Search
Close this search box.
اطلاعیه تترلند برای شفاف سازی درباره اختصاص پاداش هفتگی به دارایی تومانی کاربران

اطلاعیه تترلند برای شفاف سازی درباره اختصاص پاداش هفتگی به دارایی تومانی کاربران

با توجه به اینکه تترلند برای دارایی تومانی کاربرانِ این صرافی، یک پاداش هفتگی در نظر گرفته بود، (می‌توانید جزئیات آن را در خبر منتشرشده در هفته گذشته در اخبار صرافی تترلند با عنوان پاداش هفتگی تترلند مطالعه کنید) با توجه به ابهاماتی که به وجود آمده، این صرافی اطلاعیه‌ای منتشر کرد. صرافی ارز دیجیتال تترلند در این اطلاعیه که در ادامه می‌توانید متن اصلی آن را مطالعه کنید، به طور کامل شرح داده که این سود به چه شکل تامین می‌شود و هدف آن حمایت از کاربران این صرافی است. شما را دعوت می‌کنیم تا این اطلاعیه را مطالعه کنید:

اطلاعیه‌ی شفاف‌سازی درباره‌ی سرویس جدید کیف‌پول تومانی تترلند

همان‌گونه که در صفحه‌ی مرتبط با معرفی سرویس هفته‌شمار نیز ذکر شده است، به‌صورت پیش‌فرض موجودی کاربران تترلند در حساب‌های قرض‌الحسنه شرکت سکوی تبادل فردا نگه‌داری شده و نزد این مجموعه امانت می باشد. تترلند با هدف حمایت از کاربران، طرحی را با نام «هفته‌شمار» راه‌اندازی کرده است که کاربران می‌توانند با پذیرفتن قرارداد الکترونیک، این اجازه را به تترلند بدهند تا مبلغ انباشت‌شده‌ آنان در کیف‌پول تومانی را در حساب پس‌انداز کوتاه‌مدت با سود مشخص منتقل کند.

این حساب در بانک‌های معتبر افتتاح شده است و به‌صورت تجمیعی مبالغ این دسته از کاربران به آن حساب منتقل و سود بانکی وجوه یاد‌شده به کاربر تخصیص داده می‌شود. تترلند به‌عنوان امین دارایی کاربران، هیچ‌گونه استفاده‌ی مالی یا اعتباری از آن نبرده و اساساً تترلند هیچ سودی خلق نمی‌کند و منشأ آن سپرده‌ی پس‌انداز کوتاه‌مدت است که در صفحه‌ی مرتبط با معرفی سرویس نیز به آن اشاره شده است. کاربران می‌توانند طبق قوانین مندرج، در هر زمان این طرح را متوقف کنند. 

نکته‌ی مهم دیگر اینکه در این طرح، هیچ‌گونه طرح تشویقی برای جذب سرمایه‌ی کاربران ذکر نشده است و صرفاً از محل وجوه موجود در کیف‌پول کاربران و پس از پذیرفتن قرارداد الکترونیک و با اجازه‌ی آنان، سودی برابر با سپرده‌ی سرمایه‌گذاری از همان محل به این دسته از کاربران تخصیص داده می‌شود. لذا در این طرح تترلند به‌هیچ‌عنوان سرمایه‌ای را از کاربران جذب نمی‌کند.

از منظر حقوقی، فرایند واریز وجوه کاربران در حساب بانکی متمرکز برای بهره‌مندی خود کاربر از سود بانکی، نشان‌دهنده‌ی نقش تسهیل‌گری تترلند در قاموس امین و حافظ منافع کاربران است که با اذن و اراده‌ی آنان و منطبق بر اصول مسلم حقوقی مانند «اصل اباحه» و «اصل آزادی» قراردادها صورت می‌گیرد و متجلی دغدغه‌ی جدی تترلند در پشتیبانی تمام‌و‌کمال از کاربران خود است.

شایان ذکر است که این موضوع مهم با ایجاد شفافیت به‌وسیله‌ی نهاد ناظر، می‌تواند در جهت حفظ منافع کاربران سکوهای تبادل رمز‌ارزی باشد و از هر‌گونه سوء‌استفاده‌ احتمالی مجموعه‌های مشابه جلوگیری کند.
در پایان، مجموعه‌ی تترلند ضمن اعلام آمادگی به منظور تنویر اذهان عمومی و ارائه‌ی مستندات در این زمینه، از این موضوع کاملاً استقبال می‌کند که رگولاتور یا به‌طور‌کلی هر نهاد قانونی متولی نظارت بخواهد بر فعالیت‌های این مجموعه نظارت یا جلساتی برگزار کند.

نظر شما در رابطه با این اطلاعیه چیست؟ آیا پاداش کسب شده از دارایی تومانی به سود کاربران است یا به ضرر آنها؟ ما در ایران بروکر منتظر شنیدن نظرات کاربران هستیم.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات