بروکر لیرونکس

امتیاز شما به این بروکر:

امتیاز ایران بروکر:

/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

معرفی و بررسی بروکر لیرونکس | Lirunex

نگاهی به بروکر Lirunex! آیا بروکر لیرونکس به ایرانیان خدمات می‌دهد؟

بروکر Lirunex یک کارگزار فارکس است که بیشتر در کشورهای آسیای شرقی و جنوب شرقی فعالیت می‌کند، با این حال اجازه ثبت نام مشتریان اروپایی را نیز دارد. آیا ایرانیان می‌توانند در بروکر لیرونکس ثبت نام کنند؟ در این مقاله این بروکر را زیر ذره‌بین خواهیم برد.

نام بروکر

لیرونکس | Lirunex

خدمات به ایران

امتیاز کاربران

0
(0)

دفتر مرکزی

مالزی

سال تأسیس

2016

تلفن

ایمیل

support@lirunex.com

رگوله اصلی

CySEC, FSA (Labuan)

رگوله برای ایرانیان

FSA (Labuan)

حداقل واریزی

25 دلار

حداکثر لوریج

1:2000

نمادهای معاملاتی

کمتر از 100 نماد معاملاتی

پلتفرم‌های معاملاتی

MT4

واریز و برداشت

بیتکوین, تتر, سایر رمزارزها

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

فهرست مطالب

معرفی بروکر Lirunex

بروکر لیرونکس یک کارگزار فارکس مستقر در قبرس است که دفتر مرکزی آن در لابوان مالزی قرار دارد. اکثر کاربران بروکر Lirunex را مشتریانی از کشورهای اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور، تایلند و ویتنام تشکیل می‌دهد، با این حال شعباتی در سراسر جهان دارد که از طریق آنها به کاربران دیگر کشورها خدمات ارائه می‌دهد.

بروکر لیرونکس در سال 2016 تاسیس شده و نسبت به برخی بروکرهای هم تراز خود، سابقه کاری کمتری دارد. با اینحال این کارگزار فارکس توانسته طی همین مدت فعالیت خود را در میان رقبا مطرح کند. این کارگزار فارکس چندین رگولاتوری فارکس دارد که برخی از آنها از اعتبار خوبی برخوردار هستند.

بروکر Lirunex در طول فعالیت خود توانسته تعدادی از جوایز معتبر صنعت فارکس را از آن خود کند که برخی از آنها عبارتند از:

 • بهترین کارگزار فیلیپین 2021
 • سریعترین بروکر فارکس در حال رشد آسیا و اقیانوسیه 2021
 • سریعترین کارگزار فارکس در حال رشد در آسیا 2022
 • بهترین کارگزار فراکس تایلند در سال 2022
بروکر lirunex

آیا بروکر Lirunex به ایرانیان خدمات می‌دهد؟

قبل از هر چیز باید ببینیم که آیا ثبت نام ایرانیان در بروکر لیرونکس امکانپذیر است یا خیر! بروکر Lirunex دارای چندین دامنه است که هر کدام مختص به مشتریان یک منطقه جغرافی خاص است. دامنه‌ای که مخصوص مشتریان جهانی بروکر است، lirunex.com می‌باشد.

طبق بررسی که انجام دادیم ایرانیان می‌توانند در بروکر lirunex ثبت نام کنند!

بروکر lirunex
نام ایران در لیست کشورها وجود دارد

با این حال ما از بروکر استعلام کردیم تا از این موضوع مطمئن شویم. نکته قابل توجه این بود که بروکر صراحتا اعلام نکرد که به ایران خدمات نمی‌دهد و ما را به اسناد حقوقی شرکت ارجاع داد. طی چند بار سوال کردن باز هم همین جواب را دریافت کردیم.

lirunex 2

در اسناد حقوقی بروکر صراحتا ذکر شده که بروکر لیرونکس به مشتریان از کشور ایران خدمات نمی‌دهد!

بروکر فارکس لیرونکس

با توجه به شواهد می‌توان حدس زد که بروکر به صورت رسمی اعلام کرده که به ایرانیان خدمات نمی‌دهد، اما به صورت غیر رسمی اقدام به ثبت نام آنها می‌کند و ایرانیان را پذیرش می‌کند! نمونه این اقدام را در برخی شرکت‌های دیگر مانند بروکر روبوفارکس مشاهده می‌کنیم.

با این حال، ملاک ما همان اعلام رسمی بروکر است. در نتیجه بروکر Lirunex به ایرانیان خدمات ارائه نمی‌دهد.

امنیت بروکر لیرونکس

بروکر فارکس Lirunex توسط چندین نهاد نظارتی بین‌‌المللی سطح 2 و سطح 3 رگوله شده است.

lirunex
 1. شرکت LIRUNEX LIMITED (HE353862) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) مجاز به انجام تجارت در قبرس است. این رگوله به بروکر اجازه می‌دهد تا به مشتریان کشورهای اروپایی سرویس بدهد.
 2. بروکر تحت مجوز شماره MB/20/0010 صادر شده توسط اداره خدمات مالی لابوان با نام شرکت LIRUNEX LIMITED (LL16130)، مجاز به فعالیت در مالزی است.
 3. شرکت تجاری LIRUNEX LIMITED (102684) ابتدا در جزایر مارشال تاسیس شد و بعدا در جمهوری مالدیو نیز مجددا ثبت شد. این یک شعبه آفشور است که به بروکر اجازه می‌دهد به مشتریان جهانی خدمات معاملاتی فارکس را ارائه بدهد.
 4. شرکت LIRUNEX LIMITED با شناسه BaFin 10156748 و شماره “BAK” 156748 توسط سازمان نظارت بر خدمات مالی کشور آلمان ثبت و تنظیم شده است و اجازه سرویس به مشتریان این کشور را دارد.
 5. بروکر تحت نام شرکت LIRUNEX LTD دارای رگولاتور اسپانیایی Comisión Nacional del Mercado de Valores (CNMV) است که به عنوان یک شرکت خدمات سرمایه‌گذاری در منطقه اقتصادی اروپا اجازه فعالیت دارد.

اعتبار بروکر Lirunex

بروکر لیرونکس از نظر اعتبار قابل قبول است. کلیه اطلاعات حقوقی، قوانین، اطلاعات تماس و… همگی در سایت بروکر Lirunex درج شده به راحتی می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

اما در مورد نظر کاربران بروکر اختلاف نظرهایی وجود دارد. در شعبات اروپایی و آسیای شرقی بروکر وضعیت بهتر است و اکثرا از خدمات بروکر راضی هستند، اما در شعبه آفشور بروکر اوضاع کمی فرق می‌کند! گویا گزارشات تخلف بروکر و نارضایتی کاربران در شعبه جهانی کارگزار زیاد است به طوری که در تاریخ نگارش این مطلب (12 بهمن 1401) تعداد 22 کیس تخلف طی 3 ماه گذشته برای این بروکر به ثبت رسیده است!

بروکر فارکس Lirunex
منبع وبسایت Wikifx

انواع حساب بروکر لیرونکس

بروکر Lirunex دارای 4 نوع حساب معاملاتی مختلف است که از طریق آنها می‌توانید نمادهای معاملاتی مختلف را با اهرم حداکثر 1:2000 معامله کنید. البته اهرم معاملاتی با توجه به نمادی که معامله می‌کنید ممکن است متغیر باشد.

انواع حساب‌های لیرونکس عبارتند از:

 • LX-STANDARD
 • LX-ADVANCED
 • LX-PRIME
 • LX-PRO

شما می‌توانید با حداقل 25 دلار در این بروکر افتتاح حساب کنید. پلتفرم معاملاتی که در دسترس شما است، متاتریدر 4 و اپلیکیشن اختصاصی Lirunex است. این بروکر همچنین در پلتفرم کپی تریدینگ ZuluTrade در دسترس است. 

در تصویر زیر می‌توانید جزئیات بیشتر حساب‌های معاملاتی بروکر لیرونکس را مشاهده کنید.

حساب های بروکر لیرونکس

آیا بروکر Lirunex برای فعالیت در فارکس مناسب است؟

قطعا بروکر لیرونکس را نمی‌توان جز کارگزاران نامعتبر قرار داد. رگوله‌ها و سابقه کاری مناسب، این بروکر را در زمره کارگزاران مناسب قرار می‌دهد. با این حال نباید از گزارشات تخلف آن هم غافل شد. بهترین کار برای رصد کیفیت خدمات یک کارگزار این است که مدتی را در آن با حداقل مبلغ فعالیت کنید تا ببینید که آیا می‌تواند نیازهای شما را برآورده کند یا خیر.

فراموش نکنید که بروکر در قوانین خود اعلام کرده که به شهروندان داخل ایران سرویس نمی‌دهد. اگر در کشورهای آسیای شرقی زندگی می‌کنید، این بروکر می‌تواند برای شما مناسب باشد.

پرسش‌های متداول

این بروکر دارای چندین رگوله بین المللی فارکس است.

خیر، ایرانیان نمی‌توانند در این بروکر ثبت نام کنند.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی بروکر لیرونکس | Lirunex چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
ارانته
آمارکتس
آلپاری
اچ وای سی ام
سایر بروکرها
ویندزور
آی سی ام کاپیتال
فیبو گروپ
دلتا اف ایکس
آي اف سی
گرند کاپیتال
اف ایکس چویس
نورد اف ایکس
فارکس چیف
فرش فارکس
لایت فارکس
جاست فارکس
اینگات بروکرز
اوربکس
کاپیتال اکستند
تریدرزوی

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.