

signup in arzif

سپس در صفحه باز شده اطلاعات درخواستی را به درستی و با دقت وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

ثبت نام در ارزیف

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی صرافی ارز دیجیتال ارزیف پرداختیم، امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

امیدواریم در انتخاب صرافی برای معاملات خود دقت کافی را داشته باشید تا در آینده دچار زیان نشوید.

ایران بروکر همواره صداقت را پایه کار خود قرار داده تا هموطنان عزیز بتوانند بهترین انتخاب‌ها را داشته باشند.

پرسش‌های متداول

آیا می‌توان بدون احراز هویت در صرافی ارزیف فعالیت کرد؟

خیر، فعالیت در این صرافی نیاز به احراز هویت دارد.

آیا صرافی ارزیف معتبر است؟

هیچ اطلاعاتی از سال تاسیس و عوامل این صرافی در دسترس نیست.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (5نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
Moh ۲۳ آذر ۱۴۰۲

سلام، یکی از بدترین صرافی ایران و حتی جهان صرافی نجس ارزیف هست
به معنی واقعی پولتونو‌ن‌ توی معاملاتش نابود می‌کنه مثلا بنده از این صرافی ارزیف یه مرتبه 2میلیون 500ارزی سفارش دادم بلانسبت نامردا کمتر از 500 هزارتومان از اون ارز واریز کرد(با اینکه یه صرافی دیگه یک تومن سفارش دادم یه خورده کمتر یک تومن ارز ریختن..) اینجور نامردیا چندبار انجام دادن بی انصاف ها😡😡🤬
بهشون میگی میگن پلتفرم مون اینجوریه و پاسخ دهی بلاک می‌کنن😑😡
یا مورد دیگه ۴میلیون تومن از یه ارز صرافی ارزیف ۴ملیارد واحد میده ازش در حالی که یه صرافی دیگه با همون ۴ میلیون تومن‌ ۷نیم میلیارد از اون از میده، خدا لعنت کنه کم فروشان و کلاهبرداران رو ، واگذار کردمشون بخدا انشالله پول دوا دکترتون بشه
توصیه برادر وار اصلا سمت ارزیف نرید
صرافی های کیف پول من علی بابا و بیت ۲۴ و... بهترین
ادمین جان به همون شرف و انصافت بچاپ تا کسی کمتر توی دام اینا بیافته...

مهدی نظری ۲۵ آذر ۱۴۰۲
پاسخ Moh

سلام . با تشکر از اینکه تجربه شخصی خودتون رو به اشتراک گذاشتید

pouya ۰۱ خرداد ۱۴۰۲

سلام
بنده پارسال 18 میلیون از یک ارز خریدم داخل ارزیف حالا اسم نمیبرم پامپ 280 درصدی داشت پول من باید 280 درصد افزایش پیدا میکرد که هیچ تازه اومد روی 13 میلیون پیام دادم پشتیبانی جواب سربالا دادن ارزو فروختم 420 تومن کارمزد گرفتن و من 12600 بیشتر نتونستم برداشت کنم و بدترین صرافی ایرانیه این دجال ها صرافی ایرانی میخواید بهترینش رمزینکس که صد البته کوینکس هم هست بقیه همه مشکل دارن و کارشون لنگ میزنه

محسن ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

من خیلی وقته که در این صرافی فعالیت میکنم و تا حالا مشکلی هم نداشتم! اتفاقا پشتیبانیشون همیشه جواب میده و واریز و برداشتهای ریالی و کوینی منظم و سریعه! هیچ شکایتی هم جایی ازش ندیدم

ناشناس ۰۵ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ محسن

از یه صرافی دیگه میشه به ارزیف ارز انتقال داد