لوگو بروکر آتروپی
0 ( 0 )

بروکر آتروپی | Atropi

آیا بروکر آتروپی معتبر است؟ | Atropi broker

بروکر آتروپی (Atropi) فعالیت خود را از سال ۲۰۲۱ آغاز کرد و به کاربران ایرانی نیز خدمات ارائه می‌دهد. این بروکر در سنت وینسنت و گرنادین‌ها به ثبت رسیده است و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند.

واریز و برداشت | ارزدیجیتال, پی‌پال

تاریخ تأسیس :2021 سال
دفتر مرکزی :سنت وینسنت و گرنادین‌ها
حداقل واریزی :10 دلار
حداکثر لوریج :1000 :1
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی بروکر آتروپی

معامله در بروکرهای فارکس شرایطی را به وجود آورده که افراد زیادی بتوانند در این بازار فعالیت کنند. اما به همان اندازه که این بازار مزایای خود را دارد، همان اندازه هم ممکن است برای مردم چالش‌‌برانگیز باشد. یکی از این چالش‌ها، رشد وبسایت‌های مالی و بروکرهای مختلف است که گزینه‌های زیادی را پیش‌روی کاربران قرار می‌دهد.

بروکر آتروپی یک کارگزار و ارائه‌دهنده خدمات فارکس است که شما با ثبت نام در آن می‌توانید معاملات جفت ارزها و CFDهای مختلف را انجام دهید.

معرفی سایت ATROPI | آشنایی با بروکر آتروپی

بروکر آتروپی از سال ۲۰۲۱ فعالیت خود را آغاز کرده است. کسانی که تجربه فعالیت در فارکس را داشته باشند با ورود به وبسایت یک بروکر، به دنبال کسب اطلاعات کافی درباره نوع خدمات و مدارک حقوقی آن هستند. شما در وبسایت Atropi به اطلاعات کلی از خدمات این بروکر دسترسی دارید. این بروکر علاوه بر ثبت برخی از خدمات خود، اطلاعات حقوقی، تماس و آدرس نیز در وبسایت آن قرار گرفته است. شما می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از سایت استخراج کنید. گزینه پشتیبان آنلاین نیز در سایت آتروپی وجود دارد اما بصورت تیکت است.

آتروپی

بروکر آتروپی مدعی است که ۱۲ سال سابقه فعالیت دارد. طبق گفته این بروکر:

ATROPI LLC یک شرکت مالی جهانی است که خدمات کارگزاری فارکس را به مشتریان در سراسر جهان ارائه می‌دهد. این شرکت بیش از ۱۲ سال تجربه در زمینه خدمات کارگزاری آنلاین دارد که باعث شده ATROPI LLC یکی از رهبران بازار باشد.

در تصویر زیر متن این ادعا را مشاهده می‌نمایید.

atropi update 1 1

اعتبار بروکر آتروپی | آیا Atropi معتبر است؟

بروکر Atropi در سنت وینسنت و گرنادین‌ها به ثبت رسیده است و رگوله بین‌المللی از نهادهای نظارتی معتبر فارکس ندارد. مجوز FSASVG بروکر آتروپی یک رگولاتوری نیست و تنها مجوز ثبت شرکت محسوب می‌شود. با این حال توجه داشته باشید که به دلیل تحریم‌های بین‌المللی امکان خدمات‌دهی بروکرهای فارکسی که مجوز معتبر دارند در ایران با محدودیت همراه است.

در زیر می‌توانید تصویر مجوز ثبت Atropi را مشاهده نمایید.

atropi 5 1

علاوه بر این ما سایت این بروکر را بررسی کردیم و مشخص شد که تاریخ تاسیس آن نیز حدود سه سال است. در تصویر زیر می‌توانید جزئیات را مشاهده نمایید.

atropi update 2 1

همچنین بروکر آتروپی در جزیره موهلی با شماره T2023422 و با نام تجاری ATROPI LTD به ثبت رسیده است. استعلام این مجوز را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید:

مجوز آتروپی

جزئیات حساب بروکر Atropi.com

وبسایت آتروپی 3 حساب معاملاتی را در دسترس شما قرار می‌دهد و حداقل مبلغ واریزی در این بروکر از ۱۰ دلار در حساب نانو شروع و تا 200 دلار در حساب ای سی ان می‌رسد. جزئیات حساب‌های معاملاتی بروکر Atropi را در زیر مشاهده می‌کنید.

انواع حساب ها

این بروکر لوریج تا حداکثر ۱۰۰۰ را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

اسپردها در این بروکر به صورت شناور هستند. حساب‌های ECN بروکر آتروپی کمترین اسپرد را دارد که از ۰ شروع می‌شود. شما در این حساب به ازای هر لات، باید 6 دلار کمیسیون پرداخت کنید.

روش های واریز و برداشت بروکر آتروپی

بروکر Atropi تنوع زیادی در روش‌های واریز و برداشت ندارد و به‌طور کلی از 2 روش انتقال وجه زیر استفاده می‌کند:

به یاد داشته باشید که حداقل میزان واریزی با ارزهای دیجیتال ۵۰ دلار است که البته باید به حداقل میران واریزی هر نوع حساب هم توجه کنید.

بونوس‌های معاملاتی بروکر آتروپی

در حال حاضر بروکر آتروپی فقط یک بونوس ارائه می‌دهد. بونوس ۲۵٪ دیپوزیت که مختص حساب‌های استاندارد است و غیرقابل برداشت است. شما تنها می‌توانید از این بونوس در معاملات خود استفاده کنید.

در تصویر زیر جزئیات پاداش‌های وبسایت آتروپی را مشاهده می‌کنید:

 

promodper

پلتفرم های معاملاتی بروکر آتروپی

کارگزار آتروپی از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 برای خدمات‌رسانی به معامله‌گران خود استفاده می‌کند. متاتریدر 5 در این بروکر مجوز کامل (full license) دارد که تصویر این مجوز را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

MT5 full license

برای دانلود متاتریدر 5 آتروپی می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید:

ویندوز

مک

اندروید

آی‌او‌اس

جمع بندی | آیا آتروپی برای فعالیت مناسب است؟

بروکر فارکس آتروپی یک کارگزار تازه تاسیس است. انتخاب یک بروکر مناسب به انتظارات و سبک معاملاتی شما بستگی دارد، لذا با بررسی جزئیات بروکرهای فارکس، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

در حال حاضر تعداد زیادی بروکر فارکس وجود دارد که می‌توانید برای ثبت نام و فعالیت در بازار مالی از آنها استفاده کنید.

پرسش‌های متداول

بروکر آتروپی در سنت وینسنت و گرنادین‌ها و جزیره موهلی به ثبت رسیده است.

این بروکر دارای ۵ حساب معاملاتی است که حداقل واریز در آن ۵۰ دلار است.

بله، ایرانیان می‌توانند در این بروکر ثبت نام کنند.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)