بروکر آی تی بی اف ایکس
4 ( 22 )

ورود به وبسایت اصلی

بروکر آی تی بی اف ایکس | ITBFX

معرفی و بررسی بروکر آی تی بی اف ایکس | ITBFX

بروکر ITBFX یکی از کارگزاری‌های بازار فارکس (Forex) است که فعالیت خود را در اوایل سال 2017 شروع کرد. موسسان ITBFX پس از ده سال تجربه در بازارهای مالی بین‌المللی، اقدام به راه‌اندازی این بروکر کردند و دفتر مرکزی این بروکر را در جزیره سیشل ثبت کردند.

واریز و برداشت | ارزدیجیتال, ریالی, کارت اعتباری

تاریخ تأسیس :2017 سال
دفتر مرکزی :سیشل
حداقل واریزی :1 دلار
حداکثر لوریج :500 :1
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی بروکر آی تی بی اف ایکس

نام اصلی بروکر آی‌تی‌بی در بازار فارکس International Trading Brachium است که فعالیت خود را در اوایل سال 2017 شروع کرد. موسسان ITBFX پس از ده سال تجربه در بازارهای مالی بین‌المللی، اقدام به راه‌اندازی این بروکر کردند.

بروکر آی تی بی در سیشل ثبت شده و مجوزهای FSASVG و MWALI را دارد. این دو مجوز جز رگوله‌های آفشور محسوب کرد.

این بروکر از سال 2020 خدمات‌دهی خود به کشورهای خاورمیانه را آغاز کرد.

در ادامه به بررسی جزئیات بروکر آی تی بی اف ایکس می‌پردازیم.

رگوله های بروکر  آی تی بی اف ایکس (ITBFX)

بروکر آی تی بی اف ایکس ادعا می‌کند که در سنت وینسنت و گرنادین‌ها، جزایر موهلی و سنت لویس به ثبت رسیده است. تصاویر زیر مربوط به مجوز FSASVG و MWALI است که این بروکر در سایت خود قرار داده است. برای راستی‌آزمایی این ادعا در ادامه با ما همراه باشید تا مجوزهای بروکر آی تی بی اف ایکس را استعلام بگیریم.

regulation itbfx 1

همانطور که بیان کردیم بروکر ITBFX دارای دو مجوز از FSASVG و MWALI  است. در تصویر زیر می‌توانیدمجوز ثبت آی تی بی اف ایکس به شماره ثبت ۲۲۱۵ را مشاهده کنید.

رگوله FSASVG

همچنین بروکر آی تی بی اف ایکس دارای رگوله MWALI است که به شماره T۲۰۲۲۱۱۲ در جزیره موهلی به ثبت رسیده است. استعلام این مجوز را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید:

مجوز موهلی آی‌تی‌بی اف ایکس

همچنین بروکر آی تی بی تحت نام International Trading Brachium در جزیره سنت لوسیا به ثبت رسیده است. این مجوز را در زیر می‌توانید مشاهده کنید: 

مجوز سنت لوسیا

ما مجوز سنت لوسیا بروکر آی تی بی اف ایکس را راستی آزمایی کردیم، تصویر آن را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

استعلام مجوز سنت لوسیا

انواع حساب بروکر آی تی بی اف ایکس

آی‌تی‌بی سه نوع حساب متفاوت برای انواع معاملاگران ارائه کرده است.

 • اولین حساب، حساب نانو بوده که حداقل دپازیت آن 1 دلار است و امکان معامله جفت ارزها و فلزات در آن وجود دارد. کمیسیون و سواپ این نوع حساب صفر است و همچنین لوریج این حساب حداکثر تا ۱:۳۰۰ می‌باشد.
 • حساب دیگر این بروکر حساب استاندارد است که در آن معامله‌گران می‌توانند با حداقل مبلغ 30 دلار و همچنین لوریج ۱:۴۰۰ اقدام به افتتاح این حساب در بروکر نمایند.
 • آخرین نوع حساب بروکر آی تی بی اف ایکس، حساب ECN Classic است که به حداقل دپازییت 50 دلار نیاز دارد و امکان معامله بر تمام موارد ذکر شده را به صورت همزمان برای تریدر فراهم می‌آورد. حداکثر مقدار اهرم قابل استفاده در این حساب نیز ۱:۵۰۰ است.

این بروکر پشتیبانی کاملاً فارسی دارد. روش واریز و برداشت ریالی نیز برای مشتریان ایرانی در نظر گرفته شده است. پلتفرم معاملاتی بروکر ITBFX متاتریدر 5 است.

Account types

انواع نمادهای معاملاتی آی تی بی اف ایکس (ITBFX)

بروکر آی‌تی‌بی نمادهای مختلفی را برای معامله‌ کردن در اختیار کاربران خود قرار داده است که در زیر به معرفی برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

 • ۱۷ نماد ارزهای دیجیتال
 • ۲ نماد فلزات
 • ۱۳ نماد شاخص معاملاتی
 • ۱۷ نماد سهام
 • ۳ نماد انرژی
 • ۱۷ جف ارز فارکس

در مجموع این بروکر حدود ۷۰ نماد معاملاتی را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد.

نحوه واریز و برداشت در بروکر آی‌ تی‌ بی اف ایکس

برای واریز وجه به حساب کاربری در بروکر آی‌تی‌بی، می‌توانید از گزینه ریالی و ارز دیجیتال (تتر) استفاده کنید. در صفحه داشبورد گزینه Deposit را انتخاب کنید. در صفحه جدید ابتدا لازم است اکانت مد نظر را برای شارژ کردن انتخاب کنید. سپس گزینه Deposit را زیر همان بخش انتخاب کنید. در ادامه صفحه‌ای مشابه تصویر زیر باز می‌شود.

واریز وجه در بروکر آی تی بی

با انتخاب گزینه OSE Office می‌توانید از روش واریز ریالی بهره ببرید. سپس صفحه‌ای مشابه تصویر بالا باز می‌شود که باید ابتدا مقدار دلاری شارژ اکانت خود را انتخاب کنید. در ادامه گزینه Register را بزنید. به‌این ترتیب با دنبال کردن مراحل بعدی می‌توانید با واریز ریالی، اکانت خود را در بروکر آی‌تی‌بی شارژ کنید.

با انتخاب گزینه Cryptocurrency می‌توانید موجودی اکانت خود را با استفاده از تتر شارژ کنید. ابتدا مقداری دلاری و سپس تتر و شبکه بلاک‌چین مد نظر را انتخاب کنید. در ادامه آدرس ولت اختصاصی بروکر آی‌تی‌بی برای واریز تتر در اختیار شما قرار می‌گیرد. 

برای برداشت وجه از حساب کاربری خود باید در داشبورد اختصاصی گزینه Withdrawal را انتخاب کنید. سپس مشابه واریز، روش برداشت وجه و مقدار مد نظر را تعیین کنید. ظرف 24 ساعت درخواست برداشت وجه اجرایی شده و به حساب مد نظر شما در ایران واریز می‌گردد.

دستاوردهای ITBFX

یکی از دستاوردهای بروکر ITBFX، کسب عنوان “بهترین بروکر فارکس و رمز ارز در سال 2022” است. تصویر آن را می‌توانید در زیر مشاهده نمایید.

itb award

پشتیبانی بروکر آی تی بی اف ایکس

بروکر آی‌تی‌بی دارای پشتیبانی فارسی است. کاربران می‌توانند از طریق راه‌های زیر با پشتیبان این بروکر در ارتباط باشند: 

خدمات بروکر آی تی بی اف ایکس

برخی از ویژگی‌های بروکر ITBFX عبارتند از:

 • واریز و برداشت ریالی
 •  عدم دریافت کمیسیون از معاملات
 •  شروع آسان و احراز هویت سریع برای ساختن اکانت
 • اسپرد پایین
 • تنوع در نماد‌ها (شامل نمادهای رمز ارز، جفت ارزها، فلزات، انرژی، شاخص سهام و …)
 • خدمات کپی ترید (Copy Trade) و PAMM

انتقادات وارد شده به ITBFX در ابتدای فعالیت بروکر

بروکر ITBFX در سال‌های ابتدای فعالیت خود با انتقادات مربوط به بخش پشتیبانی و کیفیت خدمات خود مواجه شد. برخی از کاربران نسبت به نحوه پشتیبانی این بروکر و سرعت پاسخگویی آن، ایراداتی را وارد کردند. همچنین مسائل مرتبط با اجرای معاملات، زمان پرداخت برداشت وجه نیز از مشکلات اصلی بود که در اوایل سال‌های فعالیت این بروکر وجود داشت. کارگزاری ITBFX در حال حاضر مدعی است که مشکلات اشاره شده رفع شده است! ایران بروکر نمی‌تواند مستقلا این ادعا را تایید یا رد کند.

اگر تجربه کار در بروکر آی تی بی را دارید در پایین همین مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

پلتفرم های معاملاتی بروکر ITBFX

آپدیت فروردین 1403:

بروکر ITBFX به تازگی پلتفرم اختصاصی خود با نام آی تی بی تریدر را راه‌اندازی کرده است.

این بروکر در حال حاضر از دو پلتفرم متاتریدر 5 و پلتفرم اختصاصی خود با نام ITBtrader استفاده می‌کند که در ادامه جزئیات هر کدام را می‌توانید مطالعه کنید.

دانلود پلتفرم متاتریدر 5 بروکر آی تی بی اف ایکس

آی تی بی اف ایکس پلتفرم متاتریدر ۵ را مستقیــم از شرکــت MetaQoute تهیه کرده است و مجوز کامل (full license) را دارد. متاتریدر ارائه‌شده در آی تی بی اف ایکس سرویس VPS، پشتیبانی فنی و خدمات کامل سیستم را نیز دارد.

MetaTrader 5

متاتریدر 5 در بروکر آی تی بی اف ایکس برای نسخه‌های ویندوز، اندروید و آی‌اواس در دسترس است که از طریق لینک‌های زیر می‌توانید اقدام به دانلود کنید:

پلتفرم اختصای آی تی بی تریدر

این پلتفرم اختصاصی بروکر است که با محیط کاربری و امکانات اختصاصی، برای کاربران طراحی شده است. برخی از قابلیت‌های این پلتفرم عبارت است از:

 • رابط کاربری ساده و به‌ روز
 • سرعت بالای اجرای معاملات
 • نمایش لحظه‌ای و دقیق اطلاعات
 • تقویم اقتصادی اختصاصی و قابلیت پیگیری اخبار
 • پشتیبانی گسترده از سیستم‌ عامل‌های مختلف
 • قابلیت مدیریت حساب کاربری
 • کپی‌ تریدینگ

برای کسب اطلاعات بیشتر از این پلتفرم می‌توانید به صفحه معرفی پلتفرم جدید آی تی بی اف ایکس یا وبسایت بروکر مراجعه کنید.

آموزش ثبت‌نام در بروکر آی تی بی اف ایکس (ITBFX)

برای ثبت نام در بروکر آی‌تی‌بی باید ابتدا وارد سایت رسمی این کارگزاری شوید. شما می‌توانید از طریق منوی بالای سایت، زبان سایت را به فارسی تغییر دهید. سپس مطابق تصویر زیر باید گزینه “افتتاح حساب” را انتخاب کنید.

افتتاح حساب در آی تی بی

در ادامه، صفحه ثبت‌نام بروکر مطابق تصویر زیر باز می‌شود. برای ثبت نام لازم است اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره موبایل و رمز عبور خود را انتخاب کنید.

افتتاح حساب

در ادامه با تکمیل فرآیند ثبت‌نام، یک کد تایید برای ایمیل شما ارسال می‌شود. با وارد کردن این کد ثبت‌نام شما تکمیل می‌شود. پس از آن می‌توانید با وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید.

آموزش ساخت اکانت واقعی در بروکر IBTFX

بعد از ثبت‌نام و ورود به حساب کاربری، باید نسبت به ایجاد اکانت واقعی در بروکر آی‌تی‌بی اقدام کنید. بعد از ورود به حساب کاربری در صفحه اصلی داشبورد، گزینه Create a New Account را انتخاب کنید. 

در ادامه صفحه جدیدی باز می‌شود که باید از طریق آن نوع اکانت خود را انتخاب کنید. در بخش Account Type، باید از بین سه نوع اکانت گزینه موردنظر را انتخاب کنید. سپس در بخش Leverage باید حداکثر مقدار مد نظر خود را تعیین کنید. در بخش Base Currency نیز ارز دلار آمریکا به‌صورت خودکار ثبت می‌شود. در ادامه نیز باید رمز عبور اکانت خود برای اتصال به متاتریدر 5 را وارد کنید. نهایتا با انتخاب گزینه Create Account، حساب مد نظر شما ایجاد می‌شود.  

اکانت واقعی بروکر آی‌تی‌بی

آموزش ساخت حساب دمو بروکر آی تی بی اف ایکس

دمو حسابی است که بدون واریز وجه می‌توانید معامله انجام دهید. برای این منظور در صفحه داشبورد حساب کاربری گزینه Create a New Demo Account را انتخاب کنید.

اکانت دمو آی تی بی

سپس صفحه‌ای مشابه تصویر زیر باز می‌شود که باید اطلاعات حساب کاربری دمو مد نظر خود را وارد کنید. به‌این ترتیب اکانت دمو شما ایجاد می‌شود و می‌توانید آن را به پلتفرم متاتریدر 5 متصل کرده و معاملات خود را به‌صورت آزمایشی انجام دهید.

اکانت دمو بروکر آی‌تی‌بی

پرسش‌های متداول

این بروکر در SVGFSA ،MWALI و سنت لویس ثبت شده است.

در وبسایت فارسی امکان چت آنلاین فارسی وجود دارد. همچنین امکان ارتباط با پشتیبانی ازطریق ایمیل یا تلگرام در این بروکر نیز وجود دارد.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (22نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
X941575 ۰۴ تیر ۱۴۰۳ نوع حساب: لایو سابقه: صفر تا سه ماه
3 /5

تجربه من از ITBFX

چیزی که من متوجه شدم ظاهرا ITBFX با مبالغ پایین مشکلی نداره ولی اگه سودده باشید و بخواهید مبالغ بالا برداشت کنید احتمال بلوکه شدن و حتی برداشتن سودتون هست من توی این بروکر ثبت نام کردم و پنجاه دلار خودم رو به بیست هزار دلار تبدیل کردم و تا قبل از برداشت همه چیز مخصوصا برخورد پشتیبانا خوب بود ولی موقع برداشت (که اولین برداشتم بود) درخواست برداشتم رد شد وقتی به پشتیبانی پیام دادم گفتن سیستم مشکل داره دوباره ثبت کن دوباره ثبت کردم ولی دوباره رد شد و این موضوع چند بار تکرار شد و به بهانه های مختلف درخواست برداشتم رو رد کردند تا بار آخر که درخواست برداشت دادم اکانتم رو قفل کردند و وقتی به پشتیبانی پیام دادم که چرا اکانتم قفل شده گفتن ترید زیر یک دقیقه داشتی و از ربات استفاده کردی و اکانتت کلا بن میشه و بیست هزار دلار سودت ازت گرفته میشه و پنجاه دلار واریزیت رو بهت برمیگردونیم من ترید زیر یک دقیقه داشتم (اونم به خاطر اینکه هیچ اطلاعی نداشتم و فایل های پی دی اف قوانین توی سایتشون مشکل داشت و دانلود نمیشد هم تو دامنه دات کام و هم دات نت امتحان کردم و نه حتی توی سایتشون اطلاع رسانی نکرده بودن) ولی حتی از اندیکاتور هم استفاده نکردم چه برسه به ربات و وقتی گفتم که من از ربات استفاده نکردم و چطور تشخیص دادید که از ربات استفاده کردم هم جوابم رو ندادن بعد هم متوجه شدم که پلتفرمشون اصلا قابلیت اتصال به ربات نداشت به همین راحتی بیست هزار دلار سود من رو برداشتن پشتیبان بروکر گفت برای برداشت پنجاه دلار واریزیت درخواست ثبت کن ولی وقتی درخواست ثبت کردم حتی درخواست برداشت پنجاه دلار خودم رو هم رد کردن و تا امروز حتی پنجاه دلار واریزی خودم رو هم بهم ندادن این هم تجربه من بود.

رضا متقیان ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

تقریبا دو سال هست که باهاش ترید میکنم ، اسپردا خیلی خوبه ، البته من اسکلپ کار میکنم ، هیچ مشکلی نداشته تا الان ، فقط بدیش اینه معامله زیر یک دقیقه نمیشه انجام داد ، از پشتبانیشم راضی بودم تاحالا ، در کل اوکیه

علی برزگر ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

2 ساله باهاش کار میکنم خیلی راضیم اینکه کمیسیون نمیگیره خیلی خوبه برخورد و پیگیری پشتیبانا واقعا عالیه اسپردش روی طلا هم خیلی پایینه

محمد توکلی ۰۳ بهمن ۱۴۰۲

عالیه،کمیسیون نداره،3 ساله دارم کار میکنم،مو لا درزه کارشون نمیره

ناشناس ۰۳ بهمن ۱۴۰۲

سلام پشتیبانی خیلی خوبی داره همیشه جواب میدن و تماس میگیرن اسپردهاش عالیه مخصوصا روی طلا و حساب اسلامی داره و سرعت انجام معاملاتش هم خوبه من خیلی راضی هستم

علی اکبر بختیاری ۰۴ دی ۱۴۰۲

واقعا مسخره است هیچ پشتیبانی ممبشود فقط تبلیغ پیگه در عمل هیچی نبست کارشناس درست نداره اصلا نمیتونند درست راهنمایی کنند من التن یک. ماه هست ثبت نام کردم پول نمیتونم به کیف پولم بزنم هیچ راهنمایی هم نمیشه فقط میگه برسی میکنم زنگ میزنم ولی یگه خبری نیست

ایمل مایار ۲۷ آذر ۱۴۰۲

با سلام
من بیشتر از 2 ساله در افغانستان با ITB کار میکنم ، خدایی از این بروکر راضي ام . در اوایل اعتماد نداشتم اما با ګذشت زمان همه ابهاماتم حل شد و درآمد خوبی باهاش داشتم، ممنونم ITB .

علی اکبر بختیاری ۲۱ آذر ۱۴۰۲

سلام نصب نمیشه بروکر تا احراز هویت کنیم

حیدر ابن عباس ۰۶ آبان ۱۴۰۲

من عراقی هستم ولی 10 ساله ایران زندگی میکنم. چهار ساله با itb اشنا شدم یعنی همیشه کمک کننده بوند .خیلی شفاف و صادق بروکر

حسن ۰۶ آبان ۱۴۰۲

بنده سه سالی هست با آی تی بی کار میکنم و ib هم هستم هم من و دوستانم با مشکلی اصلا برخورد نکردیم مخصوصا موقع برداشت که عالی هستند نسبت به بروکرهای دیگه که قبلا کار میکردم.به نظرمن درسهای ترید کردن کاربردی خوبی دارن .پشتیبانیشون بعضی وقت ها گیج میزنن

آرام ۰۶ آبان ۱۴۰۲

من از پشتیبانی این بروکر خیلی راضی‌ام
و این که کمیسیون نمی گیره خیلی برای من مناسبه

شایان ذاکری ۰۶ آبان ۱۴۰۲

من 1 سال هست تقریبا دارم توی این بروکر ترید میکنم. تا الان هرجا مشکل داشتم تیم پشتیبانی سریع رفع کردن و سایتشون خیلی بهتر شده. بنظرم بهترین جاییه که ایرانیا میتونن توش ترید کنن چ.ن جدا از پشتیبانیش، کمیسیونش صفره و اسپردش هم خیلی پایینه.

شاهرخ ۰۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام
من چند ساله باهاشون کار میکنم مشکلی نداشتم فقط سایتشون ضعیف بود که الان خوب شده

ناشناس ۲۸ آذر ۱۴۰۰

مقالات آموزشی بسیار خوبی ارایه داده اما برای باز کردن حساب باید بسیار مراقب بود بنظرم منطقی نیست

آلفا ۲۶ آذر ۱۴۰۰

نقد کلی
این بروکر اسپردش خیلی مناسبه در کل و از معاملات کوتاه مدت سود خوبی تونستم کسب کنم.
کمیسیون و سواپ نداره (حساب استاندارد).
شارژ حساب خیلی به سرعت انجام میشه.
برداشت وجه ریالی خیلی سرعتش بالا نیست ولی در کل قابل قبوله( خودشون میگن 24 ساعت ولی برای من 2-3 روز کاری زمان برد) *مراجعه به کامنت قبلی*
به طور خیلی عالی ای از هر بازار نماد های مهم و کاربردی رو داره و شما در اکانت استاندارد نیاز هاتون برطرف میشه
من nasdaq کار میکنم سرعت سرورشون موقعی که بازار نیویورک باز میشه خیلی بده نسبت به آمارکتس و روبو فارکس ، به طوری که با متا تریدر موبایل اصلا نمیشه به صورت لحظه ای پوزیشن باز کرد و فقط باید order بذارید ولی در تایم های دیگه این مشکل نیست. ولی در متا تریدر نسخه دستکاپ این مشکل نیست. متا تریدر 5 ساپورت میکنه و چیزی که در این سایت نوشته اشتباه هست.
من ندیدم که بخوان زرنگ بازی در بیارن و پوزیشن رو زودتر ببندن و دستکاری در معاملات بکنند.
درصد کال مارجین 10 هست و استاپ اوت 1 درصد که این محشره.
برخورد پشتیبانی خیلی محترمانه هست. اطلااتشون کمی ضعیف هست و خیلی نمیتونن اصطلاحات علمی رو براتون شفاف کنند باید بلد باشید
سایت آموزش مفیدی نداره خیلی سایت بدرد نخوری داره و زیاد استفاده ای نداره بود و نبودش فرقی نمیکنه.
اکثریت مشتریاشون ایرانی هستند. راه تبلیغاتشون ، تبلیغات کلامی و البته تبلیغ در وبسایت ها و البته معرفی به اساتید هست که شاگرداشون رو جذب این بروکر کنند.
در کل نمره ای که میدم 7 از 10

آلفا ۲۶ آذر ۱۴۰۰

پیروی کامنت قبلیم، من 2 شنبه درخواست برداشت دادم بهشون. با آرامش و خیلی محترمانه فرم برداشت برام ارسال کردند و من هم پر کردم و براشون سه شنبه ساعت 22 فرستادم و گفتند که بدون هیچ مشکلی پرداخت میشه.
و در 2 مرحله در روز های 4 شنبه و پنج شنبه برام واریز کردند و هیچ کمیسیونی بابت صرافی از من نگرفتند و با نرخ دلار روز حساب شد.
پشتیبانی هم در طی این 2 روز خیلی محترمانه و عالی برخورد کرد.
اولش کمی استرس داشتم به خاطر شرایطی که این بروکر در این سایت و سایت های دیگه براش بیان شده ولی خب ظاهراً از نظر واریز و برداشت وجه مشکلی نیست و خوش قول هستند ولی پیشنهاد میکنم با مبالغ خیلی بالا کار نکنید که استرس نداشته باشید.
در کل حس میکنم تیمی که پشت این بروکر هستند تیم خیلی بزرگی نیستند. توان مالی این بروکر رو نمیدونم تا چه حدی هست ولی میتونم بگم مبالغ زیر 10 هزار دلار رو بدون هیچ استرس و تاخیری پرداخت میکنند. روش های دیگری هم برای پرداخت وجود داره مثل تتر و ..

آلفا ۱۳ آذر ۱۴۰۰

سلام
من سرچ کردم سایت های متنوعی بررسی هایی مبنی بر کلاهبردار بودن این بروکر یافت شد. سایت شما چه بازخوردی دریافت کرده ؟ من مقدار 1000 دلار در این کارگزاری سرمایه دارم و الان با شک و شبهه دارم کار میکنم به نظرتون احتمال اینکه این بروکر کلاهبردار باشه چقدره ؟

کارشناس ایران بروکر ۱۳ آذر ۱۴۰۰
پاسخ آلفا

سلام. این بروکر جز بروکرهای با امتیاز پایین محسوب میشه. لطفا از سرمایه گذاری مبالغ بالا خودداری کنید

محمد ۰۳ بهمن ۱۴۰۲

سلام من مبالغ بالا واریز و برداشت داشتم و هیچ مشکلی نداشتم الان دوساله که دارم باهاشون کار میکنم و خیلی راضی هستم و به تازگی هم سایتشون رو اپدیت کردن و خیلی فوق العاده شده

ایمل مایار ۲۷ آذر ۱۴۰۲
پاسخ آلفا

محترم من بیشتر از 2 سال میشه با این بروکر از داخل افغانستان کار میکنم ، IB هم هستم تا حالا که با مبالغ هنګفت هم به مشکل نخوردم و خیلی هم زود پرداخت کردن

سعید ۳۰ آبان ۱۴۰۰

اسپرد بالا .اسپرد طلا خوب .پستیبانی صعیف ولی خوش اخلاق و خوب .حساب اسلامی دارد .تلگرام ندارد .استاپ اوت ۵۰ درثد دارد از بابت برداشت خوب و واریز خوب .شارز حساب زمان زبادی میبرد

سعید ۲۴ آبان ۱۴۰۰

یلام من حساب دارم ولی پشتیبانی فارسی دارد حساب اسلامی دارد و مقداری اطلاعات اختلاف دارد با اون چیزی که هستش اسپرد طلا خیلی مناسب است و اسمرد یورو یواس دی ۲۰ پیپ است که نسبتا بالا تر است و استاپ ۵۰ است و کردیت هم میدهد در کل واریز و برداشت خیلی عالی دارد بروکرهای که مشتیبانی فارسی دکر شده دارند اصلا زورشون میاد صحبت کنند ولی از بابت پشتیلانی فارسی من بشخصه کاملا راصی هستم از این برو کر و همینطور واریز و برداشت خوبی دارد تلگرام ندارد ولی واتس اپ قوی دارد