هشدار کلاهبرداری وبسایت ورایتی اینوست (Verityinvest)

نام پروژه

ورایتی اینوست | verityinvest

سطح هشدار

هشدار کلاهبرداری

وضعیت

در حال جذب کاربر

نوع فعالیت

جذب سرمایه

بستر فعالیت

در بستر وب

حوزه فعالیت

ایران, اروپا, امریکا

سایت (ها)

verityinvest.net

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

کلاهبرداری از طریق فروش رویا و آرزو در بازارهای مالی شیوه‌ای بسیار رایج در بین سایت‌های کلاهبرداری است. یکی از این وبسایت‌ها، وبسایت سرمایه گذاری ورایتی اینوست (verityinvest.net) است که با ادعای سرمایه‌گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال و همچنین تبلیغات گسترده در حال جذب سرمایه کاربران است.

رویا فروشی این وبسایت توسط روش‌های متنوعی صورت می‌گیرد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

کلاهبرداری verityinvest

این وبسایت ادعا کرده است که کاربران می‌توانند با سرمایه گذاری مبلغی بین ۱۰ تا ۵۰۰۰ دلار در مدت ۱ تا ۹۰ روز، سودی در حدود ۱۴۰ تا ۱۱۰۰۰ درصد از این وبسایت دریافت کنند!
افرادی که در زمینه بازارهای مالی و همچنین ارزدیجیتال مطالعاتی داشته باشند می‌دانند که یک چنین مقادیری از سود در بازارهای مالی عملا غیر ممکن است و تنها می‌تواند برای اقناع کاربران و رویا فروشی یک چنین مقادیری مطرح شوند.

در مجموع با توجه به عدم داشتن مجوزهای قانونی در جهت جذب سرمایه از کاربران، ارائه سودهای غیر معقول در جهت سرمایه گذاری، عدم شفافیت در خصوص اطلاعات شرکت و سال تأسیس و همچنین مالکان آن می‌توان این وبسایت را نمونه یک کلاهبرداری ارز دیجیتال دانست.

به کاربران توصیه می‌شود که از سرمایه گذاری در این وبسایت اکیدا خودداری فرمایند.

فهرست مطالب

نظر شما درباره‌ی صرافی ورایتی اینوست | verityinvest چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.