kian broker logo png
0 ( 0 )

ورود به وبسایت اصلی

کارگزاری توسعه معاملات کیان | Kian Brokerage

بررسی سطح خدمات کارگزاری کیان | خرید و فروش اوراق بهادار در کارگزاری کیان

شرکت کارگزاری توسعه معاملات کیان در سال۱۳۹۶ تاسیس گردید و علاوه بر سامانه اکسیر، دارای پلتفرم اختصاصی درسا تریدر و ایمکس می‌باشد و نزدیک به ۱.۵ درصد از حجم معاملات آنلاین بازار سرمایه را به خود اختصاص داده و همچنین دارای انواع صندوق های سرمایه گذاری، سبد گردانی و بازار گردانی اختصاصی می‌باشد.
تاریخ تأسیس :۱۳۸۷/۱۱/۲۹
سامانه معاملات :درساتریدر و ایمکس
سهام معاملات :0.69 درصد
معاملات بورس کالا :
واگذاری اعتبار :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی کارگزاری توسعه معاملات کیان

در حال حاضر شاهد فعالیت تعداد بسیار زیادی کارگزاری داخلی هستیم. کارگزاری کیان از سال 1373 تحت عنوان شرکت کارگزاری بورس آثل شروع به فعالیت کرده است. در این مقاله به نقد و بررسی این کارگزاری برای شما کاربران عزیز خواهیم پرداخت.

کارگزاری کیان

آیا کارگزاری کیان معتبر است؟

بی تردید یکی از مهم ترین مباحث در بررسی پلتفرم‌های مالی واسطه، بحث اعتبار و امنیت پلتفرم مورد نظر است. فعالیت در یک پلترم نامطمئن و با اعتبار پایین ممکن است در آینده ریسک‌های پیش بینی نشده ای را برای شما ایجاد کند.

شرکت کارگزاری بورس آثل به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شده و طی شماره ۱۱۱۱۲۸ مورخ ۱۳۷۳/۱۱/۱۹ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران و طی شماره ۱۰۶۷۳ مورخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۹ نزد سازمان بورس به ثبت رسیده است و در تاریخ ۹۶/۰۸/۰۶ با مجوز از سازمان بورس اوراق بهادار نام شرکت از کارگزاری بورس آثل به کارگزاری توسعه معاملات کیان تغییر یافت.

تا کنون (۷ فروردین ۱۴۰۲) این کارگزاری مشکلی نداشته و در حال فعالیت و ارائه خدمات به کاربران خود است.

کاربران باید به این موضوع توجه داشته باشند که در موضوع اعتبار سنجی پلتفرم‌های مالی واسطه هیچ قطعیتی وجود ندارد. زیرا نوسانات قیمتی بخش جدانشدنی از بازار سرمایه هستند و حتی بزرگترین موسسات مالی نیز ممکن است حین نوسانات شدید بازار دچار مشکل شوند. لذا در مورد اعتبار هیچ پلتفرم مالی نمی‌توان نظر قطعی و دائمی ارائه کرد.

ثبت نام و احراز هویت آنلاین در کارگزاری کیان

در حال حاضر بسیاری از پلتفرم‌های مالی واسطه و صرافی‌ای ارز دیجیتال خدمات خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین به کاربران و مشتریان خود ارائه می‌‌دهند. وجود خدمات غیر حضوری در یک کارگزاری از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارگزاری کیان خدمات خود از جمله انجام معاملات اوراق بهادار، ثبت نام و احراز هویت را به صورت غیر حضوری و بدون نیاز به حضور کاربران فراهم کرده است و این پلتفرم در ارائه خدمات آنلاین نمره مناسبی دریافت می‌کند.

شعب کارگزاری کیان

علاوه بر اهمیت وجود خدمات غیر حضوری در یک پلتفرم مالی واسطه، خدمات حضوری و تعداد شعب آن نیز برای برخی از کاربران حرفه ای تر از اهمیت بالایی برخوردار است. یک کارگزاری مناسب از همه نظر، علاوه بر خدمات آنلاین مناسب باید در بخش خدمات حضوری هم نمره قابل قبولی دریافت کند.

کارگزاری کیان تنها 3 شعبه برای مراجعه حضوری کاربران دارد. با توجه به تعداد و پراکندگی استان‌های داخل کشور این کارگزاری در بخش خدمات حضوری نمره مناسبی دریافت نمی‌کند.

خدمات و امکانات کارگزاری کیان

معاملات بورس اوراق بهادار: کارگزاری کیان بستری برای فعالیت و خرید و فروش کاربران خود در بازار سهام داخلی فراهم کرده است. مشتریان می‌توانند با انجام مراحل لازم در این کارگزاری، به معامله اوراق بهادار از طریق این کارگزاری بپردازند.

kian in stock market

بازارگردانی اوراق بهادار: صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی به جهت بالا بردن نقدشوندگی، روان شدن معاملات و کنترل دامنه نوسان قیمت سهام مورد استفاده قرار می‌گیرد. صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی کیان در اواخر سال ۱۳۹۹ به جهت بازارگردانی سهام داروسازی عبیدی با سرمایه ۷۰ میلیارد ریال شروع به کار نمود و در سال ۱۴۰۰ بازارگردانی نمادهای سیمان ممتازان کرمان و اوراق اجاره شرکت داروسازی دکتر عبیدی به آن افزوده شد. در حال حاضر این صندوق، بازارگردانی بیش از ۷ نماد را به عهده دارد.

پلتفرم معاملاتی کارگزاری کیان

کارگزاری‌های داخلی بر خلاف رقبای خارجی خود، از تنوع بالایی در پلتفرم‌های معاملاتی برخوردار نیستند. این موضوع می‌تواند در کیفیت معاملات معامله‌گران داخلی تاثیر گذار باشد.

dorsatrader

کارگزاری کیان از طریق پلتفرم‌های درساتریدر و اکسیر به کاربران خود خدمات مربوط به بازار سرمایه را ارائه می‌دهد.

پشتیبانی کارگزاری کیان

پشتیبانی یک پلتفرم مالی واسطه، جزو مواردی است که برای بسیاری از کاربران اعم از حرفه ای و مبتدی از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا حل مشکلات معامله‌گران حین انجام معاملات از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارگزاری کیان از طریق تماس تلفنی در روزهای کاری از ساعت 8 الی 16 پاسخگوی سوالات و کاربران خود است.

پشتیبانی کم این کارگزاری، جزو موارد منفی آن به شمار می‌رود.

جمع بندی

کارگزاری کیان از سابقه مناسبی برخوردار است و تا کنون مشکلی برای معامله‌گران خود ایجاد نکرده است. اما سطح خدمات محدود این کارگزاری ممکن است نتواند رضایت همه معامله‌گران را به خوبی جلب کند.

سابقه و پلتفرم‌های معاملاتی مناسب جزو موارد مثبت این کارگزاری و سطح خدمات محدود و شعب کم در سراسر کشور جزو معایب این کارگزاری به شمار می‌رود.

آیا کارگزاری کیان معتبر است؟

کارگزاری کیان از سال 1373 مشغول به فعالیت است.

پلتفرم معاملاتی کارگزاری کیان چیست؟

کارگزاری کیان از طریق اکسیر و درساتریدر به کاربران خود خدمات ارائه می‌‌دهد.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)