دانلود اندیکاتور رسم کانال مولتی‌تایم فریم | CTI DashBoard

اندیکاتورهای زیادی در زمینه‌ی رسم کانال ارائه شده‌‌اند اما اندیکاتور رسم کانال CTI DashBoard توانایی رسم کانال‌ تایم‌فریم‌های مختلف نماد مورد معامله در چارت جاری را بدون شلوغ کردن چارت دارد.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از استفاده از این اندیکاتور در حساب ریل، مدتی آن را در حساب دمو و در حساب ریل سنتی با دارایی پایین، تست کرده و با ترکیب کردن استراتژ‌ی‌های معاملاتی با یکدیگر، مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

در این قسمت نیز می‌توانید معرفی و آموزش کامل این اندیکاتور را بصورت ویدئویی مشاهده کنید.

معرفی اندیکاتور رسم کانال CTI DashBoard

اندیکاتور CTI DashBoard یک اندیکاتور بر مبنای ترسیم کانال‌ تایم‌فریم‌های مختلف در چارت جاری است. به جهت شلوغ نشدن چارت، این اندیکاتور کانال‌های رسم شده را در پنجره‌ای جداگانه در چارت نشان می‌دهد.

دانلود اندیکاتور رسم کانال مولتی‌تایم در چارت جاری

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن، اندیکاتور برای تایم‌فریم‌های مختلف، کانال‌هایی رسم کرده که به همراه آن سیگنال‌هایی را در پنجره‌ای در زیر چارت نشان می‌دهد.

سیگنال‌دهی اندیکاتور رسم کانال CTI DashBoard

سیگنال ورود به معامله‌ی خرید

زمانی که اندیکاتور در پنجره‌ی مربوط به هر کانال‌ رسم شده در زیر چارت مانند تصویر زیر، عبارت BRK UP را همراه با فلش سبز رنگ نشان داد، معامله‌گران می‌توانند باتوجه به استراتژی شخصی خود وارد معامله‌ی خرید شوند.

سیگنال ورود به معامله‌ی فروش

زمانی که اندیکاتور در پنجره‌ی مربوط به هر کانال‌ رسم شده در زیر چارت مانند تصویر زیر، عبارت BRK Down را همراه با فلش قرمز رنگ نشان داد، معامله‌گران می‌توانند باتوجه به استراتژی شخصی خود وارد معامله‌ی فروش شوند.

تنظیمات اندیکاتور

CTI DashBoard inputs

در بخش تنظیمات اندیکاتور، می‌توان پارامترهای زیر را تغییر داد:

 1. Trend backstep (bars): در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به مقدار کندل مورد بررسی توسط اندیکاتور رسم کانال را تغییر دهید.
 2. Timeframe M1: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش کانال رسم شده در تایم‌‌فریم یک دقیقه را تعیین کنید.
 3. Enable alerts: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش آلارم دهی سیگنال حاصل از رسم کانال در تایم‌فریم یک دقیقه را تغییر دهید.
 4. ‌Timeframe M5: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش کانال رسم شده در تایم‌‌فریم پنج دقیقه را تعیین کنید.
 5. Enable alerts: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش آلارم دهی سیگنال حاصل از رسم کانال در تایم‌فریم پنج دقیقه را تغییر دهید.
 6. Timeframe M15: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش کانال رسم شده در تایم‌‌فریم پانزده دقیقه را تعیین کنید.
 7. Enable alerts: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش آلارم دهی سیگنال حاصل از رسم کانال در تایم‌فریم پانزده دقیقه را تغییر دهید.
 8. Timeframe M30: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش کانال رسم شده در تایم‌‌فریم سی دقیقه را تعیین کنید.
 9. Enable alerts: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش آلارم دهی سیگنال حاصل از رسم کانال در تایم‌فریم سی دقیقه را تغییر دهید.
 10. ‌Timeframe H1: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش کانال رسم شده در تایم‌‌فریم یک ساعت را تعیین کنید.
 11. Enable alerts: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش آلارم دهی سیگنال تایم‌فریم یک ساعت را تغییر دهید.
 12. Timeframe H4: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش کانال رسم شده در تایم‌‌فریم چهار ساعت را تعیین کنید.
 13. Enable alerts: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش آلارم دهی سیگنال تایم‌فریم چهار ساعت را تغییر دهید.
 14. Timeframe D1: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش کانال رسم شده در تایم‌‌فریم روزانه را تعیین کنید.
 15. Enable alerts: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش آلارم دهی سیگنال حاصل از رسم کانال در تایم‌فریم روزانه را تغییر دهید.
 16. Timeframe W1: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش کانال رسم شده در تایم‌‌فریم هفتگی را تعیین کنید.
 17. Enable alerts: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش آلارم دهی سیگنال حاصل از رسم کانال در تایم‌فریم هفتگی را تغییر دهید.
 18. Timeframe MN1: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش کانال رسم شده در تایم‌‌فریم ماهانه را تعیین کنید.
 19. Enable alerts: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش آلارم دهی سیگنال حاصل از رسم کانال در تایم‌فریم ماهانه را تغییر دهید.
 20. Show alerts on signal: با استفاده از این گزینه می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش آلارم دهی سیگنال را تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور رسم کانال CTI DashBoard

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود CTI DashBoard” یا سمت چپ تصویر بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده اندیکاتور CTI DashBoard، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.

فراموش نکنید که استفاده از اندیکاتورها به تنهایی کار اشتباهی است. اندیکاتورهای فارکس به‌ خصوص اندیکاتورهای سیگنال‌دهی، ابزارهایی برای یاری رساندن به ما به جهت تاییدیه گرفتن نقاط ورود و خروج مناسب است. شما باید همواره از استراتژی شخصی خود استفاده کرده و در کنار آن از این ابزارها استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید