گزارش کلاهبرداری 20000 دلاری بروکر Cangvfx!

نام پروژه

سطح هشدار

وضعیت

در جریان

نوع فعالیت

بستر فعالیت

حوزه فعالیت

سایت (ها)

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

در پی تماس یکی از مشتریان بروکر cangvfx با وبسایت ایران بروکر، اعلام کردند که این بروکر اقدام به مسدود کردن حساب مشتری با 21700 دلار سرمایه کرده است. بر همین اساس و پس از بررسی متوجه شدیم که این بروکر اسکم و فاقد هرگونه اعتباری می‌باشد.

ادعای مطرح شده از سوی مشتری بروکر است و ما تنها آن را بازتاب داده‌ایم، بدیهی است که حق پاسخگویی بروکر محفوظ، و در صورت پاسخگویی، جوابیه را در همین صفحه منتشر خواهیم کرد.

در این مطلب جزئیاتی در مورد کلاهبرداری بروکر cangvfx را برای شما شرح خواهیم داد.

آیا بروکر cangvfx معتبر است؟

Cang Limited یک بروکرنما اسکم است که خود را یک کارگزار معتبر با دفاتری در کشورهای سیدنی و ملبورن استرالیا، اوکلند، نیوزلند، تورنتو، کانادا، پکن معرفی کرده است!

بروکر کنگ در هیچ کدام از این کشورها دفتر نداشته، و مکان دقیق آن شهر هنگ کنگ چین است! پس از بررسی‌های انجام شده متوجه شدیم که این کارگزاری هیچگونه رگولاتوری نداشته و توسط هیچ نهاد نظارتی تنظیم نمی‌شود.

گزارش کلاهبرداری بروکر Cangvfx

یکی از مشتریان ایرانی مدتی در این بروکرنما فعالیت داشته است، و پس از دریافت سودهای کم از آن، در نهایت پس از افزایش موجودی مشتری به مبلغ 21700 دلار و زمانی که قصد برداشت از حساب خود را داشت، توسط بروکر مسدود، و نسبت به عدم پرداخت پول مشتری اقدام نمود.

در زیر می‌توانید تصویر درخواست برداشت وجه مشتری در مبالغ مختلف را مشاهده کرده، که هر بار توسط بروکر ریجکت شده است.

بروکر Cangvfx

پس از تماس مشتری با پشتیبان کارگزاری برای پیگیری موضوع، پاسخ زیر را دریافت کردند!

screenshot cagvfx 2

همانطور که مشاهده می‌کنید، بروکر اعلام کرده که طبق مقررات و برای حمایت از مشتری، کاربر باید مبلغی به اندازه 30 درصد کل موجودی بالانس خود را مجددا پرداخت نماید تا امکان برداشت برای او میسر شود!!!

قبل از ثبت نام در بروکرهای فارکس، تحقیق کنید!

ما همیشه به کاربران و فعالان بازار فارکس توصیه می‌کنیم که قبل از ثبت نام و واریز وجه، نسبت به معتبر بودن آن تحقیق کنند. شما علاوه بر بررسی بروکرها از منابع معتبر خارجی، می‌توانید از طریق وبسایت ایران بروکر هم در مورد کارگزاری مورد نظر خود استعلام بگیرید.

ثبت نام در بروکرهای باسابقه فارکس، این اطمینان را به شما می‌دهد تا با خیال آسوده‌تر به فعالیت تجاری خود بپردازید.

حق پاسخگویی بروکر Cangvfx در وبسایت ایران بروکر محفوظ است، و در صورت پاسخ به ادعای مطرح شده، جوابیه در همین صفحه منتشر خواهد شد.

فهرست مطالب
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.