سایت کلاهبرداری تاپ اینوست گروپ – Top Invest Group

نام پروژه

گروه سرمایه گذار برتر | Top Invest Group

سطح هشدار

هشدار کلاهبرداری

وضعیت

در جریان

نوع فعالیت

ارز دیجیتال, جذب سرمایه, هرمی

بستر فعالیت

در بستر وب, شبکه های اجتماعی

حوزه فعالیت

جهان

سایت (ها)

topinvestgroup.com

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

تاپ اینوست گروپ

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

Top Invest Group که به معنی گروه سرمایه گذاری برتر است، یک وبسایت جذب سرمایه است که در ازای سرمایه‌گذاری رمزارز در آن به شما سود ماهیانه پرداخت می‌کند! اما اگر این وبسایت سود ماهیانه پرداخت می‌کند، پس چرا نسبت به فعالیت در آن هشدار داده‌ایم؟! در ادامه با ما همراه باشید تا با پروژه تاپ اینوست گروپ و نحوه کار آن آشنا شوید.

معرفی Top Invest Group

پروژه تاپ اینوست گروپ با دامنه TopInvestGroup.com یک سایت سرمایه‌گذاری از طریق رمزارزها است که با ارائه چندین پنل سرمایه‌گذاری جذاب، کاربران را جذب می‌کند. این پروژه در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام حضور فعال دارد و در حال تبلیغ است.

این وبسایت مدعی است که یک تیم حرفه‌ای معامله‌گری هستند که با پول مشتریان خود در بازارهای مالی مانند فارکس، نزدک، نفت و ارز دیجیتال فعالیت کرده و سود حاصل شده را بین خود و مشتری تقسیم می‌کند.

شرکت TopInvestGroup خود را اینگونه معرفی کرده است:

گروه سرمایه گذاری برتر متشکل از یک تیم معامله‌گر حرفه‌ای کامل در فارکس و نزدک و نفت و ارزهای دیجیتال است. به طور رسمی در سال ۲۰۱۲ در یک دفتر کوچک شروع به کار کرد، سپس به سرعت رشد کرد و تبدیل به یک ابرقدرت بین المللی سرمایه گذاری شد.
هدف ما سود بردن برای همه است، حتی کسانی که تجربه و دانش کافی ندارند.ما تیم تریدر متخصص با تجربه در سراسر جهان داریم.
با تخصص تیم حرفه‌ای و ربات‌های تخصصی خود که در این بازارها فعالیت می‌کنیم، معاملات روزانه و ماهانه خود را انجام می‌دهیم و کلیه دارایی‌های آن تحت کنترل سازمان مالیاتی کشور بوده و بر اساس قوانین مالی بین المللی نظارت می‌شود. 
ما مالکیت عاطفی هر جنبه از کاری را که انجام می‌دهیم به عهده می‌گیریم، و به تخصص قوی در زمینه موضوع و اشتهای سیری ناپذیر برای یادگیری اهمیت می‌دهیم.
به زبان ساده، اهداف شما اهداف ما هستند. ما صدای شما، نیازهای شما و اهداف سرمایه گذاری شما را در هر تصمیمی که می‌گیریم نمایندگی می‌کنیم.

نحوه کار TopInvestGroup و پلن های سرمایه گذاری آن

این وبسایت در مجموع ۷ پلن سرمایه‌گذاری دارد که هر کدام حداقل مبلغ واریزی متفاوتی دارند. ابتدا بیایید نگاهی به پلن‌های سرمایه‌گذاری آن بیاندازیم.

topinvestgroup

سایت top invest group یک تفاوت اصلی با دیگر سایت‌های سرمایه‌گذاری مشابه دارد و آن این است که قراردادهای این سایت روزشمار نیستند و سالیانه هستند! همچنین پرداخت سود به صورت ماهانه انجام می‌شود.

به عنوان مثال در پلن اول (نام همه پلن‌ها یکی است!) با پرداخت ۵۰۰ دلار به شما ماهیانه ۸% سود پرداخت می‌شود(۴۰دلار). حداقل برداشت ۵۰ دلار است پس چند روز هم از آن طرف باید صبر کنید تا سودتان ۵۰ دلار بشود تا بتوانید برداشت کنید.

در حالت عادی پس از گذشت یکسال شما باید بتوانید اصل پولتان (۵۰۰ دلار) بعلاوه سودتان را (مجموعا ۴۸۰ دلار) برداشت کنید.

علاوه بر این، پروژه تاپ اینوست گروپ یا همان گروه سرمایه گذار برتر از طریق زیرمجموعه گیری هم به شما درصدی سود پرداخت می‌کند!

آیا تاپ اینوست گروپ پول کاربران را پس می‌دهد؟

پروژه top invest group تا مدتی سود مشتریان را به صورت منظم پرداخت می‌کند! فراموش نکنید که چندین ماه شما در حال دریافت پول خودتان هستید که به شکل خرد خرد به خودتان پس داده می‌شود و نمی‌توان آن را سود در نظر گرفت! اما دلیل اینکار پروژه چیست؟

وقتی مشاهده می‌کنید که سایت در حال پرداخت منظم پول به شماست (شما فکر می‌کنید سود است!) ترغیب می‌شوید تا مبالغ بیشتری سرمایه‌گذاری کنید یا افراد جدید را برای دریافت کمیسیون به این پروژه دعوت کنید!

ازآنجا که قرارداد شما یکساله است، فرصت کافی برای کلاهبرداران وجود دارد که به راحتی و آرام آرام مقداری از پول خودتان را به عنوان سود به شما بدهند تا شما طمع کنید و پول بیشتری را سرمایه‌گذاری کنید.

در نهایت وقتی پول زیادی را جذب کردند، ناگهان ناپدید می‌شوند! علاوه بر این در زمان برداشت هم ممکن است به بهانه کمیسیون یا هزینه برداشت، باز هم مقدار دیگری پول از شما درخواست کنند!

چرا Top Invest Group کلاهبرداری است؟

با اینکه به راحتی می‌توان تشخیص داد که این پروژه نمی‌تواند یک پروژه معتبر باشد، با اینحال از آنجا که برخی از اساتید ایرانی در آینده ممکن است به ما خرده بگیرند که در حال سیاه‌نمایی هستیم، چند دلیل ذکر می‌کنیم.

غیر قانونی بودن پروژه

طی بررسی که انجام دادیم شرکت top invest group مدعی است که مقر آن در آمریکا است و بیشتر بازدیدکنندگان آن هم از داخل ایالت متحده آمریکا هستند! هیچ شرکتی با نام top invest group در این کشور ثبت نشده است.

کلیه اشخاصی که قصد ارائه خدمات مالی در ایالات متحده را دارند باید توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) ایالت متحده مجوز داشته باشند! بعد از استعلام دور از انتظار نبود که اصلا چنین مجوزی برای شرکتی با این نام صادر نشده است!

شرکت سرمایه‌گذاری با نام Top Invest Group در ایالات متحده وجود خارجی ندارد و این وبسایت از نام شرکت‌های دیگر که با همین نام در حال فعالیت هستند استفاده کرده است.

این وبسایت هیچ اطلاعاتی اعم از آدرس، مجوزهای قانونی و مالی مرتبط، اطلاعات شرکت، مدیران و… منتشر نکرده است! شما هیچ گونه اطلاعات حقوقی نمی‌توانید در سایت top invest group مشاهده کنید.

به تمام موارد بالا تحریم‌ها را هم اضافه کنید! یک شرکت آمریکایی نمی‌تواند به یک شهروند ایرانی خدمات بدهد!

به هر حال ما نمی‌توانیم تایید کنیم که این سایت از داخل ایالات متحده در حال مدیریت است و فقط ادعاهای خود سایت را بررسی کردیم.

سایت TopInvestGroup

همانطور که اشاره کردیم، اطللاعاتی نمی‌توانید از سایت بدست بیاورید. با این حال ما دامنه آن را بررسی کردیم تا ببینیم که چقدر اعتبار دارد.

ترافیک سایت ماهیانه بیش از ۱۲۰۰۰ نفر است که برای اینگونه وبسایت‌ها رقم بالایی محسوب می‌شود! بیشترین بازدیدکنندگان سایت نیز از ایالات متحده هستند.

سابقه فعالیت سایت هم کم نیست! این دامنه بیش از ۴ سال سابقه کار دارد، با این حال با ادعای خودشان که تاریخ شروع به کار را ۲۰۱۲ اعلام کردند فاصله زیادی داشته و همخوانی ندارد.

tig 3

عدم شفافیت درباره منبع درآمد پروژه

پروژه مدعی است که با پول مشتریان در بازار فارکس تجارت می‌کند! حتی یک استیتمنت معاملاتی و یا گزارش عملکرد از این شرکت که به قول خودشان ۱۱ سال سابقه دارد در دسترس نیست! شرکت به صراحت اعلام کرده که مالیات‌های خود را پرداخت کرده است که یعنی درآمد داشته است.

اینکه شرکت با پول مشتریان تجارت می‌کند بدون ارائه مدرک مستند اعتباری ندارد. ما این حق را برای این شرکت محفظ نگه میداریم که مدارک خود را برای رد ادعای ما برایمان ارسال کند.

وعده پرداخت سودهای نجومی

با یک حساب سرانگشتی می‌توانید متوجه شوید که این پروژه سودهای کلانی پرداخت می‌کند! شاید با خود بگویید این چه اشکالی دارد، سود زیاد که بد نیست! بله سود زیاد بد نیست، اما این سود از کجا می‌آید؟ همانطور که در بالا اشاره کردیم، هیچ مدرکی ارائه ندادند که با پول شما سود کسب می‌کنند!

تجربه نشان داده تقریبا ۱۰۰ درصد وبسایت‌هایی که وعده پرداخت سودهای کلان را می‌دهند بعد از مدتی اسکم می‌شوند. طبق اطلاعاتی که داریم، این پروژه چند ماه است که در حال جذب سرمایه است و از آنجا که قراردادها یکساله هستند، دور از انتظار نیست که تا چند ماه دیگر کاربران برای دریافت سودها و پولشان به مشکل بخورند!

در پلتفرم‌های معتبر حداکثر سودی که پرداخت می‌کنند سالانه ۶ الی ۱۰ درصد است. دقت کنید که گفتیم سالیانه، نه ماهانه! سایت Top Invest Group در حال حاضر وعده پرداخت سود ماهیانه از ۸ الی ۱۴ درصد را می‌دهد که سالیانه آن می‌شود ۹۶ الی ۱۶۸ درصد!!!

انجام تراکنش فقط با رمزارزها

همه ما می‌دانیم که رهگیری مالکیت رمزارزها عملا غیر ممکن است! چرا شرکتی که به قول خودش بیش از ۱۰ سال سابقه کار دارد و در تمام دنیا هم فعال است باید تراکنش‌های مالی خودش را فقط با رمزارز انجام دهد!؟

نکته جالبی در مورد واریزی‌های سایت Top Invest Group وجود دارد! وقتی مستقیما قصد سرمایه گذاری در سایت را داشته باشید (نه از طریق مدیر حساب یا لیدری که شما را دعوت کرده) با پیغامی مواجه می‌شوید که منطقه جغرافیایی شما پشتیبانی نمی‌شود و نمی‌توانید با کارت اعتباری پرداخت کنید و باید از روش‌های جایگزین استفاده کنید!

tig 4

بعد از تماس پشتیبان به شما آدرس کیف پول رمزارز می‌دهد تا از طریق ارزدیجیتال پول خود را واریز کنید.

تجربه نشان داده ۹۰ درصد پروژه‌های سرمایه گذاری که فقط از طریق ارزدیجیتال نقل و انتقالات مالی خود را انجام می‌دهند، بعد از مدتی اسکم می‌شوند.

آیا در پروژه Top Invest Group ثبت نام کنیم؟

پروژه Top Invest Group از نظر ایران بروکر خطرناک است و تمام خصوصیات یک پروژه کلاهبردار را دارد. تصمیم‌گیری برای ثبت نام در آن بر عهده خود کاربران است و ما پیشنهادی در اینت زمینه ارائه نمی‌دهیم.

تبلیغ‌کنندگان پروژه Top Invest Group حضور فعالی در تلگرام دارند، مراقب افراد سودجو باشید. گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی یک بستر مناسب برای تبلیغ پروژه‌های کلاهبرداری است! شما به راحتی می‌توانید اینگونه کانال‌ها را در اپلیکیشن تلگرام ریپورت کنید تا بعد از مدتی توسط تلگرام جلوی فعالیت آنها گرفته شود و برچسب SCAM بر روی آنها قرار بگیرد.

اگر شما هم در پروژه Top Invest Group ثبت نام کردید، لطفا در زیر همین مقاله برای ما کامنت ثبت کنید و تجربه خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

فهرست مطالب

نظر شما درباره‌ی گروه سرمایه گذار برتر | Top Invest Group چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

54 دیدگاه
جدید‌ترین
قدیمی‌ترین پرطرفدارترین
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
ناشناس

من دو ساله و نیمه دارم کار میکنم دو سه برابر پولمم دراوردم.در ضمن این کمپانی خیلی هم مخالف عضو گیری الکی هست و میگه سود ماهانت بگیر و عاقل باش😄.دوستام ۵ ساله سابقه دارن.چرا الکی یجا داره سود میرسونه ب مردم رو خراب میکنید.بیا بگو چون یک کشور دیگست ریسک داره ولی الکی و رو هوا خرابش نکنید لطفا🙏🌹

رضا

هر کی ریسک پذیر بیا هر کی هم ریسک نداره نیاد .

رضا

سایت واقعا از 2017فعالیت داره من با چشم خودم دیدم خداییش

یونس قاسمی

این سایت عالیه من6 ساله دارم باهاش کار میکنم واز سال2012 شروع به کار کرده ولی ریسک نکنید من که پولم برگشته ممکنه یه روزه یهو رفتش

عباس

تا چند روز آینده اصل پول برمیداره میره دستتون به هیچ جا بند نیست

ناشناس

خودت نزار

مجتبی

به این پروژه ها میگن هایپ

یعنی یه مدتی اگه سود بدن مثلاً نهایتا دیگه ۳ ماه هست بعدش اصل پول رو برمیدارند میرم چون به ارز دیجیتالم شارژ میکنید غیر قابل پیگیری هستند

یونس قاسمی

من 6سال هستش باهاش کار میکنم حرف نداره از سال2012 شروع به کار کرده

ناشناس

به احتمال زیاد تا چند روز آینده این سایت فریز بشه

سعید

سلام.بنده از آگوست سال 2021 با این شرکت کار میکنم و با توجه به تخصصی که دارم و پیدا کردم کار تقریبا 100نفر انجام میدم.یکی از زیر مجموعه های بنده یکسال و نیم هم هست که با هزار دلار اومده و تو این مدت حتی یک نفر هم معرفی نکرده و تقریبا بالای دو سه هزار دلار سود کرده.بنده کل پولی که گذاشتم 2300دلار بوده و الان ماهیانه بالای یه هزار دلار برداشت میزنم و چند برابر پولم برداشت زدم.تقریبا همه زیرمجموعه های بنده به پولشون رسیدن چه کسانی که آدم معرفی کردن و چه کسانی که معرفی نکردن.سود شرکت تو رنج نرمال هست و تنها سایتی که گفته کلاهبرداری هست سایت شما هست اونم بدون مدرک.هر گونه مدارک و اطلاعات خواستین اطلاع بدین تا بفرستم از واریزی به تراست والت تا واریزی بانک و ….

یونس قاسمی

من 6سال دارم باهاش کار میکنم خیلی عالی هستش حرف نداره

رضا

میشه من را راهنمایی کنید

ناشناس

این سایت تا به امروز عالی بوده، و به موقع سود رو پرداخت کرده
ان‌شالله که همین جوری عالی بمونه

ناشناس

ما هم خانوادگی حدود ۶ ماهه سرمایه گذاری کردیم و هر ماه سودمون رو گرفتیم یکی دو ماه دیگه اصل سرمایه مون برمیگرده و بعدش میشه سود
حدود دو ماه هم هست که سودت رو ۱۴ روزه میتونی برداری
درسته که ریسکه ولی پولی رو باید سرمایه گذاری کنی که زندگیت به خطر نیوفته مثلا خونه و ماشینت رو نفروشی!
تو این مملکت با ۲۰۰ تومن میتونی چیکار کنی؟
اصلا بود و نبود ۲۰۰ تومن چه فرقی به حالت میکنه؟؟

ناشناس

مردم حساب بانکیشونو خالی کردند و به سمت ارز دیجتالی رفتند شاید این مقاله جهت ترساندن مردمی باشه که پولهاشونو از بانک خارج کردند

ناشناس

بله قطعا همین طور هست ما الان ۸ ماه بااین شرکت کار می کنیم بیشتر از اصل پولمون برامون واریز کردن .

ناشناس

چرا فقط مردم استان بوشهر منطقه دشتی تو این سایت سرمایه گذاری کردن!؟

سید

همه اعضا از استان بزرگ بوشهر هستن انگار.بنظرم شرکت تو بوشهر تاسیس شده . 😄

ناشناس

همه از روستای چارک هستند

رضا

سایت هیچ مشکلی تا به امروز نداشته و اصلا نمیشه بهش گفت کلاه برداری هست

ناشناس

سلام خدمت دوستان من از اواسط سال ۹۸ اتفاقی تو اینستاگرام به کسی که ادعا می‌کرد که تو فارکس تریدر هست و چند تا ربات داشت قرار بود ۵۰۰۰ هزار دلار بهش بدم که شراکتی کار کنه که اون موقع گفت که صبر کن که یک سرمایه گذاری بهتری برات پیدا کردم فقط یک ماه مهلت بده که خودم امتحانش کنم اگر خوب بود به همه معرفی میکنم بالاخره با من تماس گرفت و گفت پروژه تاپ اینوست گروپ مطمئن هست من هم ۵۰۰۰ هزار گذاشتم و تا چند ماه اول سود به موقع پرداخت شد تا اینکه یهو سود قطع شد به بهانه اینکه تعطیلات عید کشور پاناما هست(طبق گفته ایشان این شرکت تو کشور پاناما هست) و سودی که تو سیستم بود هم ارسال نمی‌کرد بعد از اون هم بهانه جدیدش به روز رسانی سیستم بود تا اینکه بعد از چهار یا پنج ماه بعد از اینکه با شخصی در اینستاگرام که اهل کشور پاناما بود آشنا شدم و از ایشان خواهش کردم که به لوکیشن تو سایت بره و از و از صحت وجود این شرکت مطمئن بشه که اصلا این شرکت در کشور پاناما و ادرسی که داده بودند وجود خارجی نداشت با تهدید به شکایت به پلیس فتا و شناسایی چندتا پیج اینستاگرام که متعلق به این شخص بود باقیمانده سود و پولم را طی ۱۰ هفته بصورت قسطی برگرداند البته چون من اطلاعات زیادی از این شخص بدست آوردم از جمله عکسش را داشتم از پیج اینستاگرام برداشته بودم و می‌دانستم که ساکن آنتالیا هست و اسمش البته اگر واقعی باشه ع.ی هست از همه مهمتر اون موقع مشخص شد که این سایت توسط شرکت ایرانی درست شده بود این خلاصه اتفاقی بود.اگر بخوام کامل بگم جزئیات خیلی زیادی داره امیدوارم که برای بقیه مفید باشه.

محمد

سایت پانزی هست و کلاهبرداری

حسام

سلام سه ساله فعالیت دارم ۲۰براربر پولم برداشت کردم الانم سود میگیرم مجموعه هم دونفر بیشتر ندارم که بکیشون اصل پولش برداشت کرده یکی هم در شرفه

پریسا

دوستان سایت verastark کلاهبرداری هست وقتی سرمایه گذاری می کنید بعد از ۸ روز یه سود نجومی براتون میذاره بعد میگه ۱۰ درصد اینو بده تا برات واریز کنم به کیف پولت
گفتم اطلاع رسانی کنم در جریان باشید

Ya Hosein

باسلام وعرض ادب واحترام
بنده 8 ماهه که در وبسایت تاپ اینوست گروپ سرمایه گذاری کرده ام و سرمایه اولیه خودم بصورت کامل برگشت خورده و هیچ زیر مجموعه‌ای هم ندارم و ماه ب ماه هم سود دریافت میکنم .

و من الله‌توفیق👋🏼

پریسا

منم الان چند ماه سرمایه گذاری کردم هر ماه سود پول رو برداشت کردم ، خدا رو شکر مشکلی نداشته

ناشناس

بعد برای گرفتن اصل پولت هم اذیت میشه دوستم ۱ساله هنوز اصل پولش دریافت نکرده

علی

دوست عزیز دوستت تخلف کرده امکان نداره کمپانی پول کسی رو نده بعد از یکسال

ناشناس

سلام سایت کلاه بردار نیست الان ۷ساله فعالیت داره تا دوسال سودت رو میده ولی بعد دوسال باید فعالیت داشته باشی و زیر مجموعه بیاری وگرنه شرکت با تو فسخ قرارداد میکنه

همون

دقیقا من هم 3 سال هست که سرمایه گذاری کردم الان ماهانه چیزی حدود 3 برابر اصل پولمو در ماه درمیارم درضمن معمولاً سایتهای کلاهبرداری زیر یک سال جمع میکنن. بردارم هم بیش از 5 سال هست.بعدشم شما اگه با پشتیبانشون کمی یکی به دو کنید میگه بیا پولتو بردار و برو .میگه تو بدرد ما نمیخوری ،خیلی راحت اینو میگه.اکه سایت کلاهبرداری باشه التماست میکنه پولتو برندارید.من در اکثر سایت های شناسایی اسکم و کلاهبرداری گشتم هیچ کودموشون اسم topinvestgroup نبوده.فقط توی یکیش بوده اونم سایت ایرانی مثل شما همینجوری یه چی گفته.خو چه کنیم بیایم پولمونو بذاریم توی بورس فرمایشی ایران؟.شماره ثبت هم داره

ناشناس

کمپانی معتبری هست. من اصل پولم توی ۸ ماه دراومد و الان ۴ سال هست که با کمپانی همکاری میکنم. درضمن مقر اصلی کمپانی توی کشور پاناما هست نه امریکا. لطفا اطلاعاتتون رو کامل کنید

ناشناس

شما زیر مجموعه دارین تا ۴ساله سود میگیرین

ناشناس

چطور اسم سایت توی سایتهای کلاهبرداری نیست و شما دارید گزارش منفی میدید ؟

ناشناس

متاسفانه تو استان بوشهر بلاخص منطقه دشتی خیلی از خانواده ها درگیر شدن
اگر سایت بسته بشه خیلی از جوونای استان بوشهر متضرر میشن

mim

خوبنااااا😉

ناشناس

منم خورموجیم هزارتا فعلا سرمایه گذاری گردم آره آرخ خورموج نزدیک ۳هزار نفر عضو داره

ناشناس

سلام دوست عزیز.
واقعا واقعا واقعا سایت خیلی خوبی هست.
من همیشه براشون دعا میکنیم زندگی منو زیرروکرد سود خیلی خوبی میده .دستشون دردنکنه

ناشناس

یعنی ممکنه این اظهارنظرها ازطرف عاملان p Invest Group باشه؟
یاایناواقعا وضعشون خوب شده وشمازیادی بدبین هستی؟

ناشناس

من 1000 دلار گذاشتم ماهی 5200 سود میگیریم خیلی هم عالی

نارسیس

تو این چهارسالی که با کمپانی فعالیت میکردیم هیچ مشکلی پیش نیومده اون دوستمون هم که گفته یکسال پولمون نداده چون تخلف کرده و خودشم خوب میدونه دیگه پیشم نگرده وقتی از کمپانی سو استفاده میکنی و کمپانی رو دور میزنی که به سود بیشتر برسی دنبال اصل پولت نباش

ناشناس

خیلی هم عالیست انتظار دارید پولمون رو بزاریم تو بورس ایران؟؟؟

کاربر

با سلام. بیشتر چیزهایی که گفتید البته ببخشیدا اشتباه بود. بنده خودم رو میگم ۳ سال هست بااین شرکت کار میکنم اصل پول خودم رو تو ۷ ماه گرفتم خیلی وقته رو سودم اصلا اجبار به جذب سرمایه گزار یا بازاریابی نیست خدا رو شکر راضی هم هستیم

ناشناس

سلام
جدی میگید
ازکجا معلوم؟؟

ناشناس

سایت خوبی هست فعالیت هم درسته از سال 2012

ناشناس

سلام . ولی فعالیت شرکت در ضمینه فارکس و ..‌ از سال ۲۰۱۷ شروع کرده . و تا کنون تمامی سود رو کاملا پرداخت میکنه . هر دو هفته یکبار . چند ساله کوچکترین مشکلی نداره و بسیار قابل اعتماد هست .

ناشناس

عا

ناشناس

سلام خسته نباشید، ممنون از مقاله شما ولی من ۵ ساله داخل شرکت هستم، و هیچ مشکلی هم نداشته .

مسعود

دقیقا من هم دو سال هستم و هیچ مشکلی نداره

ناشناس

من رمز کیف پولمو اشتباه زدم هنوز معلوم نیست چی بشه انگار جریمه میشم ۳۵ دلاری

ناشناس

کامنت از طرف تیم کلاهبرداری: باید احراز هویت کنی که مطمئن باشه خودت هستی با جریمه ۳۵ دلاری پسورد برداشتت بهت میده . جای نگرانی نداره

کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥