تحلیل چارت دامیننس دوج کوین | صدای تیک تاک حرکت صعودی دوج کوین به گوش می‌رسد!

امروز 16 اسفند 1401 (7 مارس 2023) دوج کوین به آرامی در حال نزدیک شدن به ناحیه تقاضا برای شروع حرکت بازگشتی خود است. با توجه به دامیننس دوج کوین که در ناحیه حمایتی قرار دارد هر لحظه باید منتظر اسپایک این میم‌کوین باشیم. با این حال اگر کل مارکت با اخبار منفی شاهد سقوط دیگری باشد، شرایط دوج کوین نیز می‌تواند مشابه دیگر سکه‌ها شود.

تحلیل تکنیکال دوج کوین در تایم فریم 1 ساعته نشان می‌دهد که ناحیه 0.0719 دلار می‌تواند سطح برگشتی مورد نظر باشد. در سناریو صعودی، دوج می‌تواند از این ناحیه به سمت 0.078 دلار حرکت کند. همچنین در سناریو قرمز رنگ، دوج به صورت آهسته و زیگ زاگی می‌تواند تا ناحیه اصلی تقاضا یعنی 0.07 دلار اصلاح کند.

dogeusdt 1h 7mar
چارت معاملاتی نماد DOGEUSDT در تایم فریم 1 ساعته

تحلیل چارت دامیننس دوج کوین

دامیننس دوج کوین در تایم فریم روزانه طبق تصویر زیر در ناحیه حمایتی مناسبی قرار دارد. با توجه به چارت دوج به تتر و همچنین چارت دامیننس متوجه می‌شویم که خرید در این سطح از ریسک به نسبت پایینی برخوردار است. با توجه به سابقه حرکتی دوج کوین، دامیننس دوج کوین ناگهانی و معمولا با توییت‌های ایلان ماسک بالا می‌رود. پس ممکن است که این‌بار هم ماسک به کمک هولدرها و خریداران دوج بیاید.

doge.d D 7mar
چارت دامیننس دوج کوین در تایم فریم روزانه

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.