امتیاز شما به این بروکر:

امتیاز ایران بروکر:

/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی بروکر بلو بری مارکتس | Blueberry Markets

بررسی بروکر بلوبری مارکتس | Blueberry Markets Review

بروکر بلوبری مارکتس یک کارگزار استرالیایی فارکس و CFD است که در سال 2015 تاسیس شد و توسط ASIC (استرالیا) و VFSC (وانواتو) تنظیم می‌شود.

نام بروکر

بلو بری مارکتس | Blueberry Markets

خدمات به ایران

امتیاز کاربران

0
(0)

دفتر مرکزی

استرالیا

سال تأسیس

2015

تلفن

0061279083946

ایمیل

global@blueberrymarkets.com

رگوله اصلی

ASIC

رگوله برای ایرانیان

VFSC

حداقل واریزی

100 دلار

حداکثر لوریج

1:500

نمادهای معاملاتی

پلتفرم‌های معاملاتی

MT4, MT5

واریز و برداشت

پرفکت‌مانی, بیتکوین, تتر, سایر رمزارزها, Neteller, Skrill

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

بروکر بلوبری مارکتس یک کارگزار استرالیایی فارکس و CFD است که در سال 2015 تاسیس شد.  Blueberry Markets توسط ASIC (استرالیا) و VFSC (وانواتو) تنظیم می‌شود، اما نکات ضروری درباره این کارگزاری وجود دارد که بهتر است بدانید!

بروکر بلوبری مارکتس
تصویر صفحه اصلی سایت بروکر بلوبری مارکتس

معرفی بروکر بلوبری مارکتس

کارگزار فارکس بین المللی Blueberry Markets در اواخر سال 2015 تاسیس شد و از سال 2016 دسترسی به بازارهای مالی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

شعبه اصلی این شرکت در استرالیا و تحت نظارت رگولاتوری ASIC (کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا) است. همچنین یک نمایندگی از این بروکر در وانواتو مستقر است که از طریق آن به مشتریان خارج از استرالیا خدمات می‌دهد. دفتر نمایندگی وانواتو بروکر بلو بری مارکتس تحت نظارت VFSC (کمیسیون خدمات مالی وانواتو) فعالیت می‌کند.

معامله‌گران می‌توانند با این کارگزاری به بیش از 300 نماد معاملاتی متنوع شامل جفت ارزها و CFD دسترسی داشته باشند و آنها را معامله کنند. همچنین امکان کپی تریدینگ در بروکر بلوبری مارکتس وجود دارد و می‌توانید درحساب های MAM سرمایه گذاری کنید.

Blueberry Markets دارای بخش آموزشی، کانال تلگرامی تحلیل پیشرفته و سرور رایگان VPS است که در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

این کارگزاری فارکس در سال‌های 2020 و 2021 فینالیست جایزه بهترین خدمات مشتری آنلاین شد. این نظرسنجی توسط وب‌سایت Finder و بین 1 میلیون کاربر برگزار شد.

بررسی تخصصی بروکر Blueberry Markets

سفارشات در بروکر بلوبری مارکتس به صورت “market execution” اجرا می‌شوند. علاوه بر این، تمام سفارش‌ها در این کارگزاری به شکل GTC (Good Till Canceled) اجرا می‌شوند، یعنی تا زمانی که توسط خود معامله‌گر لغو نشوند، باز می‌مانند. البته در مواقعی هم استثنا وجود دارد! برخی مواقع ممکن است معاملات سنگین به دلیل سرمایه ناکافی توسط بلوبری مارکت بسته شوند.

مشتریان جهانی (غیراسترالیایی) کارگزاری مجاز به هجینگ و اسکالپ در معاملات خود هستند. در رگولاتوری ASIC پوشش ریسک و استفاده از این نوع استراتژی ممنوع است، به همین دلیل تریدرهای ساکن استرالیا نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

در این بروکر راه‌های زیادی برای واریز و برداشت پول وجود دارد که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت. نکته مهم این است که با هر روشی که پول به حساب معاملاتیتان واریز کرده باشید، باید با همان روش هم برداشت کنید! شرکت با استفاده از همان روشی که مشتری پول خود را به حساب معاملاتی خودش واریز کرده، اجازه برداشت سود را می‌دهد.

بروکر Blueberry Markets از الزامات قانونی KYC (احراز هویت مشتری) که مخصوص شرکت‌ها و بروکرهای فارکس است پیروی می‌کند، بنابراین تأیید هویت در این کارگزاری اجباری است. همچنین انتقال وجه به اشخاص ثالث در این کارگزاری اکیدا ممنوع است.

اعتبار و امنیت بروکر بلو بری مارکتس

بروکر بلو بری مارکتس تحت نظارت 2 روگولاتوری قرار دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

این بروکر با نام شرکت BLUEBERRY MARKETS PTY LTD در استرالیا به ثبت رسیده و تحت رگوله ASIC قرار دارد. این نهاد یکی از معتبرترین نهادهای نظارتی در صنعت فارکس است. البته بروکر تحت قوانین این رگولاتوری فقط به مشتریان کشور استرالیا خود خدمات می‌دهد.

در تصویر زیر استعلام رگوله بروکر را مشاهده می‌کنید.

بروکر بلو بری مارکتس

این بروکر همچنین تحت نظارت کمیسیون خدمات مالی وانواتو (VFSC) قرار دارد که از طریق این رگولاتوری به مشتریان دیگر نقاط جهان (به غیر از استرالیا) خدمات می‌دهد.

در منابع معتبر جهانی نظرات زیادی درباره این بروکر وجود دارد که اکثر آنها مثبت هستند، با این حال نظرات منفی هم وجود دارد.

ثبت نام بروکر Blueberry Markets برای ایرانیان!

برای اینکه مطمئن شویم که بروکر BlueberryMarkets به ایرانیان خدمات می‌دهد یا خیر، با آن تماس گرفتیم. بروکر تایید کرد که ایرانیان می‌توانند در این شرکت ثبت نام و فعالیت کنند.

بروکر BLUEBERRY MARKETS

توجه داشته باشید که شما به عنوان ایرانی در شعبه آفشور بروکر فعالیت می‌کنید.

قطع همکاری بروکر BlueberryMarkets با ایرانیان!

آپدیت خرداد 1402:

متاسفانه بروکر بلوبری مارکتز همکاری خود با ایرانیان را به حال تعلیق درآورده است! طی مکاتبه‌ای که با بروکر داشتیم اعلام کردند که به دلیل اخطار رگولاتوری، این بروکر مجبور به این کار شده است، لذا در حال حاضر امکان ثبت نام مشتریان ایرانی در این بروکر میسر نیست!

انواع حساب بروکر بلوبری مارکتس

دو نوع حساب اصلی در بروکر بلو بری مارکتز در دسترس است:

  • Standard Account: کارمزد صفر و اسپرد از 1 پیپ به صورت شناور
  • Direct Account: اسپرد خام از 0 پیپ و دارای کمیسیون از 7 دلار به ازای هر لات

شما برای ثبت نام در هر یک از دو حساب این بروکر نیاز به حداقل 100 دلار سرمایه اولیه دارید. لوریج در هر دو حساب حداکثر 1:500 است.

حساب آزمایشی نیز در Blueberry Markets موجود است. در تصویر زیر جزئیات هر حساب را مشاهده می‌کنید.

انواع حساب بروکر بلوبری مارکتس

روش های واریز و برداشت در بروکر BlueberryMarkets

بروکر از انواع مختلف روش‌های واریز و برداشت استفاده می‌کند که البته همه برای ایرانیان مناسب نیستند! با این حال چند روش مناسب برای ایرانیان نیز موجود است که عبارتند از:

علاوه بر موارد بالا این بروکر از روش‌هایی مانند نتلر، اسکریل، فساپی، ویزا ومستر کارت و… پشتیبانی می‌کند.

آیا بروکر بلوبری مارکتز برای ثبت نام مناسب است؟

قطعا با یک بروکر نامعتبر طرف نیستیم! کارگزاری بلوبری مارکتس چندین سال است که در بازار فعالیت می‌کند و در منابع مهم فارکس در سطح جهان هم مورد ناخوشایندی درباره آن وجود ندارد.

با این حال فراموش نکنید که همیشه شرایط تریدرهای ایرانی با بقیه جهان متفاوت است و باید احتیاط بیشتری بکنند! تجربه نشان داده که بروکرهای معتبر ممکن است برای تریدرهای ایرانی سختگیری‌های بیشتری را اعمال کنند!

ما پیشنهاد می‌کنیم اگر تمایل به ثبت نام در بروکر بلو بری مارکتس را دارید، مدتی با حداقل مبلغ در آن فعالیت کنید تا از کیفیت خدمات آن مطمئن شوید. در نهایت اگر از آن راضی بودید، می‌توانید مبلغ سرمایه خود را افزایش دهید.

وبسایت ایران بروکر هیچوقت مستقیما مشتریان را تشویق به فعالیت یا عدم فعالیت در یک بروکر فارکس خاص نمی‌کند و انتخاب در نهایت بر عهده خود کاربران گرامی است.

پرسش‌های متداول

این بروکر توسط ASIC و VFSA رگوله شده است.

این بروکر دارای 2 حساب معاملاتی است.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی بروکر بلو بری مارکتس | Blueberry Markets چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

3 دیدگاه
جدید‌ترین
قدیمی‌ترین پرطرفدارترین
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
محمد
امتیاز کاربر :
     

ایرانیهایی که قبلا اکانت وریفای شده توی بلوبری مارکتس داشتن بروکر باهاشون ادامه همکاری رو داره. فقط کاربر ایرانی جدید قبول نمی کنه

عماد
امتیاز کاربر :
     

سلام. مطمعن هستین خدمات میدن به ایران؟
من پارسال خواستم ثبت نام کنم گفتن به ایران خدمات نمیدیم.
اگه خدمات بدن که عالیه این بروکر واقا جز بروکرهای تاپه

بروکرهای منتخب
یو اس جی
ارانته
آمارکتس
آلپاری
اچ وای سی ام
سایر بروکرها
ویندزور
آی سی ام کاپیتال
فیبو گروپ
دلتا اف ایکس
آي اف سی
گرند کاپیتال
اف ایکس چویس
نورد اف ایکس
فارکس چیف
فرش فارکس
لایت فارکس
جاست فارکس
اینگات بروکرز
اوربکس
کاپیتال اکستند
تریدرزوی

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.