لگوی پراپ ترید فاند
1.5 ( 15 )

ورود به وبسایت اصلی

پراپ‌فرم پراپ ترید فاند | Prop Trade Fund

معرفی و بررسی پراپ ترید فاند | Prop Trade Fund

پراپ ترید فاند (proptradefund) یک شرکت ایرانی است که در سال ۲۰۲۱ شروع به کار کرده و خدمات پراپ‌تریدینگ را به همه معامله‌گران ایرانی ارائه می‌دهد. این شرکت سرمایه‌گذاری تا ۵۰۰۰۰ دلار را برای تریدرهای حرفه‌ای فراهم می‌کند و سود حاصل از معاملات را بین آنها تقسیم می‌کند.

واریز و برداشت | ارزدیجیتال, تتر, بیت‌کوین, ریالی با صرافی واسط

سال تأسیس :2021
مراحل ارزیابی :چالش دومرحله‌ای | مسابقه چکپات | اعطای سرمایه بدون ارزیابی
حداکثر بالانس :2000000 دلار
دراودان مجاز :10
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی پراپ‌فرم پراپ ترید فاند

در حقیقت شرکت‌های پراپ فرم یا تریدینگ فاندها، سرمایه‌ای را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهند تا به معامله بپردازند. این شرکت‌ها اغلب به تریدرهای ماهر و باتجربه سرمایه می‌دهند تا با استفاده از آن، معاملات مالی خود را انجام دهند. 

پراپ ترید فاند (proptradefund) یک شرکت ایرانی است که در سال ۲۰۲۱ شروع به کار کرده و خدمات پراپ تریدینگ را به همه معامله‌گران ایرانی ارائه می‌دهد. این شرکت سرمایه‌گذاری تا ۵۰۰۰۰ دلار را برای تریدرهای حرفه‌ای فراهم می‌کند و سود حاصل از معاملات را بین آنها تقسیم می‌کند.

پراپ ترید فاند یک شرکت مدیریت سرمایه است که با جذب سرمایه‌های سازمانی فعالیت می‌کند و سپس با ساخت و مدیریت استخرهای معاملاتی در بازارهای مالی، از طریق استخدام تریدرهای فارکس سعی در تولید ثروت دارد. درک و آگاهی از این نکته که کسب سود در بازار فارکس آسان نیست، شرکت را به پرداخت تا ۸۰٪ از سود حاصل از معاملات، به تریدرهای حرفه‌ای که در استخرهای معاملاتی آنها مشغول به کار هستند، ترغیب کرده است.

همچنین، پراپ ترید فاند امکان دریافت سرمایه تا ۲ میلیون دلار را نیز از طریق چندین طرح دیگر برای تریدرها فراهم کرده است. این شرکت ایرانی دارای دفتر مرکزی در دبی است و سایت آن به زبان فارسی است. همچنین، پشتیبانی در زبان فارسی نیز برای کاربران فعال است.

برای دریافت سرمایه از پراپ ترید فاند، تریدرها باید دو مرحله چالش ارزیابی را با موفقیت پشت سر بگذارند. این چالش‌ها به منظور شناسایی تریدرهای حرفه‌ای و انتخاب بهترین افراد برای سرمایه‌گذاری است.

آیا پراپ فرم Prop Trade Fund به ایرانیان خدمات می‌دهد؟

برخی از شرکت‌های خارجی به دلایل قانونی، سیاسی یا محدودیت‌های دیگر، همکاری مستقیم با افراد یا شرکت‌های ایرانی را محدود می‌کنند. این موضوع می‌تواند گاهی دسترسی به خدمات و امکانات بین‌المللی را برای افراد یا شرکت‌های ایرانی سخت‌تر کند.

اما در مورد شرکت Prop Trade Fund که یک شرکت ایرانی در کشور امارات متحده عربی است، خوشبختانه محدودیت‌های همکاری با افراد یا شرکت‌های ایرانی را ندارد. این مسئله می‌تواند یک گزینه مناسب برای افرادی باشد که علاقه‌مند به شرکت در فعالیت‌های مرتبط با تجارت و معاملات مالی در بازارهای بین‌المللی هستند. پراپ ترید فاند از معامله‌گران ایرانی حمایت می‌کند و هیچ محدودیتی در ارائه خدمات پراپ‌تریدینگ به ایرانیان ندارد.

آیا پراپ ترید فاند معتبر است؟

پراپ ترید فاند یک شرکت خصوصی است که به صورت مستقیم خدمات کارگزاری یا جذب سرمایه را ارائه نمی‌دهد. به جای آن، این شرکت به‌عنوان یک تامین‌کننده سرمایه عمل می‌کند و سرمایه مورد نیاز برای تریدرهای حرفه‌ای را فراهم می‌کند تا در بازار مالی فعالیت کنند.

طبق اعلام خود شرکت مجوز ثبت آنها از جزایر آفشور وانواتو است که البته طبق استعلام کارشناسان ما نتیجه ای از صحت این مدرک بدست نیامد.

تصویر توضیحات مجوز وانواتو پراپ ترید فاند
استعلام لایسنس ونواتو پراپ ترید فاند

همچنین پراپ‌تریدفاند اعلام داشته که لایسنس FSRC در حوزه قضائی Antigua and Barbuda را دارد، که تصویر پایین متعلق به این لایسنس از سایت خود شرکت است.

لایسنس FSRC پراپ ترید فاند

البته باید توجه کرد که بازدید ماهانه سایت این پراپ‌فرم طبق داده‌های similarweb بالای 21 هزار بازدید است. این مقدار بازدید میان سایت‌های پراپ ایرانی قابل قبول است. البته توجه به این نکته هم اهمیت دارد که صرفا میزان بازدید دلیلی بر معتبر بودن یک شرکت پراپ نیست.

سیمیلاروب پراپ ترید فاند

به هرحال، برای هر گونه معاملات مالی یا سرمایه‌گذاری، داشتن اطلاعات کافی و انجام تحقیقات دقیق بسیار اهمیت دارد. قبل از هرگونه تعاملات مالی با هر شرکت یا تامین‌کننده سرمایه، توصیه می‌شود که با دقت شرایط و معاملات آنها را بررسی کنید و میزان اعتبار و قانونی بودن یا نبودن آن را بررسی کنید.

برنامه های اعطای سرمایه پراپ ترید فاند

برای دریافت حساب معاملاتی و سرمایه از پراپ ترید فاند، یک مرحله اولیه وجود دارد که باید آن را طی کنید. این مرحله شرکت در برنامه‌های ارزیابی است که برای آن نیاز به پرداخت هزینه دارید. این هزینه، گونه‌ای سرمایه‌گذاری اولیه برای ورود به بازار معاملات است. در صورتی که در این برنامه یا آزمون ورودی موفق شدید، حساب معاملاتی به شما اختصاص داده خواهد شد که می‌توانید از آن برای معاملات خود استفاده کنید.

پراپ ترید فاند در حال حاضر سه روش همکاری برای جذب تریدر دارد:

 1. چالش معامله گری
 2. رولت ترید
 3. مسابقه جکپات

در ادامه مقاله، توضیحات مفصلی درباره هر یک از این روش‌ها ارائه خواهد شد. اما قبل از آن، به بررسی هزینه شرکت در برنامه‌های ارزیابی پراپ فرم Prop Trade Fund خواهیم پرداخت.

چالش معامله گری پراپ ترید فاند

روش اول برای همکاری با پراپ ترید فاند، شرکت در چالش ارزیابی آن است. این روش در تمام پراپ فرم‌ها رایج است. در این روش، شما وارد دو مرحله چالش می‌شوید و در صورت موفقیت در هر دو، حساب معاملاتی به شما اختصاص داده می‌شود. شرایط همکاری با پراپ ترید فاند از طریق این روش عبارتند از:

 • مدت زمان: شما مجاز هستید بین ۳۰ تا ۹۰ روز در این چالش شرکت کنید.
 • حداکثر افت‌ارزش مجاز کلی: افت‌ارزش (دراودان) کلی شما نباید بیش از ۱۰٪ باشد.
 • حداکثر افت‌ارزش روزانه مجاز: افت‌ارزش (دراودان) روزانه شما نباید بیش از ۵٪ باشد.
 • امکان استفاده از اکسپرت و ربات: شما می‌توانید از اکسپرت و ربات برای معاملات خود استفاده کنید.
 • تارگت سود: تارگت کسب سود در این چالش کسب ۱۰٪ سود است.
 • محدودیت استفاده از استراتژی معاملاتی: شما می‌توانید هر نوع استراتژی معاملاتی را که می‌خواهید استفاده کنید، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

این شرایط به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از استراتژی‌های خود و توانایی‌های معامله‌گری، در چالش شرکت کنید و سود کسب کنید. این یک فرصت عالی برای نشان دادن توانایی‌های خود و کسب سود است.

روش رولت ترید (Roulette Trade)

برنامه اعطای سرمایه رولت ترید، یک روش رسیدن به سرمایه در پراپ‌تریدفاند است که برای معامله‌گران با تجربه و حرفه‌ای طراحی شده است. در روش رولت ترید سود شما از اولین روز ورود به چالش محاسبه شده و در انتهای ماه اول پرداخت می‌شود.

جالب است بدانید که در حساب‌های ۱ و ۲ میلیون دلاری رولت ترید Roulette Trade که شرکت پراپ ترید‌ فاند مبدع آن است معامله‌گران از همان روز اول به یک حساب ریل (Real) دسترسی خواهند داشت. این حساب برای تریدرهای حرفه‌ای با انواع استراتژی‌های معاملاتی و سبک‌های مدیریت سرمایه قابل دسترس است. معامله‌گران می‌توانند فقط با ۳۰ روز معامله روی این حساب وارد تیم ترید پراپ ترید فاند شوند. این شرکت تضمین داده است که از همان ابتدا ۸۰٪ سود ماه اول را دریافت خواهید کرد. بر خلاف چالش معامله‌گری که سود دوره چالش به شما پرداخت نمی‌شود. پس از ماه اول نیز حساب کپی ترید با حساب تماما ریل برای شما تعویض می‌شود و مستقیما وارد تیم ترید شرکت پراپ ترید‌ فاند خواهید شد.

البته باید توجه کنید که هزینه خرید این حساب‌ها بالاتر از روش چالش پراپ تریدفاند است که در ادامه مقاله بیشتر به ان خواهیم پرداخت.

شرایط همکاری با پراپ ترید فاند از طریق روش رولت ترید به شرح زیر است:

 • مدت زمان: این روش برای ۳۰ روز طراحی شده است. این دوره محدود زمانی، به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا در طول این دوره، با محدودیت‌های خاص سودآوری را تجربه کنند.
 • حداکثر افت‌ارزش مجاز کلی: معامله‌گران تنها می‌توانند حداکثر ۶٪ افت ارزش (درادون) روی سرمایه خودشان داشته باشند.
 • حداکثر افت‌ارزش روزانه مجاز: با توجه به محدودیت‌های این روش، حداکثر افت‌ارزش (درادون) روزانه تا ۳٪ سرمایه می‌تواند باشد.
 • استفاده از اکسپرت و ربات: متاسفانه، در این روش اجازه استفاده از اکسپرت و ربات به معامله‌گران داده نمی‌شود.
 • مقدار سرمایه قابل ارائه: محدوده سرمایه‌ای بین ۱ تا ۲ میلیون دلار برای ورود به این روش در نظر گرفته شده است.
 • تارگت سود: این روش با هدف تعیین شده برای کسب سود، به دنبال رسیدن به ۱۲٪ سود از سرمایه‌گذاری معامله‌گران است.
 • محدودیت استفاده از استراتژی معاملاتی: در این روش، معامله‌گران اجازه دارند استراتژی‌های هج اسکلپ و آربیتراژ را بازیابی و استفاده کنند.

البته باید توجه کنید که از آن‌جایی که سطح افت‌ارزش مجاز در این حساب به شدت کم است و در عین حال هدف سود قرار گرفته در آن بسیار بالاست، این روش تنها برای تریدرهای بسیار حرفه‌ای مناسب است.

برنامه ترید جکپات (Jackpot)

مسابقه ترید جکپات (Jackpot)، یک فرصت استثنایی از سوی پراپ ترید فاند برای جلب توجه و جذب بیشترین تعداد مشتریان است.

در پراپ ترید فاند هر دو هفته یکبار یک مسابقه دو هفته‌ای ترید به اسم مسابقه ترید Jackpot برگزار می‌شود که در آن تریدرها به جای شرکت در آزمون‌های چالش پراپ تریدینگ، با شرایط رقابتی‌تری توانایی‌های خود را به شرکت پراپ‌ترید‌فاند اثبات می‌کنند تا بدون چالش حساب یک میلیون دلاری پراپ ترید فاند را دریافت می‌کنند.

این مسابقه برای تریدرهایی طراحی شده است که می‌توانند در مدت زمان کوتاه دو هفته‌ای (۱۰روزمعاملاتی) قوانین سرسخت مدیریت سرمایه پراپ‌تریدفاند را رعایت کنند و روی حساب حداقل ۶٪ سود بسازند. در این حالت به محض پیروز شدن در مسابقه، پس از تسویه ۸۰٪ سود کسب شده روی حساب، هزینه شرکت در مسابقه هم به معامله‌گران عودت داده می‌شود. 

همچنین پراپ ترید‌ فاند ادعا دارد که از معامله‌گران که در مسابقه پیروز شده‌اند دعوت می‌شود تا در جلسه مصاحبه حضوری در دفتر دبی حاضر شوند و ضمن عقد قرارداد با معامله‌گران، حساب ۱ میلیون دلاری پراپ‌فرم پراپ‌تریدفاند به معامله‌گران تحویل داده خواهد شد.

درنهایت شرکت در این مسابقه به شما اجازه می‌دهد در طول ۲ هفته، ۱ میلیون دلار فاند را دریافت کرده و همچنین سود حاصل از ۲ هفته اول را به عنوان بونوس اضافی دریافت نمایید. شرایط همکاری با این شرکت از طریق مسابقه جکپات عبارتند از:

 • مدت زمان: این مسابقه برای مدت ۱۴ روز طراحی شده است، که در این مدت شرکت‌کنندگان می‌توانند با محدودیت‌های معین، سودآوری خود را تجربه کنند.
 • حداکثر درآمدزایی مجاز کلی: شرکت‌کنندگان تنها می‌توانند حداکثر ۴٪ از سرمایه را به‌عنوان سود کلی کسب نمایند.
 • حداکثر افت‌ارزش روزانه مجاز: محدودیت افت‌ارزش مجاز روزانه تا ۲٪ از سرمایه‌ در نظر گرفته شده است.
 • استفاده از اکسپرت و ربات: متأسفانه، در این مسابقه اجازه استفاده از اکسپرت و ربات به شرکت‌کنندگان داده نمی‌شود.
 • مقدار سرمایه قابل ارائه: میزان سرمایه قابل ارائه برای شرکت در این مسابقه ۱ میلیون دلار می‌باشد.
 • هدف سود: با توجه به شرایط تعیین شده، هدف سود در این مسابقه برابر با ۶٪ از سرمایه‌گذاری مشارکت‌کنندگان است.
 • حداقل حجم ترید مجاز: مشارکت‌کنندگان می‌توانند با حداقل حجم ترید ۱۰ لات شرکت کنند.

این روش با توجه به محدودیت‌های حداکثر ضرر مجاز و محدودیت‌های سرمایه‌گذاری، تنها برای تریدرهای باتجربه و توانایی مدیریت دقیق ریسک مناسب است.

حساب‌های معاملاتی پراپ ترید فاند

پراپ ترید فاند، به شما انتخاب گسترده‌ای از حساب‌های سرمایه‌گذاری را ارائه می‌دهد که هر یک دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و محدودیت‌های منحصربه‌فرد هستند. در حال حاضر، پراپ ترید فاند دارای ۸ نوع حساب سرمایه‌گذاری به شرح زیر است:

 • ۴ حساب استاندارد که ویژگی‌های خاص خود را دارند و برای معاملات عادی به کار می‌روند.
 • ۲ حساب برای استفاده از روش رولت ترید که اجازه می‌دهند با استراتژی‌های خاص و محدودیت‌هایی مواجه شوید.
 • ۲ حساب برای شرکت در مسابقه جکپات که این امکان را به شما می‌دهند تا در مسابقات و رقابت‌های تجاری مشارکت کنید.

همچنین پراپ ترید فاند در بروکرهای مطرحی این حساب‌های معاملاتی را برای معامله‌گران تامین‌مالی می‌کند. به‌عنوان مثال در صورت انتخاب سرور اختصاصی متاتریدر۵، پس از موفقیت در آزمون‌ها، حساب مرحله Real از بروکر شماره ۱ جهان یعنی بروکر Forex.com در اختیار شما قرار خواهد گرفت. لیستی از بروکرهایی که با آن‌ها همکاری می‌کند به شرح زیر است:

پراپ ترید فاند ادعا دارد که برای سرمایه پراپ فرم خود و همچنین زحمت تریدرهای خود ارزش زیادی قائل هستند، به همین دلیل حساب‌های پراپ ترید فاند فقط روی بهترین بروکرهای فارکس ارائه می‌شوند.

حساب‌ های چالش معامله گری پراپ ترید فاند 

در حساب‌های قابل انتخاب در برنامه اعطای سرمایه چالش معامله‌گری پراپ‌ترید، معامله‌گران می‌توانند باتوجه به استراتژی و سبک معاملاتی، حساب‌های ۷۵ هزاردلاری، ۱۵۰ هزاردلاری، ۳۰۰ هزاردلاری و ۵۰۰ هزاردلاری را انتخاب کنند. جزئیات قوانین و شرایط هر حساب در جدول زیر توضیح داده شده است:

مقدار سرمایه حساب$۷۵۰۰۰$۱۵۰۰۰۰$۳۰۰۰۰۰$۵۰۰۰۰۰
هزینه خرید اکانت۱۹۰ دلار۳۵۰ دلار۶۵۰ دلار۹۵۰ دلار
عودت هزینه چالشدارددارددارددارد
افت‌ارزش مجاز روزانه۳۷۵۰ دلار۷۵۰۰ دلار۱۵۰۰۰ دلار۲۵۰۰۰ دلار
افت‌ارزش مجاز کلی۷۵۰۰ دلار۱۵۰۰۰ دلار۳۰۰۰۰ دلار۵۰۰۰۰ دلار
تارگت سود۷۵۰۰ دلار۱۵۰۰۰ دلار۳۰۰۰۰ دلار۵۰۰۰۰ دلار
حداکثر زمان چالش۳۰ روز۳۰ روز۳۰ روز۳۰ روز
حداکثر زمان کسب سود۶۰ روز۶۰ روز۶۰ روز۶۰ روز
پلتفرم معاملاتیمتاتریدر ۴ و ۵متاتریدر ۴ و ۵متاتریدر ۴ و ۵متاتریدر ۴ و ۵
تقسیم سود۸۰٪ بعد از چالش۸۰٪ بعد از چالش۸۰٪ بعد از چالش۸۰٪ بعد از چالش

حساب های برنامه رولت ترید

در برنامه رولت‌ترید پراپ‌تریدفاند، ۲ اکانت با مبالغ ۱ میلیون و ۲ میلیون دلاری به معامله‌گران ارائه می‌شود. جزئیات قوانین و شرایط هر حساب در جدول زیر توضیح داده شده است:

مقدار سرمایه حساب$۱۰۰۰۰۰۰$۲۰۰۰۰۰۰
هزینه خرید اکانت۸۹۹ دلار۱۵۹۹ دلار
عودت هزینه چالشدارددارد
افت‌ارزش مجاز روزانه۳۰۰۰۰دلار۶۰۰۰۰ دلار
افت‌ارزش مجاز کلی۶۰۰۰۰ دلار۱۲۰۰۰۰ دلار
تارگت سود۱۲۰۰۰۰ دلار۲۴۰۰۰۰ دلار
حداکثر زمان چالش۳۰ روز۳۰ روز
حداکثر زمان کسب سودبدون محدودیتبدون محدودیت
تقسیم سوددریافت ۸۰٪ سود پایان دورهدریافت ۸۰٪ سود پایان دوره

حساب های مسابقه جکپات

در برنامه مسابقه جکپات پراپ ترید فاند، ۲ اکانت با مبالغ ۱ میلیون و ۲ میلیون دلار مشابه برنامه رولت‌ترید به معامله‌گران ارائه می‌شود. جزئیات قوانین و شرایط هر حساب در جدول زیر توضیح داده شده است:

مقدار سرمایه حساب$۱۰۰۰۰۰۰$۲۰۰۰۰۰۰
هزینه خرید اکانت۶۹۹ دلار۱۰۹۹ دلار
عودت هزینه چالشدارددارد
افت‌ارزش مجاز روزانه۲۰۰۰۰ دلار۴۰۰۰۰ دلار
افت‌ارزش مجاز کلی۴۰۰۰۰ دلار۸۰۰۰۰ دلار
تارگت سود۶۰۰۰۰ دلار۱۲۰۰۰۰ دلار
حداکثر زمان چالشدو هفتهدو هفته
حداکثر زمان کسب سود۱۰ لات در هر معامله۱۰ لات در هر معامله
تقسیم سوددریافت ۸۰٪ سود پایان دورهدریافت ۸۰٪ سود پایان دوره

شرایط استفاده از پراپ ترید فاند

در ادامه قصد داریم به شرایط استفاده مانند نحوه واریز و برداشت، حداقل روز معاملاتی، نحوه رسیدن به تارگت سود و موارد مهم دیگر در این پراپ فرم بپردازیم.

واریز و برداشت در پراپ ترید فاند

در مقایسه با پراپ فرم‌های خارجی که گاهاً انعطاف بیشتری در روش‌های واریز و برداشت پول ارائه می‌دهند، پراپ‌های ایرانی محدودیت‌های خود را دارند.

Prop Trade Fund تنها از روش‌های واریز و برداشت با ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای خرید پکیج‌های این شرکت تریدینگ، شما می‌توانید از طریق وب‌سایت شرکت ارز دیجیتال خود را انتقال دهید. این پراپ فرم انتقال پول را با استفاده از بیت کوین و تتر انجام می‌دهد.

حداقل روز معاملاتی در چالش پراپ ترید فاند

در پراپ ترید فاند قانون حداقل روز معاملاتی وجود دارد. برای پاس کردن چالش باید حداقل ۱۰ روز معامله انجام داده باشید. این مقدار برای رولت ترید ۳۰ روز و برای جکپات هم ۱۰ روز است.

رسیدن زودهنگام به تارگت سود در چالش پراپ ترید فاند

اگر زودتر از موعد به هدف سود خود برسید باید الزاما در روزهای باقی مانده به اندازه میانگین ۸۰٪ از حجم معاملات گذشته خود، ترید انجام دهید.

محاسبه افت ارزش مجاز در پراپ ترید فاند

افت‌ارزش مجاز یا دراودان در پراپ‌تریدفاند از بالاترین موجودی شما در بالانس 24 ساعت گذشته محاسبه می‌شود. 

استفاده از دستیار معاملاتی در پراپ ترید فاند

باید به این نکته توجه کنید که اگر مایل به استفاده از اکسپرت و رباتی هستید، باید مالک و برنامه نویس آن خودتان باشید!. دلیل این قانون برای این است که کپی کردن از حساب معامله‌گران دیگر با استفاده از دستیارمعاملاتی غیرمجاز است. بنابراین شما اگر تمایل به استفاده از دستیار معاملاتی دارید باید به کارشناسان پراپ‌تریدفاند نشان دهید که فقط خودتان مالک دستیارمعاملاتی موردنظر هستید و قصد کپی کردن معامله‌گران دیگر را ندارید.

استراتژی اسکلپ در پراپ ترید فاند

در پراپ ترید فاند به‌کار گیری استراتژی اسکلپ مجاز است و محدودیتی وجود ندارد.

محدودیت باز گذاشتن معاملات در پراپ ترید فاند

محدودیتی برای بستن معاملات در شب وجود ندارد و معامله‌گران می‌توانند معاملات خودشان را در کل هفته باز داشته باشند، اما الزاما باید آخر هفته همه پزنیش‌های باز بسته شوند.

همچنین توجه‌کنید که در برنامه مسابقه جکپات معاملات قبل از اینکه بسته شودند، باید حداقل 5 دقیقه باز یوده باشند.

تعداد حساب مجاز در پراپ ترید فاند

هر معامله‌گر می‌تواند تا سقف ۵ حساب و ۱۰ میلیون دلار از شرکت پراپ‌تریدفاند سرمایه دریافت کند.

محدودیت کسب سود در پراپ ترید فاند

بعد از پاس کردن چالش‌ها و پیوستن به معامله‌گران حرفه‌ای شرکت پراپ‌تریدفاند، باید حداقل ماهیانه ۱٪ سودکسب کنید تا بتوانید ادامه همکاری دهید. همچنین افت‌ارزش مجاز روزانه نباید از ۵٪ و افت‌ارزش مجاز کلی همه معامله‌گران نباید از ۱۰٪ فراتر نرود.

محدودیت زمانی شروع معاملات در پراپ ترید فاند

در همه حساب‌های برنامه‌های اعطای سرمایه پراپ‌تریدفاند، حداکثر ۹۰ روز فرصت دارید تا ترید را شروع کنید.

احراز هویت در پراپ ترید فاند

بعد از موفقیت در چالش و قبل از پیوستن به پراپ ترید فاند باید احراز هویت انجام دهید. اینکار با پاسپورت یا کارت ملی انجام می‌شود.

پشتیبانی پراپ ترید فاند

شما می‌توانید با پشتیبان پراپ‌تریدفاند از روش‌های مختلفی برای ارتباط استفاده کنید. این امکان از طریق ثبت تیکت، ارسال ایمیل و ارتباط از طریق پیام رسان تلگرام برای شما فراهم شده است.

علاوه بر این، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت پراپ، از طریق بخش “درباره” و سپس “تماس با ما”، به صورت مستقیم تیکت خود را ثبت کنید.

سخن پایانی بررسی پراپ ترید فاند

گرفتن سرمایه از پراپ‌تریدفاند در واقع فقط قدمی از مسیر معامله‌گری شما است زیر چالش‌ها و فرصت‌هایی که پس از موفقیت در برنامه‌های پراپ‌تریدفاند، با آن‌ها مواجه خواهید شد، باعث می‌شود همکاری با این شرکت موضوعی جداگانه و جذاب تلقی شود. یکی از برتری‌های بارز این شرکت، برگزاری مسابقات معامله‌گری جذاب است.

مزیت‌های مهم پراپ ترید فاند شامل همکاری با برترین بروکرهای جهانی از قبیل IC Markets، Forex.com، FXCM و XTB است که به شما کمک می‌کند تا فرآیند ترید کردن را با دسترسی آسان‌تری تجربه کنید.

با این‌حال باید به این موضوع توجه کنید کنید لایسنس ثبت‌شرکت وانواتو که پراپ‌ترید‌فاند ارائه کرده و مدعی آن است، معتبر نیست که این قضیه امنیت و اعتبار این پراپ‌فرم را زیر سوال می‌برد .

به هر حال، یک نکته حیاتی این است که هر پراپ فرم و شرکتی دارای قوانین و مقررات خود است و پراپ ترید فاند نیز مستثنی نیست. به شما توصیه می‌شود قبل از شروع هرگونه همکاری، شرایط و قوانین مربوط به آن را به دقت بررسی و بررسی کنید و با چشم باز پراپ‌فرم محبوب خودتان را انتخاب کنید.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (17نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
Abed ۲۲ فروردین ۱۴۰۳
1 /5

کلاهبرداری پراپ ترید فاند اسکمه

سلام من امروز از این پراپ یکی گرفتم و متوجه شدم روم ربات انداختن خدوشون و حساب رو بردن توی ضرر خواهشا نرین پولتو الکی از دست ندین

محمدعلی ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

هیچ جا هیچ مدرکی وجود ندارد که این شرکت کلاه بردار هستش
اکثر کسایی که میگن کلاهبردار تو عمرشون یک ماه منظم معامله نداشتن
دوستان اگر شرکت کردین مدرک بیارین که کلاه بردار
به تازگی کانال هایی در تلگرام دیدم که توش دارن از تمام پراپ ها نقد میکنن یک سری رو هم که کلاهبردار میدونن
بعد هر جایی بپرسی به نظر شما کدوم پراپ خوبه سریع میگن فلان پراپ
سوروران عزیز گول این مافیای پراپ های دگه رو نخورین
من نمیگم این پراپ خوبه یا بد
میگم خودتون هر پراپی که مدنظرتون بود ارزون ترین حسابش رو بگیرین تست و آزمایش کنین
اگر خوب بود که سرمایه رو افزایش بدید اگر نبود هم یک تجربه خودتون بدست آوردین
با طناب دیگران تو چاه نرین

Abed ۲۲ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ محمدعلی
1 /5

داداش از من هم کلاه برداری شد توی ۲ تا دیگه هستم اوکین پول هم میدن ولی اینجا میبازونن ربات انداختن سر حسابم فیلمشم هست

داریوش حقیقی ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
پاسخ Abed
1 /5

دوست عزیز اگر امکان هست اون دو تا شرکت معتبر رو میگین؟ممنون

عارف عزیزی ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
پاسخ محمدعلی
5 /5

برو پی کارت تو خودت تو این پراپی و میدونی حق هزار نفرو خورده و حتی یک نفر هم دیده نشده که برداشت زده باشه.دوستان مواظب این شیاطین باشین

میثم ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

میگن چون حساب های ما خاص و ارقام بالاست ،دشمن زیاد داریم و نمی خوان دیده بشیم خخخخ

فرزاد ۰۷ بهمن ۱۴۰۲

ازمن هم کلاهبرداری کرده.من چالش روبدرستی پاس کردم اما رد کردن .اینم بگم من از جاهای دیگه حساب ریل دارم و چالشها آشناهستم. لطفا نشرحداکثری بدید مردم پولشون رو دور نریزند

ناشناس ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ فرزاد

میتونم بپرسم شما کجا رو تایید میکنین ؟

مجتبی ۲۵ دی ۱۴۰۲

این شرکت کلاهبرداری هستش . لعنت بهشون .
مدارک کلاهبرداری توی تلگرام هستش .گول این ارقام نخوردید . لعنت لعنت لعنت

ناشناس ۲۵ دی ۱۴۰۲
پاسخ مجتبی

سلام شما با آنها کار کردید؟

ابراهیم کاووسی ۱۸ دی ۱۴۰۲

سلام
این شرکت کلاهبردار است
اگر مراحل چالش را به درستی رد کنید و به سود در حساب ریل برسید هیچ پرداختی ندارد
در کانال تلگرام این شرکت تراکنش هایی که در بستر شبکه بلاکچین هست را کپی میکند و لینک آن را به عنوان پرداخت سود به افراد غیر واقعی در کانال تلگرام نشون میده ... با دیدن این تصاویر دروغین ذوق زده نشید
چه انرژی و سرمایه ای از مردم گرفت این حرام ... خور ها
وقت و انرژی خود را برای این شرکت دزد هدر ندید

مهدی ۱۱ دی ۱۴۰۲

کسی با این پراپ کار کرده؟

ناشناس ۰۳ دی ۱۴۰۲

امیدوارم گول این شرکت رو نخورید خودم تجربه کردم و با اطمینان بهتون میگم کلاهبردار و اسکم هستند

ناشناس ۱۸ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ ناشناس

دقیقان .بهترین جمله ای بود که میتونستی بگی.هیچ اطلاعاتی ندارن و اینکه هیچ پولی در وسط نیست فقط میخوان پول چالشو بگیرن.

جمال ۱۶ آذر ۱۴۰۲

این یکی پراپ کلاهبرداره بدون شک. موندم چرا اینو معرفی کردید.

احسان ۱۵ آذر ۱۴۰۲

خیلی رقمهاش شک برانگیز هست. از طرفی خیلی جاها شنیدم کلاهبرداره و پول دوستانی ک چالشو رد کردن نداده. حساب رولتش خیلی طمع برانگیزه مواظب باشین. ب نظرم ک یه جای کارش میلنگه

ابراهیم کاووسی ۱۸ دی ۱۴۰۲
پاسخ احسان

کلاهبردار هست