هشدار کلاهبرداری آوارد فمیلی | بررسی سایت award.family

نام پروژه

award.family | اوارد فمیلی

سطح هشدار

هشدار کلاهبرداری

وضعیت

در جریان

نوع فعالیت

پانزی

بستر فعالیت

در بستر وب

حوزه فعالیت

ایران

سایت (ها)

award.family

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

باتوجه به اینکه دریافت وام برای بسیاری از افراد، به‌خصوص در شرایط تورمی کشور، می‌تواند بسیار راهگشا باشد و از طرفی دریافت وام با سود کم برای بسیاری از افراد تقریبا غیرممکن است، برخی از وبسایت‌ها اقدام به کلاهبرداری از این طریق می‌کنند. سایت آوارد فمیلی که می‌توانید وبسایت اصلی آن را در این لینک مشاهده کنید، با دادن وعده وام بدون بازگشت اقدام به راه‌اندازی یک طرح پانزی کرده است.

چرا سایت award.family کلاهبردای است؟

نحوه جذب در این وبسایت به این شکل است که هر نفر برای ورود باید ۱۶۰ دلار پرداخت کند (این شخص باید با کد رفرال نفر قبلی خود وارد وبسایت شود.) و سپس باید ۵ نفر را به‌عنوان زیرمجموعه مستقیم خود معرفی کند. به ازای معرفی هر شخص ۳۰ امتیاز به کاربر داده می‌شود و زمانی که نفر پنجم ۱۶۰ دلار خود را برای عضویت پرداخت کند، سرگروه حق برداشت ۲۰۰ دلار را دارد. اگر فرد بتواند این روند را تا ۳ سطح ادامه دهد قادر به برداشت ۵۰۰۰ هزار دلار خواهد بود. وسوسه برانگیز نیست؟

اما شرایط برداشت وام ۵ هزار دلاری به این راحتی نیست. شما برای وارد کردن هر نفر با محدودیت زمانی ۱۰۰۰ ساعت مواجه هستید و اگر نتوانید در این بازه زمانی شخصی را وارد کنید ۱۶۰ دلار که برای ورود به این سیستم پرداخت کرده بودید را از دست می‌دهید. اگر در بازه زمانی مشخص شده از عضویت خود پشیمان شوید فقط ۸۰ دلار به شما بازگشت داده می‌شود.

به طور کلی برای رسیدن به مبلغ ۵۰۰۰ دلار وام باید ۱۲۰ نفر را وارد این طرح پانزی کنید. این وبسایت ادعا کرده که در ازای پرداخت حق عضویت ۱۶۰ دلار به اعضای باشگاه مشتریان بیمه آتیه سازان را به صورت یک‌ساله و رایگان برای کاربران فعال می‌کند.

این وبسایت در حال تحقیقات گسترده برای عضوگیری است و پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان وارد طرح‌های پانزی و وبسایت‌هایی که وعده‌های غیرمنطقی می‌دهند نشوید.

برای اطمینان بیشتر از این موضوع که وبسایت award.family کلاهبرداری است این وبسایت را در who.is و سیمیلاروب بررسی کردیم. در سیمیلاروب هیچ داده‌ای درباره این وبسایت مشاهده نشد. اما این سایت طبق داده‌های موجود در سایت who.is چند ماه است که شروع به فعالیت کرده و همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است از جولای ۲۰۲۳ شروع به کار کرده است.

چرا award.family کلاهبرداری است؟

مجوز فعالیت سایت پانزی award.family

این شرکت تصویر مدارک ثبت شرکت خود در ترکیه را به‌عنوان مجوز فعالیت ارائه کرده است. هر شخصی می‌تواند با حداقل امکانات و مدارک در کشور ترکیه اقدام به ثبت شرکت کند و مدارکی که نشان‌دهنده ثبت شرکت در ترکیه است، دلیل باعث ایجاد اعتبار این وبسایت نمی‌شود.

طرح پانزی آوارد فمیلی

شاید با دیدن محتوا تبلیغاتی این وبسایت که با ‌عنوان “آوارد در رسانه ها” قابل مشاهده است، به این موضوع فکر کنید که اگر کلاهبرداری بود، وبسایت‌ها حاضر به تبلیغ آن نمی‌شدند. اما باید گفت متاسفانه بسیاری از وبسایت‌ها صرفا با دریافت مبلغ موردنظر خود، اقدام به انتشار محتوا و تبلیغ یک وبسایت می‌کنند و این موضوع لزوما نشان‌دهنده اعتبار سایت موردنظر نیست.

فهرست مطالب

نظر شما درباره‌ی award.family | اوارد فمیلی چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات