هشدار کلاهبردای بروکر fxprosignaltrade!

نام پروژه

سطح هشدار

وضعیت

در جریان

نوع فعالیت

بستر فعالیت

حوزه فعالیت

سایت (ها)

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

هر جا که حجم زیادی پول وجود داشته باشد، کلاهبرداران نیز در آن حوزه فعال هستند. تعداد بروکرهای با اعتبار پایین که با مجوزهای سطح 3 در حال فعالیت هستند کم نیستند. اما به غیر از این موارد، بروکرنماهایی نیز در حال فعالیت هستند که هیچ مجوزی نداشته و عملا به قصد کلاهبرداری تاسیس شده‌اند.

وبسایت fxprosignaltrade.com یکی از این بروکرنماهای کلاهبردار است. fxprosignaltrade خود را یک کارگزار فارکس و ارزهای دیجیتال معرفی کرده و با وعده بونوس‌های جذاب، مشتری جذب می‌کند.

fxprosignaltrade هیچ گونه مجوزی اعم از معتبر یا نامعتبر ندارد و عملا هیچ خدماتی نیز به مشتریان ارائه نمی‌دهد! این سایت اسکم است و با واریز وجه در آن امکان بازپس‌گیری سود و اصل پول خود را نخواهید داشت.

forex news 19 12 2022 22

روش کار اینگونه وبسایت‌ها به این صورت است که زمانی که قصد برداشت پول را دارید، از شما درخواست واریز 10 درصد از مبلغ درخواستی را به عنوان کمیسیون خواهند کرد! اگر شما پول را واریز کنید، مجددا از شما درخواست مبلغ دیگری برای ارتقا حساب کاربری و آزاد شدن امکان برداشت را خواهند کرد! و در نهایت زمانی که ببینند دیگر پولی واریز نمی‌کنید، کلا شما را بلاک کرده و پاسخگو نیستند!

ایران بروکر مستقیما گزارشاتی در مورد عدم واریز اصل پول و یا سود معاملات توسط این وبسایت دریافت کرده است.

پس از بررسی متوجه شدیم که سایت fxprosignaltrade کاملا نامعتبر و کلیه اطلاعات درج شده در آن جعلی است. این بروکرنما اسم خود را از نام بروکر FxPro کپی برداری کرده است.

برای مشاهده لیست بروکرهای فارکس، این صفحه را مشاهده نمایید.

فهرست مطالب
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.