تبلیغات بنری در ایران بروکر

ایران بروکر مفتخر است به عنوان یکی از بستر ارزیابی و بررسی تخصصی بروکرها و صرافی‌های رمزارز، با پشتوانه چندین ساله خود در زمینه آموزش، تحلیل، نقد و بررسی بازارهای مالی برای کاربران ایرانی داخل و خارج از کشور، بستر تبلیغاتی خود را برای مشتریان فراهم کند. این وبسایت یکی از پربازدیدترین منابع تخصصی در زمینه بازار فارکس و بررسی و ارزیابی صرافی ها و بروکرها می‌باشد که همیشه سعی کرده با بی‌طرفی کامل، به نقد و بررسی فعالان این حوزه بپردازد.

ما با آموزش و در اختیار گذاشتن ابزارهای مناسب برای کاربران خود، همیشه سعی کردیم اعتماد جامعه معامله‌گران حرفه‌ای و مبتدی را جلب کنیم.

بنرهای تبلیغاتی که به نمایش گذاشته خواهند شد در ابعاد مختلف و استاندارد می‌باشند. با توجه به نیاز خود می‌توانید جایگاه نمایش آنها را انتخاب کنید تا بیشترین بازخورد و نتیجه را دریافت کنید. در ادامه می‌توانید جایگاه نمایش بنرهای تبلیغاتی خود در سایت را مشاهده، و مکان مناسب را انتخاب کنید.

بنر ویژه: کد 1-A

جایگاهبالا همه صفحات سایت
توضیحات نیاز به طراحی بنر بزرگ در سایز 1280 در 100، افقی
مشاهده کلیک کنید

باکس تبلیغاتی: کد 1-B

جایگاهصفحه اصلی بعلاوه صفحات بروکرها و صرافی‌ها
توضیحات نیاز به طراحی بنر ندارد
مشاهده کلیک کنید

بنر ساید بار: کد 1-C

جایگاهساید بار صفحه اصلی بعلاوه صفحات بروکرها، صرافی‌ها و مقالات
توضیحات نیاز به طراحی بنر سایز 120 در 285، افقی
مشاهده کلیک کنید

بنر ساید بار: کد 2-C

جایگاهسایدبار صفحات بروکرها، صرافی‌ها و مقالات
توضیحات نیاز به طراحی بنر سایز 120 در 285، افقی
مشاهده کلیک کنید

بنر اقتصادی: کد 3-C

جایگاه پایین مقالات سایت
توضیحات سایز 90 در 600 به صورت افقی
مشاهدهکلیک کنید

لازم به ذکر است تمام بنرهای تبلیغاتی با تگ تبلیغات منتشر میشوند.

تبلیغ اشخاص حقیقی و حقوقی که با روش‌های عوام فریبانه سعی در جلب مشتری دارند یا کسانی که فعالیت آن‌ها شائبه‌ی کلاهبرداری دارد، انجام نمی‌شود.

برای سفارش تبلیغات به «تلگرام ایران بروکر» پیام دهید.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.