آیا بیت کوین بالای ۲۰۰۰۰ دلار باقی می‌ماند؟ | تحلیل روزانه بیت کوین (BTCUSD) در شنبه ۲۴ دی

آیا بیت کوین بالای ۲۰۰۰۰ دلار باقی می‌ماند؟ | تحلیل چارت بیت کوین (BTCUSD) در تایم فریم روزانه و در شنبه ۲۴ دی
چارت معاملاتی نماد BTCUSD در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال جفت ارز بیت کوین به دلار در تایم فریم روزانه نشان می‌دهد، قیمت در این جفت ارز از سقف کانال روند نزولی خود عبور کرده است. این حرکت در ابتدا نشان‌دهنده سرعت پایین‌تر نزول یا شروع یک روند صعودی مجدد در این رمزارز است. این ارز، سطح مقاومتی 20010.18 را شکسته و سیگنال مثبتی برای محدوده معاملات بلندمدت داده است. حجم معاملاتی این رمز ارز در 24 ساعت بالغ بر 40 میلیارد دلار گزارش شده که باعث تقویت این رمزارز می‌شود.

قرار داشتن شاخص اندیکاتور آر اس آی در بالای لول 70 نشان می‌دهد که این رمزارز در کوتاه مدت دارای شتاب مثبت قوی است. سرمایه گذاران به طور پیوسته پول بیشتری برای خرید این ارز دیجیتال پرداخت کرده‌اند که نشان دهنده افزایش خوش بینی و ادامه افزایش قیمت در بیت کوین است. با این حال، قرار داشتن شاخص اندیکاتورهای آر اس آی و مکدی در محدوده‌های اشباع خرید می‌تواند موجب ضعف روند صعودی در چارت این ارز دیجیتال شوند.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.